Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 13:24:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 17  (Прочетена 182631 пъти)
 
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: март 19, 2013, 21:06:15 »

Elchoоо,нещо те притеснява в приставките и затова ли не искаш? С тях ще ти е мн по лесно ,и по маневрено ,защото след известно време и двете деца ще понатежат и ще ти е още по-голяма мъка.
Аз имам предвид от този тип:


Те също имат вариант леко да полегнат,така че детето да може да спи.

А иначе вариант ти е и тази на Obaby

Jane също имат такъв модел :

Да приставките са по-мобилни но не ми се струват удобни не и за целите за които са ми необходими.Иначе има чудесни варианти като тези които си показала.
Нещо се обърках - тази снимка, която си показала на OBABY не е ли всъщност ABC DESIGN ZOOM
или имат същият модел но аз не го намерих нещо и явно съм много некадърна  но и тази която си показала на jane не намирам sad
« Последна редакция: март 19, 2013, 21:18:59 от ELCHOOOOOOO » Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: март 19, 2013, 21:58:31 »

Elchooo,мисля че модела на Jane е този :
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_401/products_id/13121
а за другата може би са същите,но аз ги гледах в англ сайт и там ABc design няма.
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: март 19, 2013, 22:23:34 »

Мали ellimink - количката е супер, но цената ме отнесе - 2000лв.  sad Много ти благодаря за ровенето :-))
А иначе ги сравних другите две и да досущ еднакви - така че за сега оставам на ABC DESIGN ZOOM за сега пък ако изникне нещо добре дошло
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: март 20, 2013, 11:13:08 »

ELCHOOOOOOO в продавалника има доста колички ,ако не те притеснява че ще е втора ръка.
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: март 20, 2013, 14:11:56 »

Мерси gucci и аз ги разгледах и видях че именно ZOOM-A го има там, но все е по морето :-)) в София няма нито една -сега ще следя да изникне нещо по-близо - ако не ще поръчам от морето - ама ми се искаше да я видя все преди да я взема.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: март 21, 2013, 16:45:04 »

Пак влизам с молба за мнения. Направо имам чувството, че избора на колело за дете е като избора на бебешка количка girl_impossible

Тези дни видях ето това:

http://www.misto-bg.com/puky/wutsch.htm

Знам, че Пуки са много качествени, това не ми е притеснение. Просто се чудя дали това е достатъчно добър, тоест изморяващ и забавен едновременно, вариант за дете на 2-2.5 годинки.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: март 21, 2013, 16:51:37 »

Дани,Дари има същото Пуки от миналото лято.И тогава й беше добро на височина и сега също е.
Миналото лято не го караше,а по-скоро седеше на него.Беше й по-интересно да тича след братовчедка си,която караше Пуки от следващата категория.
Сега го бута удома.Мисля,че е добро попадение,ако детето има склонност към такива игри или ако има друго дете с подобно возило,за да играят заедно.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: март 21, 2013, 16:55:17 »

Мерси много, Диде, за бързия отговор! Не съм запомнила, че и вашето е Пуки.
Пише, че е за възраст над година и половина и 80см, дано пък успеем да изкараме до края на лятото без да й умалее, ти как мислиш?
И още нещо да те питам тогава - гумите меко ли возят? Пише, че са меки луксозни, ама вече не хващам вяра на този тип описание на гуми, че предната триколка, дето я продадохме доста друсаше NO

Де факто, ние търсим нещо само за тази пролет и лято, защото догодина вече ще е за колело с помощни гуми.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: март 21, 2013, 17:04:12 »

За умаляването не мога да преценя,Дари е дребна на ръст и предполагам,че по-скоро ще загуби интерес преди да умалее.
Гумите наистина са меки и луксозни(ама и ние предимно на мраморен площад го ползваме),а самото колело е много здраво.Аз самата съм сядала често на него.

Много харесах,пак на Пуки колелото,което е с дълга дръжка за родителски контрол и с педали.Ако имаше сенник,щеше да е супер.


* P7230427.JPG (73.89 KB, 300x225 - видяно 2155 пъти.)
« Последна редакция: март 21, 2013, 17:09:22 от dodo23 » Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: март 21, 2013, 22:26:25 »

Диде, това на Пуки, което описваш, тип триколка, не става да се управлява от родителя. В смисъл, че дръжката е само за бутане, но не можеш да завиваш ти, та се получава малко излишно според мен.
Дари колко е висока, за да преценя за Ели евентуално дали ще изкара тази година с едно такова?
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: март 25, 2013, 18:21:10 »

Дами - до 31,03,2013 в АЙКО има намаления на бебешки стоки- шишета на Авент комплект за новородени - от 63 лв на 31,50. Намалени са и стерилизатори, помпи и т.н. - можете да ги видите на саита им.
 
В този ред на мисли знаете ли каква е годността на шишетата за бибероните знам - на всеки 3 месеца се сменят, но как стои въпроса със шишетата. Имам от малкия шишета, които той е ползвал 2-3 пъти и са като нови, но са на 2 години- трябва ли да хвърля или може да ги ползвам и за второто.Знам че пластмасата старее и се чудя.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: март 25, 2013, 23:20:24 »

2 години за пластмасови шишета е твърде много. Ако бяха стъклени - да, но пластмасата.... nea По спомени около 6 месеца ми се върти из главата...
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #252 -: март 26, 2013, 09:56:10 »

И аз не бих рискувала nea
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: март 26, 2013, 20:08:07 »

аз не знаех че шишетата и бибероните имат някакъв срок за позлване и че е нужно да се подменят всеки 3 месеца. Веднъж съм ги сменила преди 2 месеца някъде понеже взех с по-голяма дупка, но май е време пак да ги сменям. ИЗобщо не се бях замислила че трябва да се сменят бибероните през определен период от време. Шишетата ги позлвам интензивно вече 4 месеца и 1/2 и не знам дали не трябва да ги сменя вече, понеже ги позлвам по 5-6 пъти на ден тъй като се храним с бутилки.Изварявам ги но може би не е достатъчно само това при такава интензивна употреба.
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: март 26, 2013, 20:18:42 »

 И аз така си мислех че е най добре да не ги ползвам ама реших да питам- ох мъж аказа ако не ги ползвах ги хвърляй най-накрая а на мен така ми е жал - ей голям съм плюшкин tease

Бибите се сменят на 3 месеца не шишетата - за тях няма нищо дадено от производителя поне не и на тези които съм купувала- а сега си взех нов комплект за новородено и тм не видях препоръка за шишетата- поне на авент.Шишетата се сменят при видими промени на пластмасата - аз лично ги сменях горе долу на 6-9 месеца , но аз ползвах по по 6 бр едновременно тоест - едно шише я го ползвам два пъти на ден я не. Това също е определящо. Иначе бибиероните ги сменях на 3 месеца задължително.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines