Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 08:20:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Lady_sunflower 22.09.2012  (Прочетена 52363 пъти)
 
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #75 -: септември 11, 2012, 18:50:22 »

Ооо, сега погледнах един сайт за прогнози на времето, много е надежден. Там го дават слънчево, 26 градуса.  yahoo
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #76 -: септември 11, 2012, 18:54:38 »

Може ли да споделиш кой е сайта  girl_wink
Аз гледам тук: http://termo.bg/place/51106-sofia-bulgaria/forecast
Не знам колко е надежден...
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #77 -: септември 14, 2012, 00:36:03 »

Момичета, ние  ходихме на  пробно меню. Много ни харесаха нещата. Опитахме различни салати, предястия . Бяхме единодушни за еклерова торта smilesmilesmilesmile
Утре е моминското ми парти   Makeup MANICURE chee chee chee.  Мои приятелки + кумата ми организират изненади явно. Искаха от мен само  контакти на момичета, които искам да присъстват.  Помолила съм ги  без танцьори и други подобни просто няма да ми допадне   badgirl
 Флористката ми прати оферта със снимки и да ви кажа едва събрах смелост да й кажа кой ще ми е окончателния вариант. Толкова много неща ми харесват  и толкова се вълнувах като й се обаждах.  Последно  сме се спрели на  бели цветя (еустома/лизиантус, хризантеми) с жълти акценти (само 1-2 слънчогледа и гербери). Ще опитаме да  вкараме и памук и в букета и в бутониерите smile. Ще ви пусна  линк на жълта тема с памук. 
Утре отиваме да си подадем документите в гражданското smilesmilesmilesmile Ще е забавно smilesmilesmile. Там май много зависи на коя служителка ще попаднем и тя  в какво настроение  ще е  smilesmilesmile.
Утре отиваме да си вземем и подаръчетата (сапунчетата от фондацията). Готови са и на много добра цена. Ще ви покажа снимки smile

Ще лягам да поспя sleeping sleeping sleeping sleeping


Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #78 -: септември 14, 2012, 00:53:42 »

Ето линка  с памука http://ruffledblog.com/vintage-handmade-wedding-in-yellow-and-orange-in-nyc/
Ето и един линк с  тръни  и ме кефи много http://thecasualbride.files.wordpress.com/2012/08/yellow-bouquet.jpg
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #79 -: септември 14, 2012, 08:10:27 »

Това с тръните е много символично  tease Може би това е по-скоро букет за младоженец или свекърва - да знаят какво ги чака  badgirl

Иначе бутониерата с памук е хубава, стига цветът да е още като пъпка  good
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 14, 2012, 08:15:33 »

Страхотни са и памука и с тръните  yahoo yahoo yahoo   Приятно изкарване на моминското парти  danceg danceg danceg danceg  Много да се забавлявате.
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 14, 2012, 09:06:29 »

Мила, добре се движиш със задачките  Bravo Супер за моминското. В моя случай малко се поналожи аз да съм главно действащо лице за организацията, така че поздравления за приятелките ти  good
Изборът на цветята е много нежен. Нямам търпение да гледам вече снимки. И памукът е много интересен акцент, никога не съм и чувала, но е страхотна идея. Bravo
Как сте с танците? Как върви подготовката на украсата на апартамента?
Хайде за днес - любезна служителка в общината и див купон после на моминското  danceg
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 15, 2012, 20:54:01 »

Отметнала си доста задачки  :bravo:Букетите са много интересни,а идеята с памука  good.
Чакаме те за разкачке за моминското парти  danceg
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #83 -: септември 18, 2012, 00:04:47 »

Момичета, здравейте
Моминското мина супер весело и забавно. Кумата и още една приятелка го организираха. Повечето момичета не се познаваха помежду си, но аз закъснях  badgirl и им дадох поне 20-30 мин. да се опознаят и без мен smilesmilesmilesmile danceg danceg danceg. Та първо ходихме в едно заведение "Къща за чай и мъдрост".  Поговорихме си , опознахме се и отидохме към един караокебар singer singer singer singer singer. На входа момичетата  ми сложиха диадемка - ореолче и крилца, а те бяха с  рокца. В началото малко ме  беше срам да влезна така, но след първите 30 мин. вече ми беше супер забавно. Бях посрещната с маса посипана с рози , шотчета с късметчета за всяка от нас и балони.  Оказа се, че на съседната маса имаше ергенско парти и това доста вдигна настроението на двете компании. Беше супер забавно. Диджеят постоянно поздравяваше бъдещите булка и младоженец и тъй като не беше моят младоженец всеки път звучеше  "уау" (= странно). Разбира се имаше яко снимки на  младоженеца с 12 момичета и на булката с момчетата от ергенското. Престрашихме се и попяхме, ако може да се каже пеене  Dancer Dancer Dancer. Имаше и дуети между нас и представители на момчетата smilesmilesmile.  Момчетата от съседната маса  бяха доста възпитани - никой не  прекали с  шегите или с поканите за песни и танци, въпреки че към сутринта вече момчетата бяха доста пийнали.  Кумата ми имаше дооооооста обожатели. Беше изключително весело и  смешно с нашите певчески способности  и с визията ни.  Нямаше стриптизьори, но това беше и моята лична молба smilesmilesmilesmile. Аз подарих на всички момичета по една покана - всяка година на тази дата да си излизаме по женски   Makeup MANICURE chee Coffebutterfly butterfly butterfly.
Поздравявам ви всички с тази песничка http://www.youtube.com/watch?v=3of2F1QXtKo, която диджеят изпя и ме поздрави  от името на моя мъж. Постоянно си я слушам от петък насам. singer
Неделя и понеделник търсихме дрехи за моите родители и за брата на младоженеца smilesmilesmilesmile. И това отметнахме. Тази седмица съм в отпуска и за утре имам дълъг списък със задачки. Голяма лудница и много телефонни разговори ме чакат
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 21, 2012, 16:24:58 »

Пожелавам ви утре да имате много емоционалната и вълшебна сватба! heart
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: септември 21, 2012, 16:28:27 »

Аууу, ама то сватбата утре. Кога дойде време?
Изживей си деня пълноценно и всяка емоция от него, защото чувството е уникално. Обичайте се винаги, така както в утрешния ден!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: септември 21, 2012, 16:32:08 »

Айдеееее утре ще си имаме още една Софийска г-жа blum Пожелавам ви една невероятна и приказна сватба изпълненааа с много любов, щастие и незабравими миговее  heart
Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #87 -: септември 21, 2012, 18:43:54 »

Пожелавам ти прекрасна и незабравима сватба утре - всъщност, сигурна съм, че ще бъде такава!!!
Чакам с нетърпение разказ + мнооого снимки!

П.С. И слънцето ще светне във ваша чест...точно както ти го бях прогнозирала /е, не лично аз, де/!
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: септември 21, 2012, 21:52:30 »

Слънчогледче, утре ти желая един страхотен и незабравим ден!! Бъди спокойна и много усмихната булка! smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #89 -: септември 21, 2012, 21:55:30 »

Прекрасна и слънчева сватба smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines