Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 10:20:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 13част  (Прочетена 138610 пъти)
 
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #45 -: ноември 24, 2012, 17:50:51 »

 1000лв.  huhhuh.gif
Това е само фото или плюс видео? Аз честно казано не виждам нещо невиждано в тях...даже по-скоро впечатление ми направи сайта, че е много смотан. А за мен сайта е лицето на компания и показва доста smile
« Последна редакция: ноември 24, 2012, 17:55:43 от casky » Активен
tweety87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #46 -: ноември 24, 2012, 20:45:39 »

Някой може ли да сподели, информация за цени за ДЖ или орекестър... ?   huhhuh.gif
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: ноември 24, 2012, 21:41:37 »

аз пък не съм очарвана от снимките на КА Студио.Има доста по добри фотографи във Варна според мен.Но всеки различно харесва.Ако бюджета ви го позволява вземете този който ви харесва.
Активен
Ekaterina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #48 -: ноември 24, 2012, 22:40:01 »

Здравейте момичета! smile

От годините като булка съм си изградила навика да преглеждам темата с булките от Варна. По принцип не пиша в темата, за да не се приеме като "скрита" реклама. Когато някой е търсил информация за нещо, за което съм можела да помогна съм се обръщала на лично, за да не се мяркам много в темата.

Модератор:Цените си ги обявете в сайта, а не тук!!!

Гучи, разбрахме, че изобщо не харесваш КаСтудио /както не веднъж си споделяла лаконично/. Ти като модератор не би ли следвало да си неутрална поне малко в изказванията си? Иначе бихме решили, че имаш нещо лично против коментираните фотографи...

casky smile Извинявам се за "смотания" ни сайт...ние такъв си го харесваме, пълен със снимки... smile Не с високопарни фрази и хиляда подменюта, от които в крайна сметка не може да се добие представа за работата на фотографите.

Радвам се, че хората които ни избират за свои фотографи не четат или поне не се влияят от писанията в този форум, защото много пъти съм чела за себе си и за много други колеги откровени лъжи и изопачаване на нещата...доста ми е тъжно, но това е факт. Исках да го напиша да знаете как са нещата от другата страна. Не всички фотографи са машини за пари, някои си обичат работата и не им е все тая какво се пише за тях...

За Дидо Стоев исках да напиша само , че е страхотен фотограф И човек. Никой няма да направи грешка ако го наеме за сватбата си! И да, има страхотни фотографи във Варна, така че избирайте смело! smile  

Благодаря за вниманието, много ми се искаше да не публикувам нищо, но не се стърпях. smile Пожелавам ви скъпи бъдещи булки вълшебни сватби good
« Последна редакция: ноември 25, 2012, 08:23:29 от gucci » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #49 -: ноември 24, 2012, 22:54:11 »


casky smile Извинявам се за "смотания" ни сайт...ние такъв си го харесваме, пълен със снимки... smile Не с високопарни фрази и хиляда подменюта, от които в крайна сметка не може да се добие представа за работата на фотографите.

Не съм искала да засегна никой, казвам това, което съм видяла. Винаги съм била директна, така че и този път не подминах smile И пак мога да кажа, че е смотан...такова нещо отдавна не съм виждала за хора с достатъчни доходи. Или по-точно наскоро видях...10-те най-смотани сайта на известни марки  good Ако бях ви ползвала като професионалисти щях да изкажа и това мнение. Но все пак живеем в свят, в който интернет е голяма част от живота ни...ето, че и ти си тук. Така че все пак това е лицето ви сред хората. Много повече ще видят сайта, отколкото ще дойдат да ви видят очите. Не става въпрос за фразите, а снимките ги има в изобилия във всеки фотосайт Wink
И при положение, че вземате НЕ малки хонорари, може да се постараете smile Другото просто е немарливост за мен...все едно не ви пука как ви виждат хората. Така ли е?
Иии колкото и да сте стеснили менютата, можеше поне да има такова с цените smile По-коректно е good И това го казвам не като ИТ, а като търговец smile Няма нужда клиентите да ви идват на крака, за да разберат че вземате 1100лв. Те ако се съгласни на цената пак ще дойдат smile
« Последна редакция: ноември 24, 2012, 23:20:20 от casky » Активен
Ekaterina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #50 -: ноември 24, 2012, 23:12:16 »

Това се превръща в един огромен  Offtopic

Цената не е тайна - който е попитал я е разбрал и без да идва до студиото. Ние се радваме на срещите с бъдещи младоженци, така че който е решил да дойде на място в офиса ни е добре дошъл! smile

Все пак благодаря за споделеното мнение, макар и крайно...
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #51 -: ноември 24, 2012, 23:15:49 »

Ние се радваме на срещите с бъдещи младоженци, така че който е решил да дойде на място в офиса ни е добре дошъл! smile

Да де, на крака, а както се казва времето е пари smile А и след като не е тайна напишете я smile ...не искам да споря, още по-малко, че въпросното нещо ни най-малко не ме интересува. Приеми го като съвет smile
Дано има все повече доволни булки...все пак това е най-важното smile
« Последна редакция: ноември 24, 2012, 23:26:23 от casky » Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #52 -: ноември 24, 2012, 23:55:56 »

 casky, ще си позволя да изкажа мнение за сайта на Ка Студио.
 Като човек, който покрай работата на съпруга си, гледа немалко сайтове (да не кажа, че с годините е всекидневна тема), изобщо не го намирам за непрофесионален. За да изглежда по този начин е вложен немалко труд. Моето скромно мнение е, че сайтът трябва да кореспондира със съдържанието и желанията на собственика му. А в случая стилът на фотографиите прекрасно се откроява и в същото време е в хармония със сайта. Вижда се желанието да се прояви индивидуалност.
 Разбира се това е само мое мнение. Въпреки това видяното като фотографии и сайт за мен е пример за излизане от клишето.
 Добре е да приемаме толерантно това, което не влиза в рамките на общоприетото. Както и да се знае, че има хора, които го ценят и харесват.
 Съжалявам за този  Offtopic
Активен
teeri
Гост
« Отговор #53 -: ноември 25, 2012, 00:07:24 »

Уаааааааааааааауууууу,

ама тази тема беше толкова замряла, сега пък какво става.. Oh my ... Няма нужда от всичко това, но нали съм на всяка манджа мерудия smile, ще се изкажа и аз.

Casky-защо така бе момиче, какво толкова не ти харесва в Ка студио, че си така разярена и агресивна? Тук не сме ли се събрали да си помагаме все пак, а не да се нападаме? Затова и толкова фотографи, колкото и вкусове. Аз лично направо се чудя какво не ти допада в Кастудио, като критерия ти за качество е Фотостудио Х (нали тях предлагаш)? Ами то ми е омръзнало от снимки - погледни букетчето, погледни през рамо, хайде сега скачайте, че да ви снимам във въздуха, а колко от твоите снимки са обработени NO ТОва, че в сайта няма цени - ами какво пък....аз нали съм с 1000 въпроса, звъня, разпитвам и това е. Ако не ми харсва пожелавам лек ден, ако ми харесва искам среща. То с всичко е така. И тук думата коректност няма място, като че ли crazy.

Екатерина - Сайта ви е прекрасен и отново различен, каквито сте вие. Не обръщай внимание на негативни изказвания. Когато човек е на върха и когато е добър, винаги ще се намери някой да го оплюе, все пак сме в БГ smile. И да не ти пука, не дължиш обяснение на никой, защо цените не са в сайта. Аз харесвам Ка студио, защото са различни и снимките са прекрасни и ме удивляват, просто им се радвам от сърце. Да, факт е, че цената е по-висока, но когато искаш качествен продукт - без значение в какво отношение - това има цена. Аз много държа на снимки и видео и съм готова да се лиша от катедралата, от покани (сама ще ги правя), от обличане на столове (искат ми 480 лв за 120 души) от безбожно скъпа рокля (за мен около 1200 лв, която ще облека за няколко часа), а снимките и видеото са за цял живот и не мога да се лиша нито от едното, нито от другото. Но всеки си има приоритети. Та, ако успея да си разпределя правилно бюджета - вие сте моите фотографи, ако ли не само ще съжалявам smilesmile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: ноември 25, 2012, 00:11:24 »

Tweety87, на мен ми препоръчаха Дидо Стоев  good До колкото знам и като цена и като отношение е по-добре от КаСтудио  pleasantry
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #55 -: ноември 25, 2012, 00:35:15 »


Casky-защо така бе момиче, какво толкова не ти харесва в Ка студио, че си така разярена и агресивна?
Не съм разярена, още по-малко агресивна biggrin Просто няма за какво, както казах това слабо ме интересува smile Казах това, което видях smile Ако трябва да се лъжем просто следващия път изобщо няма да отговоря...не вярвам да ви се преплаче за мен smile
michelle то е ясно, че е вложен все някакъв труд...все пак сайт има. Също толкова ясно е, че след като са си платили са си го харесали smile
Аз преди време изобщо не си направих труда да отида до офиса, точно по тоя причина smile Даже без да съм питала за цената smile Изказах мнение, но който не му е харесало съжалявам...ама и от излишен спам келепир няма smile
За Фотостудио Х ние категорично предупредихме, че искаме естествена фотосесия...все пак ние достатъчно се обичаме и си личи, че да ни карат да позираме изтъркано smile Наше виждане smile Както моя мъж каза - мерси от такива, които ще ме карат да им правя шоу...то нагласено, че пищи good А, и terri за 1100лв сигурно ще ти обработят и снимките от кръщенето smile
Така булки, продължавайте с предложенията...аз ви чета внимателно smile И както по-горе казах важно е само да има повече доволни булки give_rose
« Последна редакция: ноември 25, 2012, 00:49:51 от casky » Активен
teeri
Гост
« Отговор #56 -: ноември 25, 2012, 01:37:47 »

Casky-то, че има любов между всички младоженци - това е ясно! Само, ЧЕ явно не всички сме толкова фотогенични като вас:). Аз имам нужда от "нагласени" кадри и пози и това професионално око да ми каже, как да застана за дадена снимка, за да се харесам. Не трябва да разбирам от фотография и видеозаснемане, за да знам, че не само любов между двама души прави снимката и филма:). Че за какво ви бяха тогава въпросното студио? Що не извикахте приятел да ви снима? Аз искам стил, качество, обработка, виждане, идея...А не забравяй, че Ка студио работят 2-ма души за тази цена danceg А ти за фото, видео и споменатото от теб кръщене може да намериш да ти снимат и за 500 лв, друг е въпроса, какво ще получиш, а и какви са ти изискванията.
Ама стига за Ка студио, че голяма реклама им направихме, Екатерина - имаш да черпиш:) smile Всяка реклама е от полза, нали:)
« Последна редакция: ноември 25, 2012, 01:39:49 от teeri » Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #57 -: ноември 25, 2012, 03:19:39 »

Casky, не те познавам и незнам що за човек си, но това, че пишеш в твоята "откровеност" прилагателни със толкова негативен заряд, от рода на "смотан" не ти прави чест, аз смятам че човек може да бъде малко по тактичен и възпитан особено пред хора които не познава. Този "смотан" сайт е последен писък на световните трендове за изчистеност и стилна опростеност, с формата на блог, лесен за навигация, мисля че преди да даваш такива определения е добре да се запознаеш не само с "10-те най-смотани", но и с десетте най-нашумели, иновативни, и тн сайта, за да си запозната и да не говориш просто по инерция...
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: ноември 25, 2012, 08:21:22 »


Гучи, разбрахме, че изобщо не харесваш КаСтудио /както не веднъж си споделяла лаконично/. Ти като модератор не би ли следвало да си неутрална поне малко в изказванията си? Иначе бихме решили, че имаш нещо лично против коментираните фотографи...

Аз нерабрах какъв ти е проблема в случай с мен.Да не харесвам и не съм очарована от работата ви.Просто въпрос на мнение.Защо ти е толкова трудно да приемеш ,че има хора които не им харесвате.И като модератор аз имам мнение което изказвами не смятам че трябва да съм неутрална.Нямам против никой от коментираните.Харесвам или не харесвам работата на някой.Видяла съм достатаъчно снимки на приятели и мога да кажа какво ми харесва ли не.за съжаление макара и да го смяташ за лично смятам да изтрия прекрасния ти ценоразпис който спокойно можеш да си качиш в сайта,но не и тук.Ако не си доволна от това може да се обърнеш към администратора.
И не мога да разбера защо трябва всички да ви харесват.Нали има форуми в които си плащате и се рекламирате и там всички ви харесват.
Като не и харесва на Casky сайта ще го нарече смотан защо да не го нарече.Айде стига лицемерие.
ето например teeri не харесва Фотостудио Х-ами нейно право си е все пак.Защо трябва да харесваме всички едно и също.
Активен
Ekaterina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #59 -: ноември 25, 2012, 10:23:37 »

gucci, цените ги написах, защото се спекулира с грешни такива.

И не мога да разбера защо трябва всички да ви харесват.Нали има форуми в които си плащате и се рекламирате и там всички ви харесват.
Това е напълно нова информация за мен. Кажете къде се рекламирам, за да знам...? Това е нелепо.

Това е последното нещо, с което се включвам...писах и съм възмутена защо толкова негативно се пише за нас. Не искам всички да ми харесват работата! Категоричните негативни коментари без подплата след всеки път споменаване на името ни ми изглежда тенденциозно. 

По повод нашето отношение към клиентите - иска ми се да вземете някога фотоапарат в ръце и да се опитате да направите каквато и да е било снимка без да имате никакво отношение към модела?!!??! Не мисля, че снимките които показваме могат да бъдат резултат от липсата на приятелски отношения между модел и фотограф.

Напускам кораба, не продължавайте дебата. Успех в организацията на сватбите ви, ще се включвам ако имам полезно инфо за нещо.  give_rose
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines