Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 16:34:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 17  (Прочетена 182665 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #405 -: септември 27, 2013, 11:39:01 »

Благодаря, момичета! Количката е изключително лека и маневрена. След сглобяването мъжът ми отнесе всички каси из апартамента, защото се опитваше да я бута с огромна сила, а тя се плъзгаше като по масло. След време ще си покаже как ще е по тротоари и улици, че там е по-страшното.
Имам въпрос към тези, които я имат или са я виждали. Към комплекта има една малка четвъртита подложка. Предполагам възглавничка pardon Тя за кой кош е предопределена?
И още нещо - в летния кош от двете страни има по една халка. От упътването се вижда, че е за допълнителен колан и пише, че е опция. Какъв е смисълът на този допълнителен колан, не можах да си обясня crazy
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: септември 27, 2013, 12:11:23 »

За коланите на летния кош незнам,но тази подложка (ако е тази за която си мисля) според мен е протектор при напикаване,Ако нещо пропусне памперса или като я преобуваш,да не се намокри коша.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #407 -: септември 27, 2013, 12:48:56 »

Не, този черният протектор ми е ясен. Него смятам, че ще ползвам най-вече за приповиване в движение. Става дума, че получих нещо като възглавница в комплекта с размери около педя на педя в зелено. Отстрани като се погледне е с форма на трапец. Но не съм сигурна дали е възглавница - малко висока ми се струва. В магазините не съм я виждала. може би не я излагат с идеята да не изчезне  pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: септември 27, 2013, 13:51:24 »

Възможно е това да е възлавничка, която се слага в коша за кола под дупето на бебето когато е съвсем малко.Мисля, че някой кошове имаха такава приставка.Пробвай дали пасва там.
Активен
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: октомври 03, 2013, 17:41:59 »

Момичета налага ни се да си купим нова количка другия месец когато се приберем в БГ nea Та от ровенето из нета си харесах тази:

Отговаря на изискванията ни за двойна дръжка,багажник,покривало,напълно легнало полужение,дъждобран и е лекичка.Но не пише какви са гумите.Според вас какви са?
Ако можете препоръчайте ми други комбинирани/летни колички  give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: октомври 04, 2013, 07:12:10 »

За мен най-големия и недостатък са двойните предни гуми.В БГ улиците и тротоарите са просто нещо ужасно.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: октомври 04, 2013, 08:14:53 »

Според мен черното не е най-удачния цвят особенно за лятото. Пък Алекс може още да си я ползва и през лятото. А за гумите....аз мисля, че зимата в снега ще е проблем големината, това че са двойни на мен не ми е правило проблем.
Активен
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: октомври 04, 2013, 09:39:21 »

Благодаря момичета  give_rose
Моята чуденка е дали гумите са пластмасови или гумени?Ние държим да са гумени!
Сегашната ми количка е с две предни колела и не съм имала проблем(тук са само павета  girl_impossible )
За цвета просто много мо харесва черно,но ще разгледам и синьото(бежавото не ми допада много) а и ние гледаме с переспектива за второ бебче.
И тази ми допада,но аксесоарите се продават отделно и дръжките са две NO



Може и да ми препоръчате някоя друга от личен опит или от познати give_rose
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: октомври 04, 2013, 11:21:37 »

Цвета наистина е въпрос на предпочитание. Аз също не харесвам черно заради това че ще я напича много лятото. Има и унисекс цветове - зелено, червено, оранжево, лилаво smile

От показаната снимка не става ясно каква е марката, поне за мен. Не се разбира какви са колелата. Иначе двойните колела, ако са само отпред, не пречат. Нашата комбинирана също е с двойни предни и не е запецвала никъде. В Стара Загора също има дупки по улиците, но така или иначе всяка майка гледа да избегне най-трудните терени. Ако са двойни, но с много малък диаметър - тогава би било проблем вероятно. Така че смятам, че диаметъра е важен по-скоро.
За цяла дръжка - твърдо За. Иначе винаги ще са ти нужни и двете ръце по време на разходката.

Нашата комбинирана беше Giordani Trio.
Чувала съм да хвалят следните марки: Chicco, Jane,Navington, Quinny.

Тази например ми се струва добре: http://kasida.bg/navington-bebeshka-kolichka-cadet-lychee-kosh-za-novorodeno-45-18183.html Просто идея.



« Последна редакция: октомври 04, 2013, 11:24:05 от sunray » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: октомври 04, 2013, 12:18:27 »

А аз бих допълнила поста на sunray с това, че посочения от теб модел не е особенно подходящ за бебе особенно през зимата. Просто все пак зимните трябва да са по затворени и топли. Тази ми прилича на лятна.
Активен
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: октомври 04, 2013, 14:08:39 »

Sunray благодаря ти  give_rose
Първата количка е Сам а втората АБС.Тук няма тези марки и за това не мога да ги видя на живо sad
Харесала съм и една на Чико,като се приберем ще видим.То толкова модели,че ти се завива свят  girl_impossible Двойната дръжка е задължителна!Имахме вече една с две дръжки не ги препоръчвам!
Пънки,на мен не ми трябва кош за новородено тъй като Алекс е почти на 10м а като се приберем ще е на 11м!Сегашната ни количка ще остане тук и ни трябва друга за БГ.Първата на САМ си има покривало за крачета и се води комбинирана а на АБС-то се копува допълнително!Незнам като ги гледам всички са открити crazy

Ще се радвам ако още някой може да сподели опит  give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #416 -: октомври 04, 2013, 15:49:51 »

miauka, виж в този сайт http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/3_178/sort/2a/page/1
Тук се ориентирах за моята количка - хората са се постарали да качат максимално информация - гуми, положения на облегалките, размери, килограми, клипове...  Wink
Активен
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: октомври 06, 2013, 16:21:28 »

Alichka благодаря  give_rose
Тук в един магазин ще правят нещо като черния Петък и ще има намаление на определени модели колички 60-70%.Има две които ни устройват леки и за градски условия.
Едната е Lite Wey на Chicco в бежово или светло синьо(бутала съм такава много лека и маневрена ми се видя):
http://i.st-firmy.net/93zwtcl/chicco-lite-way-mrufka-komis-dla-dzieci.jpg
И Mila на Maxi Cosi в червено:
http://melissabreckon.blogspot.pt/2013/05/maxi-cosi-mila-unboxing-and-my-thoughts.html?m=1

И двете се предлагат с зимно чувалче и дъждобран.Минуса е двойната дръжка,но на тази цена ще я прежаля smile
Ако някой има отзиви за някоя от количките моля да сподели  give_rose
« Последна редакция: октомври 06, 2013, 16:39:09 от miauka » Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #418 -: октомври 09, 2013, 19:10:49 »

miauka, имам приятелка, която ползваше Maxi Cosi - то и беше много доволна. Лично на мен също ми харесва повече от посочените две. Успех в избора. good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: октомври 12, 2013, 11:42:22 »

Това е легълцето което сме си харесали.Има ги във Вис Виталис, а при нас се надявам да го вземем директно от производителя. Леглото е 140/70, с 3 нива, с чекмедже, със сваляща се предна преграда.

Количката е следната сестра ми я взе втора употреба от Англия, но с по-тежко шаси, ние сега ще си вземем пак от Англия новото шаси само и сме готови smile а и братовчедка ми в Англия ще ми изпрати нов летен кош, че на сестра ми се е захабил и сме готови.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines