Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 15:25:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на flyin - 26.08.2012  (Прочетена 57175 пъти)
 
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 15, 2012, 08:07:57 »

flying,прическата е много красива и някак романтична  Wink Поздравления и за братчето ти Bravo ,много добре се е справил.
Стискам палчета да нямате проблеми с медицинските и с останалата част от организацията  Good luck
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: август 15, 2012, 15:22:32 »

flyin прическата е много нежна и се надявам да постигнете същият ефект и на самата сватба. А за роднините няма да се даваш...още малко остана  blum
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 15, 2012, 20:23:47 »

Благодаря ви, Iztre6tqlka и cveta_d86   give_rose
Ние точно се връщаме от ресторанта, платихме основната сума и се разбирахме за (почти) последни детайли. Няма да имаме пластмасови бутилки с вода на масите, а стъклени кани, алкохолът ще седи на отделни масички, с изключение на специалната ракия, разбира се  tease
Масите ще са кръгли, с по 8-10 души, като две ще са елипсовидни с 13 и с 15 души. Вече оставихме някаква част от алкохола, следващия петък ще трябва да отидем и да оставим останалата част, да доплатим, да оставим списък с гостите и разположение и разни неща за украсата.

Замислила съм една (според мен) много яка идея за имената на масите, но тъй като имам приятелка, която пише във форума, ще споделя накрая biggrin

След като мине сватбата определено ще споделям впечатления от ресторанта, че доста натрупах biggrin

А, и да се похваля - въпреки че 80 % от приятелките ми няма да могат да дойдат на моминското тази събота, все пак останалата част от момичетата планират да ме изненадат и ми казаха да съм готова в 10 часа. Нямам търпение да видя какво ще се случва  yahoo Не съм с прекалено високи очаквания де, обичам си ги и ми е достатъчно и само да сме заедно.
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 15, 2012, 20:59:17 »

Браво,мила,страхотна работа сте свършили днес.
Колкото до моминското - не е важно количеството,а качеството  good .Сигурна съм,че ще си изкарате супер  danceg
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: август 16, 2012, 09:38:23 »

flyin, много ми хареса идеята за имената на масите, жалко, че сега не можеш да издадеш 'тайни от кухнята', но ще почакаме, щом е необходимо give_rose
Много ми допадна идеята да нямата бутилки на масите, освен специалните - и аз го исках, но не успяхме да го реализираме, защото мястото беше ограничено (или гостите станаха повечко biggrin )
Готвиш ли се за моминското Wink
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 16, 2012, 18:47:38 »

Ей, колко е хубаво да се прибереш и да видиш, че още някой оценя усилията ти и му е интересно какво си свършила smile Благодаря ви, сладурки  give_rose

Днес бяхме на кръвни изследвания, утре трябва да си вземем резултатите и да ни довършат медицинските. Никога до сега не съм си правила такива изследвания и хем няма за какво да се притеснявам, хем леко ме гложди biggrin
Сега чакам един приятел на брат ми да ми донесе обувките и ще се похваля после smile Освен това си поръчах букета - казах само горе-долу какви цветя искам и горе-долу какви цветове и останалото ще е изненада biggrin Не обичам изненадите, но вече ми писна да се занимавам и дано от фирмата се справят добре. Цветята трябва да са рози(от тези плоските), бели хортензии (ако има), зелени хризантемки, далии (може би). Може да е светъл, ама може и да е много шарен, ще има ефектът "wow" biggrin




Бях вече решила да отида на 26ти в някой цветарски магазин и просто да им посоча няколко китки, да увият една сатенена панделка и това да бъде, но те ако се усетят за какво ми е букетът, пак ще ме отръскат (вече разпитах в няколко цветарски магазина, цените са същите). Гадове!

Освен това поръчах още гривни за шаферки, реално не са за шаферки, а за кумата, две по-малки братовчедки и най-близките ми приятелки. Ще трябва и да ги строя кой какво ще носи и с какво ще помага  LAUGHTER

Момичета, какво точно ни трябва, за да си подадем документите в ритуалната зала? Има ли нещо друго освен:
- лични карти;
- медицински свидетелства, валидни 30 дни;
- декларациите?
Май чак като си ги подадем и видим, че всичко е наред, тогава ще се успокоя...
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: август 17, 2012, 06:42:36 »

на нас ни искаха и копие от личните карти на кумовете
Букета ще бъде много хубав, при мен е същото - казах цветята, другото е фантазия на флориста  give_rose така поне ще е неповторим  yahoo
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 17, 2012, 07:59:15 »

Мила при нас на гърба на декларациите бяхме написали три имена и ЕГН на кумовете blum А иначе да цветарите са гадове, моя букет беше сравнително евтим..мисля, че беше около 60 лв. но не мога да кажа със сигурност, тъй като кумовете ми го платиха  pardon
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: август 17, 2012, 09:50:47 »

За букетите аз лично в Стара Загора намерих една жена (късмет си беше), която си има рози собствено производство целогодишно. Тя ми направи оферта за букет - цената на цветята (хубавите рози при нея за най-много 2 лв) плюс 15 лв изработка. Това на фона на другите, които до колкото си спомням започваха от 57 лв за 9 рози, си е чиста промоция. Така че ако имате такъв пазар за цветя си струва да се поразпита из тях за производители.  give_rose
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: август 17, 2012, 20:49:19 »

Мила, за жалост в София вариант е само да отида на борсата и да си направя сама букета, което не мога да направя, защото съм с две леви ръце biggrin

Цвети, супер си, съвсем бях забравила, а точно това ни казаха и на Пиротска като се записвахме, много ти благодаря  give_rose
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: август 17, 2012, 21:55:06 »

Милички, ето иначе обувките от американския сайт, много си ги харесвам! Сайтът е http://www.dsw.com, имат уникални неща, но shipping-ът е цифра, излиза двойно повече от обувките  girl_impossible
Моето момче днес беше в отпуск и е свършил страхотни неща вкъщи, много ме зарадва smile Той си е супер спокоен за сватбата, а мен вече ме тресат страхотни нерви, направо ми е трудно да дишам от време на време  angry

Днес си взехме медицинските, годни сме  good В понеделник ни чака подаването на документите, а иначе  утре - едно голямо обикаляне biggrin Трябва да
- поръчаме да се принтират етикетите, които брат ми направи;
- да платим тортата и да оставим фигурката с мечетата;
- да си вземем разните дреболийки за церемониите и да платя капаро за букета и гривните за шаферките;
- да намерим подарък за кумовете;
- евентуално да вземем свещите от ИКЕА;
- да намеря отнякъде големи секси гащи (аз това май не съм го споделяла, ама мислим да си направим майтап с ергените и преди да хвърлим жартиера, първо да метнем едни големи дантелени кюлоти biggrin biggrin biggrin ),
- да реша дали ще си взимам специална рокля за моминското и да се накипря за моминското biggrin


* Untitled-1.jpg (67.01 KB, 1638x1132 - видяно 245 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #86 -: август 20, 2012, 10:28:53 »

Изчетох темата едва днес, макар да те срещам по други места и да ми се е искало да ти обърна специално внимание. Много ми харесва идеята за камъчета от Охридското езеро. Преди време си намерих там едно с формата на сърце и много си го обичам. Пожелавам приятна подготовка в останалите дни!
Активен
kafe
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #87 -: август 20, 2012, 11:45:12 »

flyin , това с мятането на големи гащи и аз съм го замислила , но търся някои по-скоро бабешки тип  pleasantry Само се чудя как ще успя да ги навия около жартиера , че при свалянето милото да измъкне първоначално само гащите .
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: август 20, 2012, 19:13:49 »

Изчетох темата едва днес, макар да те срещам по други места и да ми се е искало да ти обърна специално внимание. Много ми харесва идеята за камъчета от Охридското езеро. Преди време си намерих там едно с формата на сърце и много си го обичам. Пожелавам приятна подготовка в останалите дни!
Благодаря ти, свекървичке!  give_rose

Цитат
flyin , това с мятането на големи гащи и аз съм го замислила , но търся някои по-скоро бабешки тип  pleasantry Само се чудя как ще успя да ги навия около жартиера , че при свалянето милото да измъкне първоначално само гащите .
Можеш да потърсиш такива на някой битак, има от онези огромните сатенените, които са трепач biggrin Аз исках да са по-секси, защото от една страна искаме да се пошегуваме, от друга не искам някой да си помисли, че са бабешки, защото едното ми бабче е много болно и не искам някой да си прави майтап с тази тема.

Момичета, да се похваля, че днес си подадохме успешно документите. Приятелят ми, нали е блейка, преписал декларацията от мен вчера и написал "неомъжен", умрях да се хиля в ритуалната, когато жената го поправи  Xixixi

Освен това изненадата за първия ни танц е подготвена - DJ-ят ще пусне първо няколко секунди от песен от саундтрака на най-любимия филм на Драго и след това нашата песен. Нямам търпение да му видя физиономията, мисля, че ще се зарадва страшно много smile Само не сме упражнили първия танц и той, милият, както не хваща ритъма, според мен ще е голям смях biggrin biggrin biggrin
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #89 -: август 20, 2012, 19:30:06 »

Можете да сложите вместо кюлоти сутиен, ама гледайте да е по-колоритен  blush
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines