Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:05:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомврийска топла седмичка 15 - 21.10.2012  (Прочетена 27908 пъти)
 
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 15, 2012, 11:28:57 »

snow моята лекарка ми обясни, че фолиева киселина се пие до втория ПАП тест/както тя го нарича/ и след това се минава на витамини за бременни. Предполагам, че и в тях има фолиева киселина!
Аз даже вчера се стреснах, че един или два дни бях забравила да си пия ФК. Но реших, че не чак толкова фатално!
Киви....не с чувство за хумор, ами се замисляйте! Деца трябват на България, не яйца blum
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #16 -: октомври 15, 2012, 11:43:59 »

 Много се извинявам, рядко пиша вече във форума, в седмичната тема още по-малко пък...Та вероятно думите ми няма да са съвсем на място, за което моля да ме извините  blush
 Мисля си, че не са много хората, които се "ослушват" дали да имат деца или не  smile По мои впечатления причината това да не се случи скоро след сватбата, пак рядко е в колебание или липса на желание.
 Не знам дали ще ме разберете...Примерно на мен ми е неприятно да ми кажат, че се "ослушвам", когато истински и от сърце искам дете, а не този етап не мога да имам по обективни причини.
 Пак се извинявам за включването, ако е неуместно  blush
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #17 -: октомври 15, 2012, 11:49:01 »

Ххаха, Киви.....ти си от моята ТУ партия...аз като бях първокурсничка (миналия век) вицовете все още отразяваха жестоката действителност  ugly

Пънк, явно колкото лекари, толкова и мнения - моя е против витамините и аз съм много доволна от това - хапвам си плодове и зеленчуци smile Но продължавам да си пия фолиева. Но съм чела, че  присъства като съставка във витамините smile

По повод на бебетата и яйцата да кажа, че онзи ден една приятелка сподели, че е бременна - още едно бебе покрай мен smile Киви, ти вече се отърка в мен, край - заразена си  biggrin
« Последна редакция: октомври 15, 2012, 11:51:18 от Snow_White » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #18 -: октомври 15, 2012, 11:54:21 »

Сноу, ако съм заразена ще съм първата бременна, която отслабва въпреки боровинковите торти и сладкишите преди лягане smile Панталона днес ми е по-широк от вчера! 
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 15, 2012, 11:56:13 »

ААА тва да не те успокоява! И аз в началато залабвах дрехите, ама да ме видиш сега! Така че има си време за пълнеене!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 15, 2012, 11:59:18 »

Кивито се отърка в теб, ама аз  в нея! А де! girl_impossible
Аз примерно не искам още да гледам детенце, просто всеки си усеща времето. Казвам си го честно, без бой. Ако се случи обаче, ще се справим! smile Мъжът ми е ту така , ту онака, като мен- като видим сладко бебе искаме, като видим ревящо - не искаме. Явно не ни е дошъл акълът още. nea
Аз съм За естествените витамини, има такива препарати на пазара- изцяло от екстракти от плодове и зеленчуци. Разбира се, тр да се съобразят като прием с мнението на  лекар.

СНоуче, в нашата фамилия всички женки забременяват на по 42-43 кг тегло и след бременността задържат 47-50 кг тегло. Просто нито качват, нито после свалят  кой знае колко. Ген на скакалци LAUGHTER
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #21 -: октомври 15, 2012, 12:05:34 »

ААА тва да не те успокоява! И аз в началато залабвах дрехите, ама да ме видиш сега! Така че има си време за пълнеене!

Пънк, мисля, че не си ме разбрала съвсем точно blum!

SkakaUec, да не излезе, че от потъркването резултат има при теб, аз да се окажа проводник smile Макар и на всички да ни е ясно, че бебетата ги носят щъркелите и новини най-рано март догодина!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 15, 2012, 12:22:43 »

хахах Кивчо е не...не успях да се сдържа и да не кажа, че ме разби..и с вица и с щъркелите...та в тоя ред на мисли да вмъкна, че имаме едни познати на които детето е на почти 5 ...и понеже бяхме излезли и то видя в заведението една бременна жена и майката му обясне, че жената била проста дебела, а бебетата щъркелите ги носели ..и незнам аз ли не съм налер..ама за мен тава е моного старо разбиране и не мога да повярвам, че млада жена лъже по този начин детето. Незнам вие какво ще кажете ама аз се втрещих  angry
« Последна редакция: октомври 15, 2012, 12:29:50 от cveta_d86 » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #23 -: октомври 15, 2012, 12:27:51 »

Много се извинявам, рядко пиша вече във форума, в седмичната тема още по-малко пък...Та вероятно думите ми няма да са съвсем на място, за което моля да ме извините  blush
 Мисля си, че не са много хората, които се "ослушват" дали да имат деца или не  smile По мои впечатления причината това да не се случи скоро след сватбата, пак рядко е в колебание или липса на желание.
 Не знам дали ще ме разберете...Примерно на мен ми е неприятно да ми кажат, че се "ослушвам", когато истински и от сърце искам дете, а не този етап не мога да имам по обективни причини.
 Пак се извинявам за включването, ако е неуместно  blush
Мишел, седмичната тема обикновено е доста лигава, но въпроса, който повдигаш е уместен. Не сме на състезание, кой първи ще направи поръчка за доставка на бебе и всеки си има собствени причини да ускорява, забавя или не коментира въпроса.

Относно лъгането на децата, според мен е неправилно. Аз знам от 5 годишна от къде идват всъщност бебетата, има си приятни начини за поднасяна на информацията, така, че децата да я разберат без да са ужасени, отвратени или много учудени.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 15, 2012, 13:02:01 »

Кив, подкрепям те изцяло в последното изказване.
А докато се успетя коя е тази нова булка SkakaUec... После като осъзнах как "работи" умът ми днес, ми стана жал за самата мен.

П.П. Някой да знае къде се губи Муун?
« Последна редакция: октомври 15, 2012, 13:08:33 от veseto_87 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #25 -: октомври 15, 2012, 13:27:29 »

michelle , ей колко се радвам да те видя! Ние тук не сме много сериозни, гледаме да се забавляваме, докато си пием кафето Wink. Темата я подхващаме за втори път, затова се подкачаме.  heart. Пък ти остани при нас, в момента готвим 3 бебета, като 2 са за тази година. За 2013г. принципно може и аз да стана запланувана баба.
По ваше време имаше една много хубава френска книжка с рисунки как стават бебетата. Их, как не се сещам за името....Беше една за съвсем малки деца и една за по- големички. Аз, като напредничав родител, докато я четях на големия, трябваше да дам отговор на още хиляди въпроси от типа на "баща ми какво точно ти каза, за да зная какво да кажа на моята жена за да си имаме дете", " като съм ти бил в корема, как си ме погълнала" "защо точно в корема, а не в сърцето стои бебето" "бебето как не се бърка от кой отвор да излезе" и др., които трябва да погледна. Малкият беше наясно дори с инвитропроцедурите и караше баба си да роди едно бебе, за да не ходи той на детска градина и да има кой да го гледа /бил е на 3 годинки/.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #26 -: октомври 15, 2012, 13:37:11 »

Мишел, миличка, напълно си права - всеки сам за себе си решава кога, дали, защо, как и на каква цена....Пожелавам ти от сърце когато дойде вашето време всичко да мине по "мед и масло". Голямо гуш от мен  give_rose

Ххаах, Киви, много го нареди този SkakaUec  blum Спокойно, момичета, няма страшно - насила хубост не става smile А вие да вземете да покажете шалчетата smile

Муунчето
наистина се губи....

По въпроса откъде идват бебетата, преди 2 седмици сина (на 3 години) на една приятелка се разсърди, че не му показахме бебето, а си го крих така старателно в корема  Hide не повярва детето  pardon
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 15, 2012, 16:32:20 »

Здравейте, сладурки kiss2
Тук съм аз, просто сега успявам да се включа. Днес е пълна лудница в нашия офис - всички се щурат назад-напред като обезумели, от всичкото нагоре пристигам сутринта и разбирам, че компютъра ми сдал багажа angry А той е супер важен компютър(не само защото е моя хихи шегичка blum) и стана грешка по цялата ни верига girl_impossible Системния ни чак до 13 часа се мъчи да го прави moil накрая стана ... от два направи един biggrin Абеее днес не ни е ден в целия офис nea Освен това разбрах, че единствения човек, с който мога да си говоря нормално, се изнася в друг офис cray и сега ще си имам нова компания sad не обичам да не знам какво ще се случва и да чакам ... а сега ми се налага да изтърпя и двете неща и това в комбинация с друга неща не ми се отразяват добре и чувствам голяма умора. Отделно 'навлека' на агентката ни, с която ходим по огледи почва много да ми лази по нервите и в неделя му беше последното мъкнене с нас beating Заради него се провали евентуална сделка, защото ни предложи прекрасен апартамент(направо си ни е мечта heart) на цена, която се оказа, че изобщо не отговаря на действителността!!! Бях едновременно и бясна, и много тъжна, че няма го вземем cray Това е единствения апартамент, който си заслужаваше до момента l_bye_girl
Такаааа наоплаках ви се набързо, сега вече мога да се похваля blum Имам си нов цвят на косата и нова прическааааа Makeup danceg Вече ми е тъмна косата и съм много доволна Girl_hide
Тук пак сте подхванали бебешката тема blum Тъкмо си викам тука някакви промени се заформят в офиса с нови статути, нови хора и си викам ако нещо не ми се понрави, винаги мога да ги сюрпризирам: "ами излизам в майчинство" biggrin Шегичка отново, не бих излязла по майчинство заради такава причина Wink
Мишел, много се радвам да те видя тук give_rose Както каза свекърва тук не сме много сериозни и гледаме да се забавляваме, ще се радвам, ако и ти се включиш в бърборилника Flower
Зайченце, честит ти рожден ден!!! Не спирай да мечтаеш и да реализираш мечтите си!!! Обичай и бъди обичана heart Тортата е уникална, веднага си взимам едно парче - днес заслужавам малко да се подсладя Torte
Мили ми сладурки, извинете ме, че не ви споменавам поименно, но ви гушкам силно и ви пращам мнооого целувки kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 15, 2012, 17:28:06 »

Хахаха, Свекърва, искрено ме разсмя! Забелязала съм, че нашето поколение сме били доооста изобретателни и остроумни по много въпроси, но все пак тогава още нямаше компютри и имахме възможността да играем на воля навън и да развиваме въображението си, четейки книжки pardon
Аз като вече безработна, ще имам възможност да ви чета и пиша по-честичко. Тези дни ни предстои и местене в новата квартира и малко съм отчаяна, понеже останах без работа след като я бяхме капарирали...
Но ще се опитам да намеря нещо какво да е като за начало, че да се оправяме със сметките.
Темата за бебчетата вече сме я разисквали, макар че е много дълга и неизчерпаема. Ако зависеше от желанието ни, вече да сме направили бебето, но все още има обстоятелства, които ни спират.
Ще ви чета с удоволствие идните дни - поне тази тема и разговорите в нея ме зареждат с позитивна енергия give_rose

ЕДИТ: Зайче, честит рожден ден! Бъди здрава give_rose, обичана и заобиколена от любими и усмихнати хора! Нека късметът бъде твой верен спътник в живота!
« Последна редакция: октомври 15, 2012, 17:32:25 от ivelka » Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 15, 2012, 19:28:48 »

Привет на всички, аз съм си пак вечерна птица, нали нямам нет на работата sad не сме заслужили

Зайче ЧРД и от мен, да си жива и здрава, желая много щастие и сбъднати мечти. Тората е мнооогоо хубава, направо пълни окото smile

Кивчо вица ме разби, мойта приятелка е бивша възпитаничка на ТУ , та и ние сме свикнали с този хумор smile, чакаме продължение....
 
Един виц, който прочетох днес във вестника:
Как ще разберете, че една блондинка е от Пловдив:
- Ами като и кажа " кликнки" с мишката, и тя кляка!?!?!? smile

По повод бебетата- никога не съм си милила, че и моето време ще дойде, но ето че настъпи и искам не искам връщане назад няма. Смятам, че няма да ми е толкова трудно да се справя с едно бебе (имам голям опит, до сега живях със сестра ми с двете и деца, които и аз гледам с нея от бебета), но наистина още не мога да свикна с мисълта, че всичко това ми се случва. Не мога да го порумея,....но смятам, че всичко ще се нареди както трябва smile

Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines