Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:30:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватба част 2  (Прочетена 178157 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: октомври 23, 2012, 18:51:07 »

Активен
balerina
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #1 -: ноември 15, 2012, 20:48:54 »

Здравейте,
Преддстои ми сватба през 2013 г и с приятелят ми сме резервирали хотел Акорд smile. От там ни препоръчват DJ Жоро.  Прегледах предишната тема , но открих само въпроси , но не и коментари за върпосния  DJ.  Моля ако някой има впечатления за DJ Жоро да сподели.
Активен
teeri
Гост
« Отговор #2 -: ноември 17, 2012, 00:11:02 »

Ще се радвам да ми споделите мнения за добри ДЖ и във Варна. Чудя се дали ако дали наемем ДЖ и отделно водещ трябва да са от една фирма и дали ако са самостоятелни няма да е проблем, за да се напаснат в работата?
Активен
Peyu
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 30



« Отговор #3 -: ноември 17, 2012, 00:21:52 »

Ще се радвам да ми споделите мнения за добри ДЖ и във Варна. Чудя се дали ако дали наемем ДЖ и отделно водещ трябва да са от една фирма и дали ако са самостоятелни няма да е проблем, за да се напаснат в работата?

Принципно винаги е по-добре да се наеме екип, които се познава и е работил
много сватби заедно. Все пак ако са истински професионалисти ще се сработят и
по време на самата сватба. Съветвам те да си харесаш някой и да го питаш самия него
с кой си пасва най-добре! Успех! good
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #4 -: ноември 19, 2012, 00:51:04 »

Ще се радвам да ми споделите мнения за добри ДЖ и във Варна. Чудя се дали ако дали наемем ДЖ и отделно водещ трябва да са от една фирма и дали ако са самостоятелни няма да е проблем, за да се напаснат в работата?


teeri,
В никакъв случай наемането на Dj и водещ от една фирма или такива които работят заедно в екип не е гаранция че и двамата са добри и ще се справят по най-добрия начин. Понякога водещият е добър но Dj -не толковоа, в друга ситуация Dj е добър, но водещият не се справя. Затова мойят личен съвет е - Не се притеснявайте да наемете както Dj, така и водещ които сте си харесали лично, дори и по отделно без да са от един екип. Ако те са истински и добри профасионалисти, за тях няма да е никакъв проблем да се сработят на момента и да направят всичко което се очаква от тях, така, както трябва.
Много често в подобен екип се събират добър и не толкова добър Водещ или Dj с идеята да си помагат взаимно за да си намерят клиенти. Има и случай да се съберат двама некадърници на едно място, което е най-лошия вариант, затова ви е нужно лично наблюдение върху работата им. Не се предоверявайте на чужди мнения и препоръки.
« Последна редакция: ноември 19, 2012, 00:58:56 от DjNick Mc » Активен
Peyu
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 30



« Отговор #5 -: ноември 20, 2012, 13:55:22 »

....
До някъде си прав, но от коментара ти човек би се объркал. Ти като професионалист и то добър би ли взел некадърен водещ? Предполагам, че отговора ти е Не, знам че има много добри DJ които не искат да се обвързват с някой като водещ или агенция.. това не ги прави по-малко професионалисти, даже напротив!
Според мен най-важното е да се изберат хора които пасват най-много на младоженците,
има много добри DJ който са имена в сватбения бизнес, но дори да ми ги подарите за сватбата
няма да ги взема. Така, че избора е строго индивидуален. Хубаво е да изгледате някое видео, но не 5мин трейлър от сватба на която са пускали музика, за да придобиете представа за начина му на говорене,
стила му на пускане и тнт. На последната сватба която бях канен като гост пускаше един DJ който не спря да пуска фабричните ефекти на BPM (програма) с която съм си играл като тийнейджър. Говори водещата търрррррррррр, първи семеен танц търрррррррррр, хоро търрррррррррр итнт търрррррррррр.. това лично мен страшно ме изнерви. Въпреки, че цената на водещия беше доста висока той явно не беше много на ти с програмите и звуковите ефекти.
Ако наемате индивидуално DJ и водеща хубаво е да се посъветват при DJ-я преди да наемете и водеща или обратното, защото много често се случва те да не са в много добри отношения.. (бивши колеги или нещо повече) Все пак говоря за частни случай, но по закона на Мърфи - нали знаете
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #6 -: ноември 20, 2012, 14:56:26 »

Пею,
Няма нищо объркващо всико съм казал точно и ясно. Похвално е че вие сте фотограф, но сте и на ясно с търррррррр ефектите още от тийнейджър. За съжаление има доста "Колеги" - Дж, които не са наясно с работата си. Има и такива, които разбират от работата на другите, повече от колкото от своята собствена?!
Много често се намират такива тандеми в които единият влачи на гърба си другия само защото имат взаимна изгода от това. Лошото е, че голяма част от "професионалистите" не се интересуват от качеството на услугата която предлагат, а от това - да подлъжат клиента да ги наеме (по един или друг НЕКОРЕКТЕН начин) и да си вземат парите от клиента.
Това което предлагате - да се гледа видеоматериал на Дж или Водещ е нож с две остриета. Всяко парти е специфично и изисква специфична музика, отношение, поведение и действие от страна на Дж и водещ.
Понякога това гледане на видеоматериал изиграва лоша шега и на двете страни.
« Последна редакция: ноември 20, 2012, 15:06:28 от DjNick Mc » Активен
videoto
Ентусиаст
**
Публикации: 56


« Отговор #7 -: ноември 21, 2012, 11:23:56 »

...
Много често се намират такива тандеми в които единият влачи на гърба си другия само защото имат взаимна изгода от това. Лошото е, че голяма част от "професионалистите" не се интересуват от качеството на услугата която предлагат, а от това - да подлъжат клиента да ги наеме (по един или друг НЕКОРЕКТЕН начин) и да си вземат парите от клиента.
Това което предлагате - да се гледа видеоматериал на Дж или Водещ е нож с две остриета. Всяко парти е специфично и изисква специфична музика, отношение, поведение и действие от страна на Дж и водещ.
Понякога това гледане на видеоматериал изиграва лоша шега и на двете страни.

Напълно подкрепям  DjNick Mc  -точно ясно и всеобхватно  е посочил нещата и  "проблемните" неща които може да се получат.
Разширявам  кръга , че в повечето случай и екипното наемане на разнородни услуги като DJ,Video,Foto
довежда до същото ...Само да посоча ,че обичайно около 5-6 часа  е "екипната" работа на DJ VIDEO FOTO -бих ги свел до не повече от 50 минути  защото толкова време продължават общо сумарно всички ритуали в ресторанта ......-респективно членовете Video i Foto от "екипът" ако изобщо не са се справили с основната част-"ядрото" на сватбата -начало взимане на кумуве ,булка,зала,църква,фотосесия  то тогава нищо от екипната работа  с DJ или водещ  не може да им помогне за да предадат качествени неща на клиента

« Последна редакция: ноември 21, 2012, 11:43:52 от videoto » Активен
Polito_
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #8 -: ноември 24, 2012, 11:01:02 »

А мога ли да попитам всички присъстващи булки и не само, за впечатления от DJ-ите Станислав Жеков и Иван Тодоров от Бургас??? Били ли сте на техни сватби? smile
Благодаря!
Активен
murphy
Регистриран

Публикации: 6


Нашият Ден - 1-ви юни


« Отговор #9 -: ноември 28, 2012, 13:58:04 »

Здравейте, булки!
Тъй като вчера капарирах ресторнт Панорама ( на Дондуков11 ), имате ли отзиви за предлагания там dj...
Ще съм благодарна на всякаква информация!  smile
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #10 -: декември 02, 2012, 21:12:53 »

balerina, не ми е удобно да говоря публично за работата на "колеги", но се притеснявам и да не помислиш, че се опитвам да ти рекламирам някого като ти пиша на лични. Миналата година снимахме в х-л Акорд - не си спомням дали DJ се казваше Жоро, но си спомням, че им го бяха препоръчали на младоженците от Акорд - така че може и да е същия (сравнително млад, висок, с опашка). Симпатичен, добронамерен, коректен, но леко флегматичен за DJ - мен лично ме изнерви!   pardon Повече не сме го коментирали, така че, гостите вероятно са останали доволни - пускаше им всичко, което искат и т.н. Ако предпочитате, обаче, някой с по-силно присъствие, се насочете другаде! Wink
Активен
Mira_Atanasova
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #11 -: декември 05, 2012, 15:13:41 »

Здравейте бъдещи младоженци и сватбари smile И на мен ми предстои сватба през 2013 и освен дата друго нищо нямам. Сега съм се заела с издирването на DJ, фотограф и ресторант. Надявам се да ми помогнете с добри идеи smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 05, 2012, 16:02:11 »

Здравейте бъдещи младоженци и сватбари smile И на мен ми предстои сватба през 2013 и освен дата друго нищо нямам. Сега съм се заела с издирването на DJ, фотограф и ресторант. Надявам се да ми помогнете с добри идеи smile
като за начало пиши град, ако си от София ще ти пратя на лично моят екип, аз съм доволна от всичките си професионалисти smile
Активен
Mira_Atanasova
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #13 -: декември 06, 2012, 08:46:14 »

Момичета, някаква информация за DJ Патракис. Една позната ми го препоръча, но аз не намирам много отзиви за него
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #14 -: декември 06, 2012, 13:40:47 »

Mira_Atanasovа,

Тръгвате по трънливия път на организацията.
Все пак още в самото начало да Ви подскажа, че доброто за едни не означава че ще е приемливо и за вас. Затова проверявайте лично всяко перо. Уверете се че на вас лично Ви харесва нещо и не го приемайте за добро само защото на някой друг му съвпада с виждането за добро. Успеете ли да направите това за себе си, бъдете сигурни че успехът ви е гарантиран. !

Успех
« Последна редакция: декември 06, 2012, 13:50:24 от DjNick Mc » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines