Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 00:14:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 17  (Прочетена 173030 пъти)
 
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #195 -: февруари 19, 2013, 19:48:44 »

Гери и люлките и количката са супер  Bravo А количката изглежда страшно удобна и лека good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: февруари 19, 2013, 19:49:38 »

Количката е First Wheels.Надявам се да ми е помощ люлката -има музика с възможност да се регулира звука и 5 степени на люлеене.Лека е количката-15 кг което за близнашка е повече от добре.Хубавото е че всичко се сваля и пере.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: февруари 20, 2013, 08:07:52 »

Гери много са хубави покупките! Със здраве да си ги ползвате
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: февруари 20, 2013, 09:15:19 »

Гери много хубави люлки и количка...наистина изглежда много удобна и компактна и лекичка, което е добре защото като знам колко са тежичкш за едно бебче представям си тези за близначета  give_rose
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #199 -: февруари 20, 2013, 11:31:35 »

Честити покупки, Гери!
Останаха ми очите в количката - много готина....аз много исках червена, но така не намерихме модел, който да отговаря на всичките ни изисквания и да е в червено. Но вашата е супер good

За люлката мога да ти споделя пресен опит - това е най-добрата ми покупка. На Ема и харесва, слуша си музиката с удоволствие, заиграва си се с висящите играчки, известно време само там заспиваше, изобщо голямо облекчение за мен smile
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #200 -: февруари 20, 2013, 13:26:17 »

Гери супер са ти покупките. Количката е прекрасна, чудесен избор.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: февруари 20, 2013, 14:56:02 »

Гери покупките са страхотни, особено количката- спечели ме, а и е червена, а бе много готини нещица си имате smile
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: февруари 20, 2013, 17:30:44 »

Благодаря за отзивите момичета.Дари се научи да пие от обикновена чаша.Обаче сок отказва да пие от такава,а за мен е ценно да пие,защото почти не яде плодове.

Гери,честито!Много хубави покупки. good
Активен
malia
Ентусиаст
**
Публикации: 136



« Отговор #203 -: февруари 21, 2013, 16:12:11 »

Гери честито за количката и за люлката много са хубави,мъниците да си ги ползват със здраве.Аз искам да попитам мамите с опит кое е по добро люлка или шезлонг.Аз много се чудя кое да взема. smile
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: февруари 21, 2013, 17:01:31 »

Malia , ние имахме и двете.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: февруари 21, 2013, 20:21:03 »

Според мен люлката е практична в началото когато бебето е малко,после по удобен е шезлонга.Поне това знам от мои познати.
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: февруари 21, 2013, 21:06:36 »

И ние  имахме двете. На люлката не обичаше да стои, но заспиваше най-добре там, ако не може на друго място. Повече сме ползвали шезлонга.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: февруари 22, 2013, 20:31:26 »

някой има ли опит със спални чувалчета? Ники се отвива през ноща,намирам го сутрин целия отвит,явно като се събуди и почва да рита с крачета енергично.Та искам да взема чувалче,но не знам кое е важно да гледам, има ли значение възрастта,има ли различни видове,може ли да се спи на страни ?
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: февруари 22, 2013, 20:42:21 »

Ние сме с чувалче от 4-5 месец, когато почна да се движи сериозно вече.

Има летни, които са еднопластови, като тънка пеленка, но под формата на чувалче.
Има пролетно-есенни - от два пласта, но без вата.
И отделно зимни - със силиконова вата - по-дебела или по-тънка. Зимните имат вариант и с ръкави, които обаче аз така и не използвах за Ели. На Sucre D'Orge взех такова зимно, доста дебело и със свалящи се ръкави, но така и не го ползвахме - твърде дебело е за Ели, не търпи на топло тя.

Закопчаването става или отпред, или отстрани - по-често второто. На раменцата са с тик так копчета - по-добре да са две, защото понякога нашите с по едно се откопчаваха при повече зор blum

Дължината - минимум педя по-дълго. Аз лично съм ползвала и доста по-дълги - с по 20 см повече.

Настрани се спи без проблем. Ели още е в чувалче и нямаме проблем с това.
Гледай да не е право като кройка, а да се разкроява - като трапец, за да има повече място за шаване и ритане good

Възрастта не е от значение. Дори се препоръчват вместо одеялце при малки бебета, за да се избегне риска от задушаване с одеялцето.

В Гугъл ще ти излязат много марки чувалчета - чужди и български. Най-добре обаче на живо да избираш - заради материята поне. Лятното ни беше на Шушулка, от органичен памук - изключително меко и нежно good

Ако имаш други въпроси, питай.
« Последна редакция: февруари 22, 2013, 20:43:56 от sunray » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: февруари 22, 2013, 20:52:30 »

Сънрей,много изчерпателен отговор,благодаря,значи есенно ще търся,по голямко,а как зтава спането настрани,аз сега подпъхвам одеялцето отзад,за да не се обръщя,не че има ефект,най- много за час-два,чувалчето не е ли плоско с ръб отстрани?
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines