Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 15:18:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмичка на слънце, дъжд и други промени 22-28.10.  (Прочетена 39378 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 24, 2012, 09:08:18 »

Добро утро и честит ви малък петък! blum danceg
Тази сутрин се засилих да ставам раничко да успея да се приготвя като хората(а не както винаги набързо) и мъжът ми ме усети и вика "защо ставаш, рано е още, поспи още малко" и на мен само толкова ми трябваше и се върнах обратно в прегръдките му и... естествено се успах и хайде пак приготви се на бързо biggrin biggrin biggrin Честно казано се радвам, че се успах, защото сега се чувствам малко по-свежа Sunshine
Бамс, и аз съм твърдо ЗА чат good
Езра, много сладичко кафенце, с удоволствие ще си пийна от него Coffe Наистина е трудно да съчетаваш учене и работа доста е изтощително, но поне се задава почивка за вас, насочи мислите си към нея give_rose
Ивелка, много е хубаво чувството да си на ново местенце и да си го направите уютно и красиво heart Така като разказваш за перденцата и картините по стените и аз пак се замечтах за нашия дом ... да видим кога ще се появи и той ..
Весииии girl_impossible Хюстън Хюстън help Няма страшно, ще се справиш Wink
Цвете, май ще отброяваме заедно оставащите дни до неделя ... Аз лично няма да съм на работа в събота, но мъжът ми да, така че все едно съм, защото не мога да се отпусна и да си почина nea
Хайде, сладурки, бъдете по-разговорливи, чакам ви тук heart heart heart
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 24, 2012, 09:25:37 »

дам и мойто мъж  ще  работи в  събота и неделя,а аз  се  чувствам като полин  човек huhhuh.gif
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 24, 2012, 09:51:25 »

Добро утро момичета, аз ви черпя с чайче , защото съм много болна
Днес сме на тръни, защото очакваме важни отговори от банките, иии съвсем не съм на себе си  crazy
Ивелка, след като вчера поръчахме и халкитее, вече съм почти спокойна   good А за обувкитее...моят мъж е истинско съкровище  blush
Веси, стискаме палчета за свеки, убедена съм, че ще я впечатлиш и очароваш  good
Цвети, обещавам всичко да снимам  give_rose
Муун и мен днес не ми се ставаше, съжалявам че трябва да ставате за работа  nea Не остана до петък, така че стискайте зъбки.
Моят мъж ще е на работа в неделя huhhuh.gif  Надявам се до тогава да съм оздравяла, за да мога поне да отида при дизайнерката и за обеци.
Днес сигурно ще съм пред компютъра, така че ще ви следя. Хубав и успешен ден! give_rose
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 24, 2012, 10:18:03 »

Зравейте и от мен!
Веси що толкова те притеснява посещението на свекървата? Рядко ли се виждате? Понеже с моята сме комшии и за мен е все едно приятелка да доиде на кафенце или нещо такова!
Инлов късмет с банките! Но не ги мисли толкова....те сега на всички дават пари, само да поискаш! Гледай да оздравееш!
За ивето качвам една снимчица на бебчо! Аз много търсих такива снимки из нета, но много рядко се намират! Като цяло клипчата са по интересни защото се вижда движение!


* I20121022171741.jpg (24.85 KB, 448x336 - видяно 362 пъти.)
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 24, 2012, 11:07:32 »

Пънк give_rose
Аз обожавам такива снимки, понеже се знае, че бебчето е все още толкова малко, а в същото време вече е оформено - има си носле, ръчички, крачета и въобще можеш да си представиш как изглежда едно такова малко човече, растящо в теб heart
Много благодаря за снимката, направи деня ми по-топъл! give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 24, 2012, 19:55:18 »

весе, дано мине добре гостито, при нас пък свекито има ключ (той е техен апартамент) и даже работи мн мн наблизо, ама аз с нея се разбирам чудно и мн ми помага, даже ни оставя готвено всеки път  smile (т.е ни носи, не че нещо прави у нас, като гост си идва иначе  smile )

пънк, толкова ми е мило от тази снимка, още малко ако пускаш ще ме накараш да почваме бебето  pardon
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 24, 2012, 20:16:02 »

Езра, аз пък мислех, че сте под наем, защото все казваше "квартирата". Да не би да плащате наем на госпожата Oh my ...?
Пънк, най-хубавата снимка е това Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #37 -: октомври 24, 2012, 20:16:46 »

.....
Ние вкъщи се подготвяме за посещение на високо равнище - свекървата ще идва в четвъртък да види новия ни дом!  pardon
Стискайте ми палци!  tease

Весе, по тебе само палци стискам.

Свекървите били голямо чудо като ви слуша човек. А нашата Свекърва къде се загуби?
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 24, 2012, 20:25:52 »

Езра, ако тези снимки мотивират появата на още мъничета, ще качваме през 5 мин smile Иначе не се преуморявай и аз ходех така като теб постоянно на лекции и на работа и и изкарах така 2 години, първите два курса, и то без почивен ден, без събота, без неделя, постоянно бях нанякъде, а на всичкото отгоре карах и шофьорски курсове тогава...ама то лудото си е лудо нали знаете.

Весе успех с гостито, сигурна съм, че ще мине много добре smile
Цвети разбира се , че няма на къде да ходи (въпреки, че племенникът ми , който е на 2 и половина вече предвещава, че трябва да излиза и иска да го види и ми вика да си отварям корема , за да го види  smile

Пънк много добре излгежда бебче на снимката, моите не са толкова ясни smile
ИВелка ще гледам да кача тези дни и наша снимка smile хайде сега наслаждавай се на чистия и уютен дом, заедно с мъжлето smile

Inlove съчувствам ти, и аз от снощи съм болничка, боли ме гърло и жестока хрема имам, а точно сега не мога да пия нищо...след консултация разполагам с Виброцил за нос и прополки за смучене sad

« Последна редакция: октомври 24, 2012, 20:29:41 от emetoem » Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: октомври 24, 2012, 20:35:28 »

мариелка, не мисля че съм писала квартирата, разбира се че не плащаме, нашите отношения са в коренно различна насока от тези които все викат че свекървите са много лоши, моите свекъри са много свестни хора и по всякакъв начин са ни помагали, финансово, духовно, като родители са ми; и двамата имаме късмет с мн хубави семейства  heart
еметоем, хихи ами наистина много ме трогват тези снимки, желая ви от все сърце здрави хубави пухкави бебченца  heart

аз утре ще ставам рано да уча  girl_impossible сега готвя и пера, ама не ми се учи... писна ми  pardon
« Последна редакция: октомври 24, 2012, 20:37:25 от _Ezra_ » Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 24, 2012, 20:50:34 »

Ох, извини ме, нещо съм се объркала Girl_hide
Момичета, какви са ви взаимоотношенията със свекървите? Аз се разбирам добре с бъдещата свекърва, но свекърът ми причинява доста дразнения angry. А ще се наложи да живеем при тях (поне на отделен етаж) и направо не знам как ще се владея.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: октомври 24, 2012, 21:00:34 »

 аз лично нямам свекърва, имам свекър и доведената му дъщеря и жена, както и роднини на мъжа ми които са го доотгледали. Радвам се на редките случаи на момичета случили на роднини на съпруга си. При мен случаят е търпим, но не мога да кажа доволна или недоволна. По-скоро стоя надалеч и ми е все едно, както и на мъжа ми... Преди съм имала страшни случаи със "бъдеща свекърва", така че разбирам момичетата които се оплакват по другите теми, има ужасно месещи се свекърви. nea
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #42 -: октомври 24, 2012, 21:28:14 »

цоп и аз тук по темата със свекървитеее  biggrin
Моята не смее да се меси, но пък и нямат толкова силна връзка със съпруга ми. Обаче, много говори (разбирайте мърмори) тая жена...и то едно и също. Да е жива и здрава, ще видим как ще се спогодим след месец, че иска да идва да помага за бебето  crazy.

По повод бебешките снимки - като показахме 4D филмчето на Бубето от 21 седмица на нашите, те не спали цяла нощ от шок  werewolf RUN - толкова страшно и необичайно им се видяло ...чак след 2 дни майка ми се обади и да каже колко било красиво бебето и на кой приличало   insane Аз умрях от смях, но хората не бяха подготвени за подобни визуализации  Oh my ...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: октомври 24, 2012, 21:31:54 »

цоп и аз тук по темата със свекървитеее  biggrin
Моята не смее да се меси, но пък и нямат толкова силна връзка със съпруга ми. Обаче, много говори (разбирайте мърмори) тая жена...и то едно и също. Да е жива и здрава, ще видим как ще се спогодим след месец, че иска да идва да помага за бебето  crazy.

По повод бебешките снимки - като показахме 4D филмчето на Бубето от 21 седмица на нашите, те не спали цяла нощ от шок  werewolf RUN - толкова страшно и необичайно им се видяло ...чак след 2 дни майка ми се обади и да каже колко било красиво бебето и на кой приличало   insane Аз умрях от смях, но хората не бяха подготвени за подобни визуализации  Oh my ...
мила, то за мен бе странно да видя новородено( като извънземно ми се видя  ), пък камо ли неродено бебче. После така се влюбих в това дете че съм го гледала с повече любов, отколкото бих гледала свое даже..
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #44 -: октомври 24, 2012, 21:39:07 »

Да ви пусна една бременна торта, хем по темата - хем имаме да черпим със Сноу 5 месеца семеен живот днес отбелязваме ....


Аз пък бях истински учудена колко прилича 4Д образа на истинското бебе, но това чак като видях бебето.

Като глеадх филмчето репликата беше - и това ли е само? Леко недоволна останах от качеството на картинката .... все пак аз съм свикнала на качествени анимации като Аватар например smile
« Последна редакция: октомври 24, 2012, 21:54:32 от kiwi » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines