Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 28, 2024, 22:46:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомврийска топла седмичка 15 - 21.10.2012  (Прочетена 28201 пъти)
 
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 15, 2012, 21:39:26 »

Здравейте и от мен момичета  Hide
Ние сме се захванали с частичен ремонт в къщи  girl_impossible нали знаете как е!!!Боядисваме,лепихме тапети на едната стена в спалнята за контраст(идея на съпруга ми) и се получи много добре  danceg Харесала съм си нови пердета, аз искам два реда един светли и едни тъмни винаги много ми е харесвало така.Има още време до появата на бебон,но трябва да приготвим всичко преди да дойде зимата!Ще остане само креватчето да се купи и сложи,но това ще оставя за последните седмици от бременността,живот и здраве  smile
Утре е ред на хола  smile Много обичам след като се боядиса,въздуха се променя, а и няма да може вече да се пуши там  good за което много се радвам  girl_wink Аз никога не съм пушила,съпруга ми е пушач,но това е въпрос на личен избор. Днес,чистих подреждах...и установих, че сега се измарям доста по-бързо!Явно коремчето започва да ми тежи  blum
Зайче ЧРД и от мен!Да си жива и здрава!!!Много яка торта  Torte
Мун напълно те разбирам!Много е важно да има някой с който може да можеш да контактуваш нормално на работното място!Но ще видиш,че новата компания няма да е толкова зле  girl_wink

За децата мисля,че никой няма право да ти се меси толкова в личното пространство!Това е нещо много лично,нещо което е само между двойката.И на мен ми казваха веднага след сватбата "айде сега едно бебе" и аз ги отрязвах с "има време".Не съм казвала,че искаме или,че работим по въпроса това си е наша работа!michelle и мен лично също би ми било неприятно да ми казват какво се "ослушвам" тъй кото никой не знае какво се случва между двама души,на какъв етап от връзката са и дали са готови за тази крачка. Аз лично познавам няколко двойки които са младоженци и други които са от много години заедно,но никога не бих си позволила да питам такова нещо!Винаги си мисля "ами ако имат някакъв проблем?коя съм аз да им се бъркам?" Мисля,че е много нетактично!

Е това е от мен,пожелавам ви успешен ден и дано да е топъл и  Sunshine
kiss2 kiss2 kiss2
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 16, 2012, 06:00:38 »

добро утро

и аз съм на мнението на miauka, честно казано България има нужда от деца, ама и от куп др. неща да се оправят... само ако човек е бил затруднен в даден момент с парите, може да разбере притеснението да отгледаш дете, всеки си има някакви причини, вярвам че нещата се нареждат както трябва в един момент  Wink

днес имаме история на фармацията, обичам историята от малка и сега с удоволствие я чета  smile има едни медиц. книги на китайски с мн смешни имена  tease pardon
хубав ден ви желая!
зайче, желая ти куп сбъднати желания  chee
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #32 -: октомври 16, 2012, 07:56:40 »

Добро утро,
_Ezra_, това кафе ми прилича на зъбно колело  Wink. Та като възпитаник на ТУ и аз да кажа един стааар виц, вдъхновен от Киви. Пак в рейса, но сега една засукана мома моли седнал мъж да и отстъпи място:"Другарю, бременна съм!" Той я разглежда подробно и казва:"От кога, не ви личи..." "От снощи, но още ми треперят краката!"
Хубав и успешен ден и честит вторник!
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #33 -: октомври 16, 2012, 08:04:04 »

Благодаря за хубавите пожелания, сладурки!
Днес имаме месечинка  Girl_hide И днес повод да ви черпя с калорийна бомба  tease

Приемам предложения за изненада на съпруга в моята тема  girl_wink за да не оспамваме тук  tease
 
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 16, 2012, 08:08:02 »

Добро утро сладурки...минавам само да ви пожелая един слънчев и усмихнат ден. А вицовете на ТУ са много яки  tease

Прегръдки за всичкииии  give_rose

п.п. Зайче честита месечинка и бъдете винаги така влюбени и устремене един към друг  give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 16, 2012, 09:04:08 »

Добро утро и от мен.
Зайче, честита ти месечинка и РД от вчера. Бъди много щастлива, успешна и обичана жена!
Муун, за апартамента, щом не сте взели още, значи не стте намерили вашия!
Цвети, стискай зъби, ще мине!
Езра, мерси за хубавото кафенце.
Аз да се оплача, че моят мъж нещо е болен, миличкия. Ама ще го лекувам.
Хубав и усмихнат ден на всички!
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 16, 2012, 09:41:32 »

Здравейте момичета  smile
Цяла седмица бях в София и едва в събота се прибрахме, та от тогава не мога да ви изчета  blum
Зайче, пожелавам ви много любов и сбъднати общи мечти!
За мен днес ще е санитарният полуден, така че ви пожелавам един успешен вторник и много усмивки
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: октомври 16, 2012, 09:44:44 »

Хоп ето ме и мен тук Girl_hide
Как сте днес сладурки? Времето навън е чудесно аз май го обърках с лято, че съм с боси крачка blum Преместването на единствения ми нормален колега в друг офис май ще се размине - шефа беше разколебан за решението, а и аз направих мили очички Ashamed и той каза: "оставаш" chee
А за апартамента - Веси, той този си беше нашия отвсякъде, докато не стана ясно, че са сбъркали цената biggrin Наистина страшно много ме е яд, защото нямаше забележки никакви! До сега не сме гледали друг такъв, та затова им се ядосах де .. все пак 'объркването' им беше с доста хилядарки. Както и да е, сигурна съм, че има причина да не сме купили апартамент все още и съм сигурна, че е за добро Wink
Като четох вицовете ви се сетих и аз един за блондинки (без никой да се обижда, все пак и аз допреди няколко дена бях русичка blum): Защо блондинка ходи наведена в магазин? Търси ниските цени!
Свекърва, въпросите на сина ти направо ме застреляха! shok Xixixi Чудно ми е как си успяла да отговориш на всичките girl_wink
Емето, честито за прекрасната новина!
miauka, пожелавам ви леки довършителни ремонти, а ти не се преуморявай give_rose
Езра, и на мен историята ми е слабост, а твоята медицинска сигурно е интересна Wink
Зайче, хайде и днес честито! Ако сега се натъпча с торта, както друго нищо не съм хапвала, може да последвам съдбата на младоженеца blum
Цвете, как си? Напоследък си много лаконична - още ли имате много работа?
Весе, много ми харесва широката ти усмивка, кара ме и аз да се усмихвам толкова широко biggrin А мъжът ти май има нужда малко от нашата форумска позитивна енергия, така че му я пращаме да се вдига бързо на крака butterfly
А къде изчезна SkakaUec, че съм го изпуснала blum
Киви, забъркай една сутрешна плодова салата, че много ще подхожда на времето днес и на моето лятно облекло girl_wink
Бургаската вълна ми се губи - момичета, да не сте на плаж? blum
Хайде, бонбонки, пожелавам ви един по-различен и усмихнат слънчев ден Sunshine
Don't worry, be happy Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #38 -: октомври 16, 2012, 10:35:14 »

m0onlight , вероятно изобщо не съм му отговорила, а съм насочила вниманието му в друга посока.  ;)Децата просто си питат, не че искат точно да знаят всичко. Ама задават такива въпроси, че можеш да потънеш в земята от срам, ужас и недоумение. Големият много питаше, малкият само констатираше. Мога книга да издам с разни детски глупости и мъдрости. Сега се сетих как големият попита на висок глас, на публично място: "Този мръсен, черен гълъб циганин ли е?" Пък какви пикантерийки разправят от детската градина - представа си нямате. smile
veseto_87 , бързо да се излекува съпругът, пращам му и аз поздрави.
Зайче, трудно ми е да схвана украсата на тортата  Wink, младоженецът изритан ли е, спи ли, момата ли е тъжна? Пък и защо е черна...
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #39 -: октомври 16, 2012, 10:40:01 »

Зайче, трудно ми е да схвана украсата на тортата  Wink, младоженецът изритан ли е, спи ли, момата ли е тъжна? Пък и защо е черна...

Черна е, защото глазурата й е от диетичен черен шоколад  blum А младоженеца май е избутан. Видя ми се много забавна  tease
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 16, 2012, 10:48:53 »

Благодаря на всички. Ще го заредя довечера моя мъж с форумска сила! Защото знам от опит, че сме могъщи!  good
А тази торта, с риск да ми се нахвърлите, ми изглежда все едно младоженецът е бутнат и е оставил кървава следа.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: октомври 16, 2012, 11:23:44 »

Моят хумор си е черен по принцип, затова се включих по този начин blum
Свекърва, ей на това с гълъба вече се изсмях искрено на глас! biggrin kezz crazy
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #42 -: октомври 16, 2012, 12:21:18 »

Или младоженката лее мътни и кървави сълзи по избягалия младоженец, или е в цикъл и затова беснее и лудее..... blush И аз съм по черния хумор yea
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: октомври 16, 2012, 12:29:27 »

Или младоженката лее мътни и кървави сълзи по избягалия младоженец, или е в цикъл и затова беснее и лудее..... blush

Или е искала да го изтупа и просто го е изпуснала blum
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #44 -: октомври 16, 2012, 17:19:18 »

ИнЛов, казвай ги тия работи от рано де.  И аз миналата седмицата цялата бях в София, можеше да поразместим малко форумското виждане и да имаме морски почетен гост smile

Не запомних, кой искаше плодова салата - обаче да споделя моята зеленчукова салата за вечеря - всяка есен  ставам на Rabit Rabit Rabit Rabit и папкам карфиол суров докато ми мине мерака smile

Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines