Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 15:11:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомврийска топла седмичка 15 - 21.10.2012  (Прочетена 29790 пъти)
 
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: октомври 17, 2012, 16:08:00 »

Нахълтвам набързо. Ей стига с тоя ядене! Някои трябва да отслабваме!
Връщам се да ви изчета. smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: октомври 17, 2012, 16:13:18 »

Нахълтвам набързо. Ей стига с тоя ядене! Някои трябва да отслабваме!
Връщам се да ви изчета. smile
кво ядене бре, говорим за суров карфиол- това ако не е отказващо от ядене, здраве му кажи ! mind Cerry
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: октомври 17, 2012, 16:17:20 »

хахаха Весиии и аз съм на диета и по тоя повод сънувам и мечтая за всякакъв вид мазнички сиренца   blum За това пък салатата от моркови, цвекло и ябълка ме чака  bad А инъче Еми е права, че карфиола е супер диетичен. Една приятелка си го задушаваше, поливаше го с кисело мляко и чесън и твърдеше, че калориите са супер малко. Не ме бива в смятането на калории  pardon
Мунн, моите любими бонбонки на Харибо са естествено най-не диетичните им:
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: октомври 17, 2012, 16:19:41 »

Добре де, карфиола е ОК, ама бонбоните са супер диетични!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #64 -: октомври 17, 2012, 16:33:27 »

Моя мъж - който е "пример" за здравословно хранене, ме отучи да ям Харибо. Последният път като се появих с пакетче желенца, обясни как и Харибото било като кренвиршите от кокали и копита (желатина), но за това пък с оцветители и захар...

Иначе най-обичах тези:


Иначе карфиола е много приятен, хрупкав. Вместо чипс, ако обичате да си похрупвате като мен.

А днес нямам никакъв апетит - целия ден съм на един фреш от портокал (имах нужда от витамини), шепа сурови ядки и един банан. Дано да ми се размине вируса!
« Последна редакция: октомври 17, 2012, 16:35:08 от kiwi » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: октомври 17, 2012, 16:40:39 »

моите са тези, пълнени с течен шоколад tease

Но не отказвам нито тези на инлов, нито тези на киви.... good
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: октомври 17, 2012, 16:42:07 »

Аз не съм на никаква диета - под стрес съм и затова ям желирани бонбони - като ги видя и очите ми стават като палачинки! Иначе сладко мога да не ям и цял месец, не ми се дояжда, обаче дояде ли ми се, мога и цял шоколад наведнъж да изям. Киви, хич не могат да ме впечатлят такива приказки за желираните бонбони - видя ли пакетче, трябва да изпразня цялото съдържание biggrin
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #67 -: октомври 17, 2012, 16:52:30 »

Цял шоколад мога и аз да изям, случвало ми се е мнооого, мнооого пъти.

Стреса е голяма гадост, кара те да ядеш шоколади на поразия. Обаче от както си нямам кантар, някак си и малките парченца шоколад ми стигат и то все по-рядко ми се случва да ги хапвам.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #68 -: октомври 17, 2012, 16:58:49 »

аз и без диета не бих погледнала желираните ви бонбони - хич, ама хич не ме привличат...същото ми е отношението към вафлите и бисквитите....сладкото не ми изкушава pardon

Я споделете рецепти с карфиол, може и с броколи (само без зеле) smile

Момичета, Пънк ми се губи тия дни....
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: октомври 17, 2012, 18:09:33 »

пфу като сте започнали темата  pardon и аз да си кажа, аз обичам мед, не обичам подсладено кафе, както и др. питиета със захар, изобщо захар мразя, но шоколад и разни шоко бисквитки  heart като орео обичам  smile тия желираните и аз не ги ям заради желатина и костите ...

цвети, съчетавам ги за сега благодарение на това, че си намалих наполовин работен ден и така вече имам повече време за дома, за мъжа и за четене  Xixixi ама днес само се въртя и си намирам нещица за правене да не уча  smile примерно почистих един шкаф, направих две картички , пуснах една пералня blum и др неща

Днес доста ми дойде 3 часа лекции за интеграли  help Count 
Още седмица и с милото ще попътуваме няколко дни из търновска област moto после ще ви покажа снимки  smile

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #70 -: октомври 18, 2012, 06:22:30 »

Добро утро!
Дано е добър и денят ни, да е спорен и засмян.


* kafe+torta.jpg (11.05 KB, 214x235 - видяно 2026 пъти.)
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: октомври 18, 2012, 07:19:34 »

Добро утро момичета!Някой от вас, може би ме помнят , други може би не!Много се радвам, че открих седмичната темичка, отново .В последно време нямах време да пиша, но с две малки деца, знаете как е... не ми остава време за нищичко smile . ние сме добре гледаме се и растем, хайде по-късно пак ще се включа , че чакам гости всеки момент и да стана да пооправя, докато дребен спи.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: октомври 18, 2012, 08:04:40 »

Добро утро, Свекърва благодаря за кафенцето, имам нужда  good
 За съжаление трябва да ходя до Бюро по Труда иии...трябваше да се излюпя раничко  nea Днес отивам да поръчвам рокляяяятааа  yahoo yahoo Та до месец се надявам да се похваля и с нея  blush Надявам се да успеем да пием кафе с една бургаска съфорумка  Wink и съм в супер добро настроение  danceg
Здравей zlatomira__  и добре дошла при нас  give_rose
Пожелавам прекрасен и успешен ден!
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #73 -: октомври 18, 2012, 09:15:15 »

Леле колко карфиолена тема сте заформили.  tease
И ние имаме карфиолени случки от тези дни. Започна се от четвъртъка. В стола имаше паниран карфиол и на мен ми се прияде, обаче на вид нещо не го харесах и реших, че в събота ще сготвя това на мъжО  crazy
Той обаче като разбра какво ще има за обяд се споси с един останал от предния ден в хладилника шницел  NO Такова нещо не ядял. За наказание го хванах да го пържи (цяла тенджера), докато аз го топях в панировката. Аз го напирам в паста Патафри. Стават много пухкави като бухтички.  tease
Нацупих се много и той с такива усилия изяде едно парченце  diablo Толкова го дъвка и го премята от едната буза в другата - точно като малките деца.
Вечерта го изядохме почти с помощта на майка му, баща му и баба му.
В неделя отиваме до нас да си взема още от багажа. Бях казала на мама да ми сготви зелен фасул. Освен него имаше и още... карфиол  Xixixi Горкичкия остана гладен  blum добре, че се намесиха едни кебапчета.
Тази събота сме се разбрали да сготвя нещо с месо  crazy
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #74 -: октомври 18, 2012, 09:28:49 »

Добро утро!!!

Какво ще кажете за карфиолен сладолед? Снимката е доста сполучлива smile

Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines