Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 15:24:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмичка на слънце, дъжд и други промени 22-28.10.  (Прочетена 39397 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #15 -: октомври 22, 2012, 19:25:20 »

За всички облизващи се - споко не ми се получи съвсем като на снимката, защото danceg ползвах квадратна тавичка smile

Иначе е най-интересното на вкус и вид нещо, което съм готвила от много време насам. Бързо е и е лесно smile
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 22, 2012, 20:40:45 »

Сноу, аз съм добре само дето днеска цял ден ме боли нещо шкембото, не знам тия органи колко ще се наместват и какво ще правят, но ми беше супер некомфортно, цял ден на работа и не съм станала от стола. Сега вечерта излязохме малко и походихме много малко, но изморявам се, задъхвам се, мисля че е рано за това, но...не знам.

Киви то това, че не е станало на вид, не значи , че не е било вкусно. Имам супер рецепта (ама е с доста захар), за ябълков сладкиш, супер вкусен smile, мога да споделя, ако изпитваш интерес smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 22, 2012, 20:47:35 »

мн ви се радвам за малките бубки  heart представям си за емоциите ви  heart heart на всички пращам поздрави, аз изморена след лекции и работа мисля да полягам да гледам филмче  smile тая вечер врътнах едни пълнени чушки, ммм  smile
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 23, 2012, 08:12:52 »

Добро утро милички мой..напоследък да ви кажа имам чуството, че съм в пустинята..сутрине е**си кучия студ..през деня е**си жегата..ненормалон време  crazy ...опитвам се да се пазя..ма явно на моят бъбрек пустинното време не му харесва  pleasantry

Еми миличка гледай да не се преуморявате с бебока..аз не съм те потала знаете ли пола  give_rose

Муунче вашите супички са заразителни...как е компютъра тази седмица  tease

Кивчо добре или не..на мен пак ми се яде  blum /п.п. ще приемаш гости  tease/

Сноуче вие с бубка какво си правите...още малко остана...използвате ли хубавото време  give_rose

Езра сега като ги спомена тези чушки и ми се приядоха   blum

Инлов миличка малко остана до вашият най-щастлив ден - празника на вашата любов и не позволявай на никой и нищо да те натъжава или разваля настроението  give_rose

Пънк радвам се за хубавите новини за бебока..а от преработване няма смисъл..както казват мойте предишни колеги - тиквените медали вече са ги раздали   girl_wink


Гушкам ви всичкиииии и ви черпя с едно кафенце  tease

п.п. нашата Свекърва ми се губи нещо  Girl_hide



* kafe risunki-05.jpg (27.6 KB, 480x359 - видяно 348 пъти.)
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 23, 2012, 08:27:27 »

И аз от два дни съм се присетила за свекърва. Нещо изчезна,ама тя ще си каже като се появи. Тамън обмислям магистратура "Човешки ресурси" да си каже мнението Wink
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 23, 2012, 08:39:05 »

Ммм , Цвети , прекрасно слънчево кафе в тозии мрачен /поне при нас/ ден  pardon
Аз днес вече съм в много добро настроение...вчера малко ми бяха потънали гимиите. Вечерта с милото решихме, че ще ходим да хапнем във Фенси, но аз толкова бях крива, че думи нямам. Той реши да пробва шопинг терапията и отидохме до Техномаркет ат хоум и таааммм....Най - накрая видях в БГ сервизите и приборите за хранене на Villeroy & Boch, в които съм влюбена. Купихме си чашите за шампанско от тяхна серия  yahoo От там, настроението се вдигна и решихме да купим и шампанското, там милото ме изненада с избора и цената  crazy, но така или инъче аз избрах чашите, на него се падна честта с виното  pardon Накрая минахме през Тенденз и се сдобих с 3 чифта обувки, а днес ще ходя да купя и сватбените от там  danceg И така, в момента, в който влязохме във Фенси, бях друг човек  blush
Май стиснатите палчета са помогнали, защото може би нещата ще се случат и до средата на ноември ще сме в ново жилище, проявете търпение и стискайте палчета и утре...много ни е важно  give_rose
Цвети, пази се...аз с това време си лепнах гадна, суха кашлица и болки в ушенце, но не ми пукаа - днес отиваме да поръчваме халки  Yes
Глееедайте какъв ферман, ужасТТТ  Girl_hide girl_impossible Пожелавам ви усмихнат ден и приятни емоции! give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 23, 2012, 08:49:36 »

Ехеее само като четох за вашия шопинг и моето настроение се преповдигна danceg
Стискам палци, ама многоо, че темата за собствено жилище ми е много на сърцето и пожелавам на всеки да си има свое местенце give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 23, 2012, 09:43:11 »

Добро утро!
Тая умора ме поваля много жестоко и до обяд направо не знам къде съм, а сутрин не мога да стана от леглото ... затова за по-лесно се изтъркулвам Xixixi
За протокола да се отчета - не случайно съм включила и думичката 'промени' в заглавието на седмичната темичка, защото си ги пожелавам, както и на вас естествено към добро и все по-добро и така като ви слушам, а и от личен опит смея да твърдя, че май има ефект... вие как мислите? Girl_hide
Свекърва е на мисия - да пъха пликове с желания в стената на плача коооолкото се може по-надълбоко blum Очакваме я утре да пристигне (ако правилно съм разбрала), така че не се притеснявайте за нея Wink
Киви, този десерт изглежда много изкушаващо, обаче сега май съм на вълна карфиол blum Затова ще вляза в темичката от миналата седмица и ще ви 'задигна' вкусните рецепти докато не ми е повехнал карфиола да ме чака blum
Инлов, продължаваме да стискаме палци, докато не се случат нещата Clover Clover Clover Ох тази шопинг терапия и на мен би ми се отразила супер, а то вашето си е било направо шопинг щастие - цели 3 чифта обувки! yahoo Успех с поръчката на халките и внимавайте с размера, че в студеното пръстите отесняват, а в топлото обратното
Емето, пънки, сноуче, радвам се, че ни разказвате бебешки историйки и ни радвате yea
Цветенце, аз нямам твоя проблем - на мен си ми е студено през целия ден biggrin Аз нали съм си зиморничава и падне ли термометъра под 20 градуса на мен вече ми е студено. А като се сетя, че по-студено ще става и направо настръхвам! Хич не обичам да се навличам и да зъзна nea А ти се пази, вземи си някакви витаминчета за подсилване на имунитета (и аз все се каня да си купя), че това неустойчиво време влияе зле give_rose
Гушки от мен на всички споменати и неспоменати yea yea yea
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #23 -: октомври 23, 2012, 13:53:36 »

Много е хубаво заглавието на темичката  good Аз понеделнишки съм я пропуснала, обаче много ми се спеше и ми беше едно особено вчера. Снощи имах и малко температура, но съпругът ми направи един фреш и днес съм добре  blum
Цял ден гледам един сайт  Girl_hide
http://www.bokacha.com/

Толкова неща си харесах, обаче нещо ме съмнява да са толкова ниски цените...  Tc И по този повод искам да попитам дали сте си купували нещо от там  blush
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 23, 2012, 16:57:32 »

Зайче, ако не се лъжа на Сноу гледаше обеци от там питай нея smile
m0onlight наистина заглавието на темичката и позитивните мисли могат да ни докарат хубави промени, дано при всички тази седмица се случи нещо хубаво.... give_rose
InLove_Girl стискаме палци и пращаме много положителна енергия smile
cveta_d86  за съжаление не знаем още пола, не иска да се покаже, но на 13.11 съм на ултразвук, та до тогава дано реши да просветли smile
Езра с тия чушкиии направо ми се напълни устата ....smile толкова много обичам, а ако кажеш, че са и постни....smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 24, 2012, 05:33:16 »


добро утро

еметоем, дам постни са   pardon
ох, тая седмица съм всеки ден от рано на лекции ( и ставам в 6ч), после на работа и вечерта съм разбита, едва се къпя , ям и лягам, днес станах да пиша по латински, не ми се мисли че и утре имаме лекции  от 9 до 17ч ...  girl_impossible заради почивката три дни си взех часовете на работа през седицата и ми идва доста изморително, нямам търпение да е петък, а багаж още нямаме  pardon идилия...

хубав ден ви желая  give_rose give_rose Wink
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 24, 2012, 07:45:48 »

мммммммм  котешко  кафенце....lol

П.С.Момичета,много  бързо  пишете тука,почти не успявам да  ви  хвана,но пък ви  чета с  голямо удоволствие give_rose

не  може ли  да има  чат  на  този  сайт? blush
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 24, 2012, 08:10:41 »

Хоп, и аз влизам в тази хубава темичка в средата на работната седмичка blum!
Добро утро и успешен ден от мен!
Езра, кафенцето е много сладурско, веднага си взимам от него! Изчетох ви преди малко и искам да поздравя Мариелка за завършването и да се присъединя към стискащите палчета за Веси
Пънк, Емето, много ви се радвам на бебоците и с нетърпение чакам бебешка снимка от видеозон (ако не сте суеверни). И на двете пожелавам лека, уютна и спокойна зимна бременност!
Инлов, направо ти завидях благородно за този шопинг - 3 чифта обувки + сватбени нещица си е направо балсам за женската душа!  butterfly
А времето и на мен ми се отразява много зле - тук си е студено по цял ден, само миналата седмица беше топличко. А аз каквато съм зиморничева го усещам като 0 градуса. Като излизам се навличам с блуза, поне две жилетки и яке tease

Аз да ви се похваля - днес ни е първата сутрин с милото в новата квартира yahoo Много ни е хубаво и уютно! След ремонтчето се освежи апартамента и няма нищо общо с миналата седмица, след като хвърлих толкова усилия в чистене! Вчера сложих и перденцата и картините - подарък за сватбата и стана мнооого хубавооо heart

Днес, след 9 дни чистене и ремонти без почивка, ще си дам малко време за релакс, че всичко ме боли вече  angry

Слъчев ден от мен! give_rose

П.П: Бамсе, много добра идея за чата good Дано да може да се осъществи!

 
« Последна редакция: октомври 24, 2012, 08:13:07 от ivelka » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 24, 2012, 08:26:15 »

Добро утрооо!
Минавам да ви пожелая хубав ден. И се връщам да ви чета.
Ние вкъщи се подготвяме за посещение на високо равнище - свекървата ще идва в четвъртък да види новия ни дом!  pardon
Стискайте ми палци!  tease
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 24, 2012, 08:44:23 »

Доборо утро сладурки....днес ми е едно такова убито...и изморено...но до заветният почивен ден Неделя остава още малко  blum

Веси вади тежката артилерия  tease

Езра мерси за мяу мяу кафенцето   Girl_hide

Инлов мила да пуснеш по някоя снимчеца на красотиите  give_rose

Еми ще се покаже я..няма къде да ходи за сега от корема на мама  give_rose

Иве така е..на чистичко и топло си е най-хубаво..и то с любимия човек  danceg

bamce така е..много се пише..въпреки, че тази седмица не сме много активни blum

Айде това е от мен..целувки и слънчев ден на всички  give_rose
« Последна редакция: октомври 24, 2012, 09:13:16 от cveta_d86 » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines