Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 05:29:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 17  (Прочетена 174876 пъти)
 
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: февруари 26, 2013, 16:12:05 »

Момичета търся да купя оранжево порт бебе одеало, но да не е бледо оранжево а ярко хубаво оранжево, някоя от вас мяркала ли е някъде? Аз по нет-а гледам ама нещо не мога да намера, а не мога да обикалям по магазините. Влизах в няколко, но ги продавали в комплект с още 100 неща, които реално не ми трябват.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: март 01, 2013, 00:09:53 »

Рени, ние за сега ще сложим бебто в люлка ето такъв тип


поне докато се кърмим през ноща. След като спре да се буди, ще я преместим да спи с батко си в една стая, като тя ще вземе неговото легло, а на него, или ще му купим ново детско, или ще сложим леглото за гости , което е тип спална т.к. той много обича големите и меки легла. Но за сега още не сме решили , дали да ползваме леглото за гости или да му купим ново.
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: март 01, 2013, 12:00:18 »

Мири и ние бяхме с такова кошче първите 4 месеца.Много бързо ни умаля,но ми беше супер удобно.Преди да го взема,понеже имахме и дървена кошетка,бабите ми казваха,че няма смисъл.Детето трябвало да си знае леглото,после нямало да иска да си спи в неговата кошетка и т.н crazy
Нищо общо не стана.По цял ден спеше там и го бутах в хола,спалнята или детската,дори в кухнята с мен докато режа салата да кажем.Много ми беше в полза.Само си мисля,понеже предното го продадохме да не ми заема място,че за второто дали да не взема такова,което не се люля,защото аз лично имам спомен как докато люлях сестра ми(разликата ни е 2,5 год.) като малка съм я обръщала от нейната люлка.
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: март 18, 2013, 22:10:57 »

Здравейте дами. Търся количка за две деца на различна възраст - на 2,8 г. и новородено, но компактна за да влиза в малките асансьори - ширина до 60-70см и дължина 110 см. Идеята е децата да са що годе на едно ниви и по този признак фил и тед отпадат. За сега намерих една ABC DESIGN ZOOMhttp://www.abc-design.de/fileadmin/products2013/4/7734/visuals/210.png , но друга не откривам. Някакви идеи :-)
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: март 18, 2013, 23:27:48 »

Задължително ли искаш и по-голямото дете да се вози в количка, защото има доста по приемлив вариант - борд за към количката на бебето ето като този http://www.hippoland.net/produkti/bebeshki/primi-sogni-bord-za-kolichka-basic.
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: март 18, 2013, 23:35:13 »

Да задължително ми е и двете да са в количката - малкият върви но на дълги разстояния не е издържлив- а лятото особено преходите са големи и трябва да поседне, а понякога и да пополегне, също и при излизане вечер е необходимо. Иначе ги гледах и тези бордове и всякакви приспособления, но не са вариант. Трябва си двойна количка, но не тип пейка, а влакче и то по-късичко зареди пустия малък асансьор ( че седем етажа няма как на ръка).
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #231 -: март 18, 2013, 23:51:52 »

Аз намерих няколко,но не знам дали ще са от полза.
http://kasida.bg/jane-bebeshka-kolichka-twone-2013-p73-44-20548.html
http://kasida.bg/bebeshka-kolichka-za-porodeni-deca-osann-vegas-family-gemini-peacot-44-17022.html
http://kasida.bg/abc-design-bebeshka-kolichka-za-bliznaci-tandem-plus-sanddark-brown-2013-44-18973.html
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: март 19, 2013, 08:59:24 »

ELCHOOOOOOO единствения вариант са ти близнашките колички.Ако съ тип пейка са по широки от 60-70 см.Ако са тип влакче едното ще езад другото ,но при новородено си е вариант в началото няколко месеца.
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #233 -: март 19, 2013, 09:38:51 »

Тази втората,която съм показала е също тип влакче,но новороденото е отзад.

Има хубави характеристики,но зависи вече дали ще ви е удобна такава и на вас  give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: март 19, 2013, 09:57:47 »

Имай предвид че тези тип влакче са по дълги .При нас не се намери вариант който да съберем в асансьора-или на дължина или на широчина не ставаше.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #235 -: март 19, 2013, 09:59:47 »

Да ама при вас и двата коша са за новородено и това удължава girl_wink Иначе всички колички са супер, чак ми се иска второ danceg
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: март 19, 2013, 10:25:34 »

Ами проблема не е в кошовете ,а в дължината от предните гуми до дръжката.Те кошовете не стърчат.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #237 -: март 19, 2013, 10:31:46 »

Може и така да е, не съм толкова навътре с двойните колички blum А и няма да стана, защото моя си е голям за возене blum

А това с асансьорите си е доста неприятно crazy Никога не съм се замисляла за това, защото сме в къща. На мен проблема ми беше колата и как се свива количката, защото половината не влизат никъде, а моя багажник изобщо не е малък! girl_impossible
« Последна редакция: март 19, 2013, 10:33:22 от casky » Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: март 19, 2013, 15:45:51 »

Да то че ще е ти влакче, влакче ще е - но и от тях са им дълги базите - 120-130. Единствената къса, която намерих по-къса и влиза в асансьора е ABC DESIGN ZOOM.Иначе и Осан и Грако и АБЦ по-старата са страхотни, но не влизат в количката. Ох Casky как ти завиждам за къщата - така си мечтая да живея в къща ех мечти мечти :-)).
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: март 19, 2013, 16:32:57 »

Elchoоо,нещо те притеснява в приставките и затова ли не искаш? С тях ще ти е мн по лесно ,и по маневрено ,защото след известно време и двете деца ще понатежат и ще ти е още по-голяма мъка.
Аз имам предвид от този тип:


Те също имат вариант леко да полегнат,така че детето да може да спи.

А иначе вариант ти е и тази на Obaby

Jane също имат такъв модел :
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines