Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 15:20:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмичка на слънце, дъжд и други промени 22-28.10.  (Прочетена 39383 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« -: октомври 22, 2012, 09:19:40 »

Привет сладуранки!
Заповядайте в новата седмична темичка give_rose Как сте в понеделник? Черпя с кафе - всеки да избира от каквото има нужда (аз си взимам последното):


Как изкарахте уикенда? На нас с мъжа ми ни беше полуработен, в неделя кулинарен (най-после направих любомата ми картофена крем супа yahoo) Вечерта се видяхме с кумовете разказаха ни как им е минала почивката - бяха много въодушевени, малкия сладур и той с такова нетърпение ни чакаше и като отидохме голяма веселба падна! Радост, подскоци, широки усмивки biggrin Голям бонбон е heart
Хайде, милички, чакам ви тук да си побъбрим и ви пожелавам много успешна седмичка, изпълнена с промени към по-добро Clover
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 22, 2012, 09:48:29 »

Айде и аз да се наместя удобно в новата темичка  blum
В събота бях на държавен изпит, вече официално съм висшистка yahoo
Сега проучвам нещата за студентски кредит за магистратура. Обмислям и да се запиша в бюрото по труда  по програмата "Първа работа" blush

Започнахме да обмисляме нещата за сватбата, дали дневна, вечерна, междинна biggrin , за да можем ноември да си запазим час в гражданското.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 22, 2012, 10:10:57 »

Здравейте. Намествам се и аз тук.
Муунче, мерси за темичката и кафето.
И ние вчера ядохме картофена крем-супа.  blum
Мариелка, честито! Дано да реализираш успешно наученото. smile
Аз днес чакам едни изследвания. Стиснете по едно палче за мен, моля.
Хубава седмица на всички!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 22, 2012, 10:34:51 »

Добро утро и от мен сладурки...аз днес се чуствам много изморена след като в неделя бях 12 часа на крак на едно изложение представяйки фирмата с в която работя и беше наистина изморително  angry
Няма с какво да се похваля иначе..в събота нещо се опита да ме свие бъбрека...ама слава богу с хапчета болката отмина и за сега съм се закрепила  Wink Айде и аз като една стара баба ви се наоплаквах  tease

Муунче мерси за кафенцето  give_rose

Мариелка честита миличка....пожелавам ти многооо успех занапред  give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 22, 2012, 11:07:41 »

здравейте и от мен
благодаря за хубавата тема, сутринта не направих защ. не можах да измисля заглавие  pardon pardon муунче, взимам си от първото кафенце  smile днес обърках и отидох на едни лекции, а се оказа че ние тази седмица ги нямаме, имаме ги през седмица сменяме се с групата  Girl_hide изобщо голям съм заплес, ама се върнах и си пих кафето у нас  blum добре, че съм наблизо.

мариелка, честито! приятно приготвяне на сватбата  heart

аз също се `разготвих` неделята  pardon правих една рецепта за филийки на фурна , рецептата е на баба  smile

веси , стискам мн палци  smile
« Последна редакция: октомври 22, 2012, 11:46:01 от _Ezra_ » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 22, 2012, 11:14:28 »

Мариелка, хайде честито, със здраве да си ползваш дипломата и по предназначение Wink
Веси, не едно, всичките палчета ти стискам всичко да е наред Clover
Цвете, и аз съм като пребита днес, всичко ми е като в унес, а толкова съм схваната, че чак свят ми се вие ... Иде ми да се прибера, да си взема един горещ душ, да си легна и да спя, да спя ... цял ден sleeping
Езра, добре си дошла в новата тема give_rose
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #6 -: октомври 22, 2012, 11:37:58 »

Здравейте, кокошчици - сладичкиии smile
Как сте? Май всички сме имали динамичен уикенд?!

Муунче, ще се разтреперим от толкова много кафе  blum

Мариелка
, честито дипломиране - много успехи оттук нататък  give_rose

Веси, стиснала съм палчета и на ръцете и  на краката.....а, и Бубето е инструктирана smile

Цвети, направо си искай още един почивен ден....иначе се пази, че с това странно есенно време лесно може да закъсаш със здравето.

Езра, и аз ги правех често тия номера с обърканите лекции  girl_impossible

Ох, и аз днес имам доста задачки да отмятам, да видим докъде ще я докарам. Ще уговарям педиатър за Бубето, стискайте палци да ни приеме smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 22, 2012, 12:25:51 »

Здравейте и от мен!
Мариелка честито дипломиране!
Цвети съчувствам ти! То след цяла седмица работа, работа в неделя и после пак на работа, как да не му е зле на човек?
Веси дано всичко да е наред с изследванията!
Муунче с Весето само ме разядохте с тази картофена супа! Аз толкова обичам, че сама мога тенджера да пресуша! Довечера може и аз да си направя!
Сега и аз да дам отчет на действията!
Миналия вторник след като ми беше зле реших да си взема малко почивка....та така до неделя! Във вторника бяхме на доктор и тати за първи път видя наследника! Така исках да му снимам физиономията! Но няма такова чувство да видиш как един малък човек расте в теб и да чуеш сърчицето му! За сега дребния заслужи работното има Сократчо, понеже като го гледахме беше със свити колена/все едно и седнал/ и с една ръчичка подпираше глава - точно както статуята на мислителя! Днес пак сме на лекар, за първия скрининг - дано поне сега да се разшава, че предния път много го мързеше.
А на работа ме ядоса шефката....вика ми "Ти защо ме лъжеш, че не си добре? И си пускаш отпуска?" И по този повод съм решила днес да си взема две седмици болничен от доки, че в къщи ми е с пъти по добре, а като гледам на никой не му пука, че дори и да ми лошо се мъча да работя!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 22, 2012, 12:47:20 »

Еййй, пънки, страхотни новини!!! yahoo Радвам се, че се появи тук, че се чудихме къде зачезна blum Точно така, вземи си болничен и си почивай вкъщи good Наистина на хората не им пука в какво състояние си nea На колежката като й беше зле, но не можеше да отсъства поради много работа, направо се изтормози супер много. Накрая й увря главата, че няма смисъл да се тормози и каза "толкова от мен, излизам в болничен". А за супичката и аз съм същата - обожавам супа и мога сама да изям цяла тенджера (затова и направих една голяма тенджера) blush Я по-добре кажи на мама да ти направи - хем ти да си почиваш, хем на мама гозбите са най-вкусни Wink
Сноуче, за мен по-добре кафето да е конска доза, че иначе докато се събудя и ще свърши работния ден blum Стискам и на теб палци да го уговориш тоя педиатър Good luck
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 22, 2012, 16:08:12 »

Хайде по едно следобедно кафе и от мен
Чета ви редовно, но напоследък нямам много сили да пиша  blush
Мариелка ,Честито! Пожелавам ти да работиш по специалността си и да си много щастлива с това, което правиш!
Веси, стискам ти всички палчета, пожелавам изследванията да са изрядни!
Цвети, много лошо, че бъбреците се обаждат, сигурно промяната във времето ти се отразява.
Муун, радвам се , че сте имали такъв зареждащ уикенд  give_rose Чак завидях за картофената супичка  girl_wink
Пънк, страхотни новини, дано всичко е наред до финала  give_rose
Ние също имахме страшно динамичен уикенд, но честно казано сега имам нужда единствено от вашата положителна енергия /понеже знам че страшно помага/. Надявам се в скоро време да мога да споделя положителни новини. Целувки и хубава седмица!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 22, 2012, 16:14:28 »

Ех, момичета, благодаря ви!!!

А тази прословута супа, свекърва ми я прави и още утре ще си я поръчам, че мога и да взема да я направя  blum

Пънк, отдай се на релакс, защото освен физическото здраве, трябва да си пазиш и психиката. То с такива коментари, аз бих се изнервила много.

InLove_Girl, нямаше нужда да слагаш сладки към кафето, сега откъде да ги търся реални girl_impossible biggrin
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #11 -: октомври 22, 2012, 16:37:13 »

12 стиснати палеца за Веси smile

Хоп, ето ме и мен. Динамична седмица ми се очертава, тъй че минавам само да кажа здрасти! До сладките на Ин Лав не знам дали ще се докопам, но мисля да импровизирам над ей тази рецепта

http://yoli-www.blogspot.com/2011/02/blog-post_19.html

Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 22, 2012, 17:26:18 »

Ей здравейте и от мен, малко в късен час, но....все пак тук smile
Муунче за мен от чайчето благодаря smile,
Мариелка, честито и от мен от тук насетне само напред и само нагоре smile
Весето , стиснали сме всички палци, само от нас със Сноу получаваш мнозинство smile, чакаме да кажеш, че всичко е наред Wink
Цветенце да се пазиш за това преработване никой няма да дойде и да ти каже браво, гледай първо себе си, да си добре и да си здрава е най-важното нещо! smile
Пънк браво за новинките- аз миналата седмица ходих на скрийнинг и го видяхме бобчето как мърда, само дето аз все още не усещам, взехме резултатите от Майчин дом , всичко е наред smile Ти коя седмица си сега?
Сноу ти как си, успя ли със задачките, а Бубка как е , добре ли се държи smile give_rose
Киви мисля, че ще имаш гости...с тези изскусителни лакомства... smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 22, 2012, 18:36:53 »

ЗДравейте пак!
emotem в 11 седмица съм! Днес беше ранния скрининг. Но на мен ми беше толкова интресно! Докторката ми показа толкова неща, като мозъчето, очните ябълки, челюстите, нослето, костите на ръцете и краката. Никога не съм предполагала, че човече с ръст 6см има всичко това. Даже днес за моя радост се разшава и беше толкова смешно! А най-хубавото е,че са се махнали гъбичките и сега всичко е 6!
От тук нататък 2 седмици почивка! Или поне без нерви в къщи!
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #14 -: октомври 22, 2012, 19:17:30 »

Ей, Пънк, радвам се да те видя отново тук. Още повече се радвам, че си стигнала до заключението, че не е нужно да правиш чудеса от храброст и да си на работа на всяка цена  Bravo Почивай си и се наслаждавай на бременността, защото, повярвай ми, минава много бързо smile

Емето, радвам се, че и ти се включи  give_rose Поздравления за хубавите резултати  Bravo А ти как се чувстваш?

Ние с Буба сме добре...пошетахме днес, посвършихме туй-онуй, но не се престарахме, че много бързо се уморявам вече smile

Ах, kiwi, как ще ме вкараш в беля с този сладкиииш  girl_impossible

InLove стискам палци за хубави новини smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines