Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 19:25:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 12 част  (Прочетена 143374 пъти)
 
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: януари 07, 2013, 09:46:26 »

Тортите са страхотни, Захаро определено ще се справят  good За кетъринг - за БАТ не съм чувала кой знае какви отзиви, но доста ресторанти предлагат кетъринг, така че може да попитате. Аз бих поръчала от ресторант. Ние за уелкъма си поръчахме хапките от ресторанта, а за вкъщи поръчах суши от кетъринг фирма за суши.
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: януари 07, 2013, 13:01:44 »

StarDust_ , идеята ти е страхотна! Много ми допадна представата ти за сватба  Bravo
Малко информацийка за всички бъдещи бургаски булки - на 12 и 13.01.2013 г. ще има сватбено изложение в БСУ  yahoo  Мисля да го посетя  smile Надявам се, че ще видя много интересни и разнообразни нещица Wink
Активен
StarDust_
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17


Love is All around Us


« Отговор #122 -: януари 07, 2013, 20:21:00 »

Mucka<3   Bravo  там сме

Аз днес си намерих и шивач за роклята  danceg  сега остава плата , поне това да зачеркна , избрахме и стила за поканите, да се връзва с тортата  , тръгвам на лов за топове лилави пандели  със сестричката ми danceg

ето поканите

изобщо май поне мотива го решихме и всичко ще върви бяло с лилави пандели- книги за гости, кошнички, кутии за подаръци  и др.

Вие в какви идеи и мотиви развивате сватбите си??
« Последна редакция: януари 07, 2013, 20:49:13 от StarDust_ » Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: януари 07, 2013, 20:42:43 »

Моята идея поне засега е нещо много шаренко  smile Може би жълто, оранжево и червено... Искам да е веселяшко  good Не съм го решила на 100% smile Надявам се обаче на изложението да си изясня и доизчистя идеите  Wink Текста за поканите е готов...може да се каже че и там съм ги поизмислила нещата danceg Имам доста време, но не искам да оставям нико за накрая, тока че по-добре да действам от сега smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: януари 08, 2013, 10:37:47 »

Стар Дъст, БАТ кетъринг е кетъринга на ресторант Черно Море зад Х-л България който е. Ние от там поръчахме кетъринг за в къщи когато идваха да ме взимат за булка, всичко беше на ниво и бяхме много доволни, препоръчвам ги! Иначе за ресторантчетата с изнесен ритуал на полянка, ние в наалото бяхме харесали един ресторант в Поморие, казва се Марина Холидей, като полянката им е страхотна и жената беше много отзивчива, но така и не остана този вариант защото ресторанта щеше да ни е много малък....но пък зависи за колко човека ви трябва, можете да го погледнете.
Активен
plamba
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: януари 08, 2013, 20:50:37 »

Здравейте момичета smile нашия вариант с Атлантис отпада - нещо ни идва скъпичко, като си направим сметката. Подскажете за хотел в Бургас и около Бургас където ще може да направим и изнесен ритуал. Може би х-л Виго в Несебър, Марина Холидей в Поморие - ако някой е питал там как стоят нещата с цените.
Искам да ви попитам и ако трябва да вкарвате алкохол в ресторанта,дали са ви искали допълнително да заплащате. Също така и ако сте правили изнесен ритуал дали сте заплащали на ресторанта?
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #126 -: януари 09, 2013, 14:10:54 »

Здравейте,

Аз съм нова в темата. С приятеля ми искаме да се оженим това лято и искаме да е на морето. По принцип е от София и ще е малко сложно с организацията, но не се предаваме.
Искам да се допитам до вас за идеи, ако се сетите.
Искаме да намерим около Бургас(южно черноморие) заведение/ресторант до брега на морето, но на място, което не е твърде населено. Сравнително усамотено местенце. Първоначлната идея е там да се направи изнесен ритуал и да се продължи в последствие с купона.
Пожелавам на всички ви успех в организацията и много щастливи мигове ! smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: януари 09, 2013, 18:06:18 »

plamba, писах ти на пощата която си дала, защото не ми даде да ти изпратя лично съобщение, капацитета ти бил изчерпан.
Активен
dik_b
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #128 -: януари 11, 2013, 09:34:02 »

Здравейте момичета,
съвсем новичка съм във форума. Приветствам всички с хубавите трепети, които ни очакват.  smile

Имам нужда от мъничко помощ от Вас. Моля, ако някой има координати на фотографите Росен Георгиев  или Виктор Налбантов да ми пусне едно лично съобщение. Ще бъда наистина много благодарна
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: януари 11, 2013, 11:23:35 »

dik_b, телефонът на Р.Георгиев го взех от сайта му - 0898410690. Дано съм ти била полезна  smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: януари 11, 2013, 11:28:25 »

Координатите на Виктор Налбантов можеш да намериш на страницата му във Фейсбук  good
Активен
dik_b
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #131 -: януари 11, 2013, 11:39:12 »

Много ви благодаря!
На страницата на Налбантов няма публикуван телефон, нито пък отговаря на съобщенията ни sad Започвам да си мисля, че няма да успея да си намеря добър фотограф  cray
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: януари 11, 2013, 11:45:47 »

Много странно, преди имаше. Защо не отидеш утре на сватбеното изложение в Свободния Университет. Миналата година на това изложение присъстваха голяма част от профитата - и Виктор Налбантов, и Росен Георгиев.. Препоръчвам го на бъдещите булки  good Даже се изкушавам и аз да мина да разгледам, въпреки, че нашето събитие мина  pardon
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: януари 12, 2013, 17:41:58 »

dik_b, не мога да ти пиша, защото ти е пълна кутията...
Активен
dik_b
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #134 -: януари 12, 2013, 18:26:04 »

Някой може ли да помогне с мнение за DJ Григор Трайчев? Каква музика пуска...?
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines