Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 18:33:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 17  (Прочетена 173052 пъти)
 
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: февруари 15, 2013, 21:00:49 »

Ами, то е строго индивидуално, защото кожата на всяко бебче е различна.
Ние лично изкарахме изцяло на Памперс, зелените. Не Премиум, белите.
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: февруари 15, 2013, 21:59:22 »

И ние сме със зеления Памперс, само да те предупредя че мирише на ако още преди да се е наакало
 бебето smile. Особен им е аромата, но са най-удобни.
Пробвах Toujuors  от Lidl, не са ми удобни за слагане и вече 2 пъти се е подмокряла с тях. Знам че доста майки ги ползват, защото са хубави и два пъти по-евтини от Памперс. На братовчедка ми детето много се подсича и само тези му понасят.
Активен
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #182 -: февруари 15, 2013, 23:04:36 »

Ние сега сме с белите Памперс и съм много доволна, защото са по-меки и не така обемни. Зелените на Памперс също са хубави, но малко по-твърди. Пуфис са доста твърди, но през първия месец, когато краката на бебчо бяха като клечки само те го държаха сух. Имай и това предвид Памперс са доста изрязани около бедрата и има вероятност да ти пропускат.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: февруари 15, 2013, 23:27:34 »

Аз съм много доволна от Памперс Премиум Кеър .Зеленият памперс ни пропускаше sad
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: февруари 16, 2013, 01:45:30 »

И до структура си е. Ели също беше слабичка. 3 кг я изписаха, но не е пропускал зеления Памперс pardon
Трябва да се пробват различни марки, ако има колебание. Ели нямаше обриви, подсичания и не й пропускаше smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: февруари 16, 2013, 11:09:06 »

ние от зеления памперс се обринахме и сега имаме 2 чисто нови пакета,доволна съм много от белия памперс премиум кеър,няколко пъти се е намокрял, но над памперса отстрани,но ми казаха,че така става при момченцата.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: февруари 16, 2013, 13:23:13 »

Момичета,дайте съвет за неразливаща се чаша.Ползвам на Плейтекс за вода,но ми трябва някаква за сок.
Тази,която имах много трудно се почиства от власинките от сока.
Тези,които са със сламка,лесно ли се чистят?
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: февруари 16, 2013, 17:35:46 »

За чашите не мога да дам съвет, сок не съм давала, чак сега като порасна и цедя от портокал и давам със сламка, но ние сме големи, но за памперсите да се изкажа...аз ползвах до 1.2 годинки Либеро и бях много доволна. Памучни са и не запарват и не излизат по-скъпи от памперс, защото са повече бройки в мегапакета, а това, което Либерото може да го поеме, няма друг памперс, който да може. Проблемът при тях е, че са малко по-дебели, и когато станахме по-активни в движенията и ги смених. И мога да кажа, че памперс са класа по-надолу, няма бял, зелен жълт, пуфис, чико и какво ли не още и сложих. Тя вече беше по-голяма и особенно нощният трябваше да ставам по два пъти на вечер да и го сменям, защото дупето и беше леденостудено. Доста време се чудех, защо не могат да и минат сополките. Накрая се спрях на зеленият, който и го слагам вече само вечер, но си мисля, че ако бяхме все още с памперс, този вид позволяват най-свободно движение.
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: февруари 17, 2013, 17:26:53 »

Диде нямам си представа какви са чашите на Плейтекс. Аз купих съвсем обикновенно шише за вода, за когато излизаме (с твърд накрайник). Ползвахме същият вид за млякото вечер, ама толкова буклуци се набиваха, че казах вече Не. Мляко, сок и всичко се пие от най-обикновенна чаша (ако Изабел иска сламка и давам от еднократните). Купихме една "коктейлна" чаша със сламка не изкара и месец. По никакъв начин не можах да измия гадориите от гънките на сламката. Същото се отнася и за шишетата със сламка (поне тези, които ние имахме). Вземам нови шишета на 2-3 месеца  pardon
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: февруари 17, 2013, 17:41:29 »

И аз сменям шишета на 2-3 месеца, защото ми бяха казали,че е хубаво да се сменят. А и нуждите на малката се променят. Доволна съм от Бертони, Бейбилоув и Камера. В шишета на Авент течността си променя вкуса-пробвах след като се чудех, защо малката не пие, а не придирчива...
Активен
prety
Сватбар
***
Публикации: 208



« Отговор #190 -: февруари 17, 2013, 18:18:40 »

Диде,една от чашите ни за вода е на Томи типи ето тази http://www.tommeetippee.us/explora/547012_girl.html
Не е със сламка,накрайника е силиконов и наподобява сламка,мие се лесно, защото е достатъчно широко и от двете страни и може дори с пръст да бръкнеш да я измиеш и може да се каже, че не тече. Разгледай я в някой магазин, но мисля че ще ви допадне. good
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: февруари 17, 2013, 18:46:08 »

Ние сме с НУК и съм доволна good
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: февруари 17, 2013, 22:41:58 »

И ние като Павла - Сиана пие всичко от най-обикновена чаша, пробвах една-две, когато беше на около 10-11 месеца, но ми се сториха много трудни за поддържане чисти и се отказах - от тогава само с обикновени чаши или бутилки или с еднократни сламки  smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: февруари 19, 2013, 19:35:31 »

обещаните снимки от тримесечната тема.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: февруари 19, 2013, 19:42:51 »

Гучи, много сладки тез люлки! Аз съм голям фен на зеленото. Между другото няма да съжаляваш за люлката. Нашата не  е точно същата , но подобен принцип и седалки . Успокояват детето и а то се занимава с мобила, ако се налага да свършиш нещо. А количката Jane ли , понеже коша ми прилича на този на Jane-то.?
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines