Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:44:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Имате ли гардеробна???  (Прочетена 81119 пъти)
 
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« -: юли 06, 2012, 09:03:21 »

Здравейте момичета!
Търсих такава темичка но не открих...Имам огромно желание да си направим гардеробна,милото се дърпа но съм сигурна че когато съм готова с цялата идея ще се позамисли.  blum
Ние ще купуваме панелно жилище,в него има малко килерче,което се намира до входа на кухнята.Но понеже ще правим свод между кухнята и хора,няма да са ни необходими 2 врати.Та идеята ми е да се затвори вратата на кухнята като се удължи килера,отпред да сложа плъзгащи врати целите в огледала.Тоест за хола и кухнята да има само една врата.Аз мисля че ще се получи страхотно,но милото не е на това мнение...Моля ви помогнете да го измисля и дайте мнение дали ще се получи добре,според вас...
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 06, 2012, 09:14:16 »

Ей, Булка, тъкмо вчера си говорихме, че си изчезнала някъде. Добре дошла отново. smile
Ние също си взехме апартамент и аз имам желание за нещо подобно, но апартаментът не е много голям (72 квадрата ) и не знам дали може да се осъществи.
Моят мъж се занимава със строителство, ако имаш схема (скица) на апартамента, можеш да ми я изпратиш и да му я дам да предложи някакви идеи.
 
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 06, 2012, 09:31:53 »

аз си имам голям килер и съм с 2 ръце ЗА, супер удобно е не само за гардеробна а и за всичко останало smile
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #3 -: юли 06, 2012, 10:08:34 »

Аз за съжаление нямам, но и аз съм "ЗА" гардеробна, мъжете не могат да си представят какво улеснение е това за нас. При първа възможност си правя такова помещение.  Bravo
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 06, 2012, 10:09:29 »

Аз по твоите обяснения си го представям повече като вграден гардероб, а не като килер. На мен идеята ми харесва, но вие трябва да си решите колко е практична. В жилището, което ние купихме, има място за такъв гардероб точно до входната врата и там ща седят връхните дрехи, обувки, ще има отделение за четки парцали и подобни. А в единия край ще направим клетки за домашните любимци.
Ти какво мислиш да държиш там?
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #5 -: юли 06, 2012, 14:55:18 »

Трябва да се изолира много добре от кухнята да не попива миризми.
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 06, 2012, 18:15:10 »

Радвам се да ви видя тук момичета!Веси страхотни снимки!!!!Честито! LOVING
За гардеробната,не мога да ви обясня точно какво искам,качвам снимка да видите как искам да изглежда отвън.Милото страшно много се дърпа,казва че коридора ще стане много тъмен и спушен,но аз няма да се откажа лесно от тази идея.Имам много дрехи и обичам да са подредени както трябва.Ще се опитам да начертая скица на апартамента по-нататък за да добиете представа. smile


* pic004fu2.jpg (18.88 KB, 450x600 - видяно 1301 пъти.)
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 06, 2012, 18:32:56 »

Опитах се да направя схема на апартамента,надявам се да я разберете   smile
При първа възможност ще кача схема на това,което искам да се получи smile


* Схема.jpg (26.5 KB, 623x468 - видяно 1059 пъти.)
« Последна редакция: юли 06, 2012, 18:37:34 от Bulka88 » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 06, 2012, 18:42:52 »

Ти къде видя снимките, аз не ги ли изтрих? smile Благодаря все пак. smile
За схемата, искаш килерът да стане гардеробна ли?
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 06, 2012, 18:46:32 »

Еми или Ивето беше харесала снимките ти във фейсбука,и от там и аз ги прегледах!Идеята със сърцата е уникална!!!!Поздрвления!!!

Сега качвам скица,на това което искам да се получи...хол и кухня на едно и килера да се превърне в гардеробна със плъзгащи врати с огледала,както на снимката по горе. smile


* Схема - Копие.jpg (30.69 KB, 623x468 - видяно 1177 пъти.)
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 06, 2012, 18:52:36 »

Милото така иска да го направим....


* Схема - ivan.jpg (24.01 KB, 623x468 - видяно 1019 пъти.)
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #11 -: юли 06, 2012, 21:44:44 »

Да имаш такова помещение е адски удобно, харесва ми твоята скица.  Ние сложихме стъклени врати на хола и кухнята, за да е светло денем  в коридора, и все пак - коридора си е коридор, не живееш и не бродираш там, за какво ти е светлина, само минаваш от там.

Единствения недостатък в твоята схема, е  нуждата от обикаляне, за да стигнеш до кухнята, което не е болка. При нас разположението е подобно, ами много по-често излизам от кухнята през хола и от там през холната врата от колкото през кунята на път към другите стаи.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #12 -: юли 08, 2012, 11:31:28 »

И аз съм ЗА гардеробната - аз също имам ужасно много дрехи и обувки и се чудим къде да ги прибираме....мечтая си за гардеробна един ден, където всичко ще ми е подредено и не наблъскано...ако имаш възможност за такава - настоявай докрай smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 08, 2012, 11:43:46 »

Аз преди време бях писала в друга тема по въпроса с гардеробната.Когато оглеждахме за покупка настоящият ни апартамент се влюбих в две неща - гардеробната вградена в спалнята и страхотният паркет.Отначало и аз исках плъзгащи се стъклени врати ,но после си оставихме старите дървените и просто ги лакирахме.Милото пък извади цялата му вътрешност ,направихме си чисто нови рафтчета ,сложихме си и двойна стойка за закачалки и съм ужасно доволна.Винаги мога да си сменя и вратите като реша ,но когато правихме ремонта решихме да спестим това перо разходи.Мъжът ми също много одобрява гардеробната ,така че Булка надявам се да успееш да навиеш твоя и тоя някой ден да оцени колко ценна придобивка е и колко добре човек организира дрехите си там !
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 08, 2012, 13:08:45 »

Нямам, обаче ужасно много искам да имам, че е невероятно удобство.
За съжаление откъдето и да го гледам апартамента ни, няма възможност за гардеробна.  sad
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines