Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 15:02:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на flyin - 26.08.2012  (Прочетена 54838 пъти)
 
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: август 20, 2012, 20:30:58 »

Можете да сложите вместо кюлоти сутиен, ама гледайте да е по-колоритен  blush
Ами хубава идея, но номерът е по форма да прилича на жартиер, за да могат ергените да се сборичкат за тях и да ги отворят  Xixixi Та ще навия гащите и той ще ги метне към нищонеподозиращите жертви biggrin
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: август 21, 2012, 21:15:13 »

Май е време да ви споделя, че взехме подаръчетата за гости, след голямо чудене. Исках да вземем за мъжете от малките юзчета на Феерия с ракия вътре, но нямаха налични (от вида, който искахме) и ще са едни и същи и за мъже, и за жени, макар че са си съвсем женски biggrin Това са сапуни във формата на роза, които са направени от розово масло и вършат страхотна работа за ароматизиране на дрехите в гардероба.

Просто са свързани с родния ми град (Казанлък) и много настоявах да е нещо, което има смисъл, а не някаква ненужна вещ smile


* gifts.jpg (9.56 KB, 377x230 - видяно 2297 пъти.)
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #92 -: август 21, 2012, 21:29:24 »

flyin, миличка, не остана.....аз малко се позагубих от твоята тема, но сега наваксах - прости ми  blush
Виждам, че всичко е готово (или не....какво остава?), а нещата които си показала са прекрасни - нямам търпение да те вида като булка:)
Кога беше моминското?
Много оригинални подаръчета за гостите и идеята за секси макси гащите е много яка Bravo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #93 -: август 21, 2012, 21:52:34 »

Е, нали сме равноправни - мъжете да го ползват като сапун, ако не искат да ароматизират дрехи. Преди години имаше един такъв сапун Българска роза и всички се миехме и къпехме с него. Много е мек и не дразни кожата.
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: август 21, 2012, 22:15:39 »

flyin, миличка, не остана.....аз малко се позагубих от твоята тема, но сега наваксах - прости ми  blush
Виждам, че всичко е готово (или не....какво остава?), а нещата които си показала са прекрасни - нямам търпение да те вида като булка:)
Кога беше моминското?
Много оригинални подаръчета за гостите и идеята за секси макси гащите е много яка Bravo

Сноуче, направо ми топлиш душата, като ти видя пост smile Дано сте добре с бебка!
Ох, наистина не остана, броя дните и вече май нямам търпение да идва купонът  yahoo

Иначе остава да вземем свещите за украсата, да платим цялата декорация, да си запиша час за маникюр и педикюр за събота, да намеря как ще принтирам табелите с имената на масите, да доплатим за ресторанта, декорацията и алкохола и да си взема обеци. А, и да намерим откъде да поръчаме кетъринг за квартирата, където ще спят родителите на момчето ми и където той ще се приготвя в неделя. Май намерих в амам, но ще се ослушвам за оферти във всичкиоферти.бг smile

Трябва и да вземем подарък за кумовете. Имаме най-прекрасните кумове на света, те са семейство с детенце на годинка и 1 месец, по принцип се запознах с тях покрай Драго, но вече от години са и мои приятели smile Много са внимателни и мили, кумата се опитва всячески да помага, въпреки се грижи за малката сладурка, и изобщо съм много щастлива, че ги избрахме. Малко ще видят зор с нас, защото сме решили да ги мъчим с ръченица, кумски хора и разни такива smile А това с ръченицата стана голям майтап, защото те не го бяха чували и кумът си помисли, че ще трябва да танцува, за да купи истинско живо пиле [емотиконката с истеричния смях]. Та вместо с печено пиле, ще го изненадаме с ... бутилка Famous Grouse biggrin

Цитат на: svekarva
Е, нали сме равноправни - мъжете да го ползват като сапун, ако не искат да ароматизират дрехи. Преди години имаше един такъв сапун Българска роза и всички се миехме и къпехме с него. Много е мек и не дразни кожата.
Свекървичке, точно от продуктите тип Българска роза е, само че някаква пловдивска фирма, не казанлъшка biggrin Просто не харесах нищо от казанлъшката biggrin
Благодаря за подкрепата  give_rose
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: август 21, 2012, 22:18:25 »

Много ми харесват сапунчетата  Bravo Хем има символика,хем са практични и да ти кажа за мен са си "унисекс"  good
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: август 22, 2012, 08:19:47 »

И аз мисля, че подаръчетата са много хубави и практични. За съжаление откакто гледах репортаж за продуктите от розово масло в България, които се оказа, че на 95% се произвеждат в Китай, а истинските се изнасят, ми стана едно мъчно и повече да не погледна такива "български" сувенири.
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: август 22, 2012, 13:05:12 »

flyin, не остана мила!! 4 дни!  yahoo
Сапунчетата са прекрасни! Поздравления за страхотните кумове, сигурна съм, че ще спретнете супер купон!
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: август 22, 2012, 15:43:43 »

Много добра идея с розичките smile Браво! Айдеееее още 4 дни smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: август 22, 2012, 15:55:57 »

страхотни сапунчетаа , останаха ми очите, искам и аз tease
айде спокойствие и блага енергия, на финала сме smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #100 -: август 22, 2012, 16:55:03 »

Може да си поздравиш кумовете с

http://vbox7.com/play:d80215d2

Много емотиконки с истеричен смях
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: август 24, 2012, 08:14:34 »

flyin,къде се изгуби,мила?Остават само 2 дни  yahoo.Чакаме те да споделиш как се чувставаш?Има ли пеперудки  butterfly.Остана ли нещо за довършване?
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: август 24, 2012, 11:14:19 »

flyin , не остана!!!  yahoo 
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: август 24, 2012, 21:23:26 »

Момичета, страшна лудница ми е, един съвет от мен - чистете максимално задачки преди сватбения ден, за да не откачате като мен smile Ще драсна един ред като намеря време.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #104 -: август 24, 2012, 21:34:27 »

Хайде, Момичееееее smile Забавлявай се максимално и така до неделя, в понеделник ще ни пишеш ли разказче или заминавате?
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines