Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 14:28:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 17  (Прочетена 175457 пъти)
 
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #120 -: декември 28, 2012, 00:04:19 »

Благодаря ви, момичета, за съветите за шезлонг - ние в крайна сметка решихме да е направо люлка, защото глезличка обича да я поклащам ритмично (като всяко бебе, всъщност). Та, въпросите ми са следните:

1. Харесали сме тази люлка за бебка

http://www.bebe-best.com/bright-starts-liulka-comfort-harmony-vi … rden-p-29256.html

но не знам къде можем да я видим на живо преди да я купим. Някой виждал ли я е по магазините, за да ме насочи къде да търсим  crazy?

2. Къде мога да намеря бебешка лента за коса с голяма "китка" - предстои ни фотосесия и искам да я снимам с такава?
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: декември 28, 2012, 09:35:52 »

Snow_White виж тук дали няма да си харесаш нещо http://mademoisellerada.com/products-page/?range=all
Активен
malia
Ентусиаст
**
Публикации: 136



« Отговор #122 -: януари 12, 2013, 16:10:07 »

Момичета да ви попитам какви за ви отзивите за количка ABC Design и по точно модел Condor 6s.Дали са удобни двойните колела.
Активен
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: януари 15, 2013, 17:44:11 »

Здравейте мами. Реших и аз да пиша, или по-скоро да ви  се похваля какво ни подариха родителите ми

http://www.bebe-best.com/jane-bebeshka-kolitchka-v1-slalom-strata-topping-anis-p02-2011-p-23602.html

Само че нашата е с летен кош и столче за кола, на което може да се сваля облегалката и се превръща в кош за новородено/зимен кош. Някой има ли някакво мнение за тази количка?
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: януари 16, 2013, 14:16:48 »

Деска количката е страхотна, много свежа и изглежда доста удобна. Предполагам, че е и лека.
И ние да се похвалим с нашата http://kasida.bg/hauck-bebeshka-kolichka-apollo-4-all-in-one-set-atomato-2013-130-9643.html, поръчахме я , че нямаха цвят и сега си я чакаме на 22.01 трябва да я доставят от Германия smile
Активен
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: януари 16, 2013, 16:04:52 »

emetoem ами доста е маневрена, за лека .... не е от най-тежките, но кошчето което е комбинароно (зимен/новородено със за кола) го вдигам, но не знам как ще е с малката, но аз и не съм от най-силни те  blush . Иначе лесно се сглобяват частите, аз сама си я сглобих вкъщи за първи път, задните колела за помпащи могат да се махат като се слага в колата. Но пък като я видяхме с мъжа ми направо и двамата се влюбихме в нея. аз само се щегувам, че ако беше и някой по-момичешки цвят направо нямаше да има невероятна количка  blum . Вашата количка също е много хубава, видях че има доста голяма кошница отдолу, което е доста удобно. И ние тъсехме някоя от 3 части, супер удобни за всяко  време  good . Какъв цвят сте я поръчали?
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: януари 16, 2013, 17:54:43 »

Deska това е хубаво, че още от началото си нямала проблеми със сглобяването smile , но наистина цвета е мнооого готин smile
Нашата е черно и червено както е на снимката, само дето не знам дали като се сгъне ще се побере в колата, ама...каквото такова, вече сме я поръчали.
malia специално от АВС имам добри впечатления, няколко мои приятелки си купиха колички на тази марка и са много доволни. Но точно за конкретния модел за който питаш не мога да дам мнение, но като цяло за марката съм много ЗА, ако имахме повечко парички и аз бих си взела тяхна количка.
Активен
malia
Ентусиаст
**
Публикации: 136



« Отговор #127 -: януари 16, 2013, 18:17:10 »

emetoem благодаря за отговора и аз все чувам добри отзиви ще видим как е ние вече е купихме ще тренирам повечко  danceg Аз лично  страшно много харесвам hauck даже се бях спряла  на същия модел но в другия цвят сиво със синио.Но в последния момент реших да е ABC. Днес поръчахме кошарката и след 10 дена ще си я вземем,купихме и матрачето и остават дребните неща.
Активен
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: януари 16, 2013, 19:53:53 »

  emetoem  ами няма ли написани някъде характеристики? Нашата кола не е от най-големите и ние търсихме нещо по-практично/малко в сгънато положение.  На този сайт, който си дала долу си има характеристика :
Размери на количката:
Размери в разгънато състояние: 91 х 57 х 111 см;
Размери в сгънато състояние: 86 х 57 х 42 см;
Вътрешна височина на седалката: 46 см;
Дълбочина на седалката: 27 см;
Дължина на цялата седалка в легнала позиция: 73 см;
Ширина на лятната седалка: 33 см;
Диаметър на гумите: предна - 20 см, задна - 25 см.;
Тегло на шасито: 10 кг;
Тегло на количката с летен кош: 11,5 кг.


И да ти кажа поне за нашата бяха вярно написани, така че можеш спокойно да измерите багажника  Wink .
А и ти си права, сега пък няма да я връщате я blum
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: януари 17, 2013, 15:45:40 »

А няма да върна в никакъв случай и без това ни е с доста голямо намаление, ако трябва ще си я возя на задната седалка smile
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: януари 17, 2013, 15:59:37 »

Момичета гледайте също дали влиза и в асансьори и разни такива малки пространства,че някои път се получават изненади за няколко сантиметра.
Активен
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: януари 17, 2013, 18:11:30 »

ellimink това за асансьора не се бях замисляла до сега, наистина има места, където са много малки.

emetoem и ние нашата я взехме с голяма отстъпка - почти на половин цена от магазина. В БГ не знам колко са като нашата, но в Испания я взехме за 349Е, от нормална цена 620Е  yahoo за това и я взехме този цвят - беше единствена.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: януари 17, 2013, 18:18:13 »

Е нашата излезе 555лв с отстъпката и сме доволни smile
ellimink не мисля за асансьори живеем на 1-вия етаж и не ползвам асансьор smile , но имам представа за какво говориш.На племенниците ми количката не влизаше в асансьор с нормален размер, само в големи, не влизаше в никакви релси и беше много кофти.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: януари 18, 2013, 09:06:23 »

Ние харесахме количка от Англия.Дано всичко да е наред с нея.Лошото е че тука близнашки колички на живо да видиш почти никъде няма или ако има са два модела от най евтините.
Ето я

Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: януари 18, 2013, 13:43:22 »

Ей много хубава количка изглгежда много практична и удобна smile и аз харесвам такива, а не като тези дето едното дете гледа гърба на другото smile
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines