Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:51:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на flyin - 26.08.2012  (Прочетена 57170 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #105 -: август 25, 2012, 08:36:21 »

О, както и да планираш нещата, половината остават несвършени..Но никой не разбира Wink Хайде, приятни мигове  good
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: август 25, 2012, 09:15:36 »

Кивчо, тук сме, ще трябва даже в сряда и четвъртък на работа да отида, защото ще чакаме една друга сватба в събота и чак после ще ходим някъде, още даже не сме решили къде biggrin Това ще е следсватбена тема, защото хич не ни се занимаваше по-рано с организирането и на това.

О, както и да планираш нещата, половината остават несвършени..Но никой не разбира Wink Хайде, приятни мигове  good
Мда, ама поне основните неща да свършим smile Вчера трябваше да плащаме алкохола, да уговаряме последни неща за украсата и менюто (ще има едно вегетарианско меню, че любимата ми леля не яде месо и искам да я поглезя Girl_hide ), трябваше да вземем родителите на моето момче и да ги заведем в апартамента, който сме наели за тях. Между другото, наемане на апартамент излиза много по-евтино отколкото хотел и е по-удобно, препоръчвам  good
Освен това ходихме до Метро да вземем неща за вкъщи и за другия апартамент, където ще трябва да има хапване и пийване за близките. Има намален алкохол в Метро, между другото smile Това, което супер много ме зарадва, е че има пласмасови чашки във формата на чаши за вино, със столче, и така утре моите моми biggrin ще пият италианско шампанско във готини чашки. Шампанското ще е там с любезната помощ на една от тях biggrin

Ще ви пратя снимки от украсата по масите, защото номерът с имената на масите се получи много добър и очаквам гостите да се зарадват. Камъчетата малко ме притесняват обаче, защото свекърите са взели някакви ужасни камънаци от езерото и трябваше да отбирам снощи това, което става, половината ги изхвърлих  girl_impossible Дано са достатъчно за стъклените цилиндри, в които ще ги слагаме заедно със свещите.

Освен това Роклята вече е официално вкъщи, не мога да й се нарадвам  heart Не знам само как ще дочакам утре да се намъкна в нея biggrin И после как някой ще ме накара да я съблека biggrin Само да се пробва biggrin

Днес трябва - да запиша час на приятелките ми за маникюр и педикюр и да отидем всички, Драго ще трябва да посрещне майка ми и да залепят етикетите на бутилките ракия, да остави камъчетата, ракията и малко безалкохолни в ресторанта, трябва да отидем да си вземем цветята - моя букет, бутониери, гривни, да измислим къде ще ги съхраняваме цял ден biggrin и накрая да подготвим апартамента за утре. Ще луднем  girl_impossible искам вече почивка biggrin
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: август 25, 2012, 09:50:49 »

Лелеее, пълна лудница е при вас наистина! Хайде че не остана време! Желая ви да отметнете всички задачки днес и сватбата утре да бъде най-прекрасното преживяване не само за вас, а и за всички гости! give_rose Чакаме те другата седмица с разказче и папарашки снимки  blum
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: август 25, 2012, 20:42:06 »

flyin, желая ти най- хубавия и незабравим ден утре, и една много, много  весела сватба!!  give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: август 26, 2012, 06:55:40 »

Хайде булкаааа, почва сеееееее  yahoo Bravo danceg
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: август 26, 2012, 07:07:41 »

Днес е твоят ден,миличка  yahoo !Наслади се на всеки миг и бъди най-щастливата булка  heart !
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: август 26, 2012, 08:48:15 »

Благодаря, ivelka , dixie и Iztre6tqlka !
Аз по стара форумска традиция се включвам сутрин, за да кажа, че определено имам пеперуди в стомаха, недоспала съм и доста притеснена biggrin Сега почвам да прибирам по списък нещата, които ни трябват за ритуалната и църквата.

Вчера успяхме да свършим всичко, че и да запознаем баща ми с родителите му, че за толкова години не се бяха запознали biggrin

Момичета, букетът ми е много красив! Няма почти нищо общо с типа букети, които най-много бях харесала, но е много красив и различен biggrin Бутониерите и гривните за приятелките ми също са прекрасни и много запомнящи се smile Ще качвам после снимки.

Стискайте палци да не падна някъде, да не забравим нещо важно или да не стане нещо подобно кретенско, защото си ми е в кръвта biggrin biggrin biggrin
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #112 -: август 26, 2012, 08:54:01 »

Да ви е честито! Хбави подаръци, много усмивки и голям купон!
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: август 26, 2012, 09:06:18 »

Честито, flyin, желая ви един запомнящ се и вълнуващ ден, лишен от всякакви кретенски и кретеноподобни изпълнения!  give_rose
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #114 -: август 26, 2012, 15:19:41 »

Честито, flyin!  Bravo Bravo Рамо до рамо, ръце в ръце, сърце до сърце - нека винаги да е така до края на света!  give_rose
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: август 26, 2012, 16:08:05 »

Честито миличкааа...пожелавам ти многооооо дълъг и щастлив семеен живот...обичайте се многооо  heart heart heart heart heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #116 -: август 26, 2012, 16:29:42 »

Честита сватба  give_rose give_rose give_rose Пожелавам ви много здраве и любов. Всичко останало можете сами да постигнете  Clover
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #117 -: август 26, 2012, 17:07:59 »

Честита сватба, миличка! Нека този ден ти донесе толкова много радост, че и след 100 години да си спомниш за него, да ти сгрява  heart ! Желая ви много любов и разбирателство с твоето момче!  give_rose
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #118 -: август 26, 2012, 19:42:26 »

flyin, бъдете щастливи! Обичайте се! Вдъхновявайте се! Подкрепяйте се!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #119 -: август 26, 2012, 20:15:48 »

Flyin, честито миличка smile Дълги години семейно щастие ви пожелавам smile
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines