Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 00:57:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 38 39 [40]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Всичко за бебето и детето" 7  (Прочетена 191018 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #585 -: август 08, 2013, 20:39:57 »

Хубаво е да почнете да миете зъбите - има съвсем малки четки и пасти за зъби без флуор - за да няма проблем, ако гълта. Ако го дразнят много при изникването, може да пробвате да мажете с разни гелчета (има специални такива - не съм ползвала, та не знам как се казват) или с Дентокинд.
Активен
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #586 -: август 08, 2013, 21:15:51 »

Ние съвсем в началото взехме един силиконов напръстник, който беше комплект с някаква немска паста за зъби за бебета. От аптеката беше, но не й помня марката. Много се радваше Михаил от самото начало и винаги отваряше доброволно уста. Сега сме с гелчето за зъби на Веледа. Много е хубаво.
Активен
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #587 -: август 08, 2013, 21:26:57 »

menyanthe,roxanne_ благодаря за бързия отговор give_rose
Четох за почистването на първите и тук в аптеките предлагат един децки заек на МАМ който почиства зъбките и успокоява венците.Ето го:



И една четка която се слага на пръста.Ето я и нея:



Ще видя на какво ще се спра.Заека е много симпатичен smile
Давам Дентокинд от 3м.Имам едно гелче но не съм много впечатлена.
Roxanne_ за жалост тук няма Веледа даже не са чували girl_impossible И кремчето им за дупе е много добро  good
 give_rose
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #588 -: август 08, 2013, 21:40:15 »

miauka, точно такава четка ползвах в началото - но ме хапеше smile И бързо се отказах от нея и взех пластмасова от най-малките - те са с едни кръгли глави.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #589 -: август 09, 2013, 12:54:14 »

Аз от гела за зьби на Веледа не сьм доволна. Много трудно се нанася, остава на бучка, а Марта вьобще не му харесва вкуса. Затова пьк пастата на Билка я обожава  good
Активен
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #590 -: август 09, 2013, 18:31:27 »

Как ще се нанася трудно, Ина? Той е толкова течен? Изобщо не остава по четката, за разлика от предишните. Много странно. Да не би да е някаква друга партида или стар? shok Иначе вкуса му е леко ментов и много неутрален. Михаил го хареса много, но то си е вече индивидуално.
Ще пробваме и Билка.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #591 -: август 09, 2013, 19:36:32 »

Не знам, на мен ми стои на бучка. Купих я от Био магазин в Сен Клу (там дето живеем).  crazy Ето такава е:


Билката е с вкус на мандарина и Марта постоянно повтаря: "Тая вкусна паста, тая вкусна паста", но да наистина е вьпрос на вкус   good
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #592 -: август 09, 2013, 20:35:29 »

Относно гела на "Веледа", аз съм купувала общо 3 тубички, от които 2 бяха точно гел, в сравнително течно състояние и една доста гъста и действително не се разнася добре в устичката по време на миене. Може би зависи от партидите или просто са сменили съставките, тъй като последния е въпросния гъст гел.
Ние го ползваме от година и половина и съм общо взето доволна, както и от продуктите на "Веледа" като цяло.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #593 -: август 14, 2013, 14:03:56 »

Момичета, моля ви кажете някои идеи на какво мога да науча малкият около годинката,защото напоследък съм зациклила.
Показваме годинките си,как се прави браво,как се мият ръчички и т.н,но ми се иска и нови и нови неща да му показвам.
Дайте предложения .
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #594 -: август 23, 2013, 13:06:09 »

Искам да задам вероятно много тъп въпрос,но ще ме извините  pardon.Става дума за памперсите.Аз ползвам тези от 3-6кг.Вече сме 4300гр.Та се чудя дали да не почна да ползвам тези от 4-7кг,тъй като за сега сме границите на двата вида.По какво се определя в този случай кои памперси да се използват?
Активен
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #595 -: август 23, 2013, 13:31:22 »

Аз не съм се ръководила чак толкова от ориентировъчните килограми. Винаги минавам по-рано на следващия номер, за да не му стягат. Можеш да си купиш пробно по-големият номер и в случай, че са големи да изчакаш, все ще им дойде момента.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #596 -: август 23, 2013, 13:54:28 »

Ра ди, пробвай с няколко бройки от следващия размер. Ако й е голям - ще протича. Вероятно щом сте "влезли" в следващия диапазон, ще са ок, но пробвай. То е и до структура. Ако е с тънички крачета и по-издължено телце, може и да си е за по-малкия размер все още.
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #597 -: август 23, 2013, 14:01:01 »

Благодаря за отговорите  give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #598 -: септември 15, 2013, 09:16:39 »

ВСИЧКО ЗА БЕБЕТО И ДЕТЕТО - 8 част
Активен
Страници: 1 ... 38 39 [40]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines