Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:10:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИМЕ ЗА БЕБЕТО !!!!! ЧАСТ 6  (Прочетена 203414 пъти)
 
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: март 17, 2014, 15:38:15 »

Светла, тъй като първото ви момиченце си има имен ден, ще е добре да гледате и второто да има, за да не се чуства пренебрегната pardon
Хубави имена с Н са - Нора, Нелина, Николета
Аделина, също съдъжа твоите буквички.
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: март 17, 2014, 16:54:02 »

Дядобците са Феорги и Петко. С "П" харесвахем Пресиана. За имен ден не е задължително, защотона голямата са на един ден с рождения и тя не празнува 2 пъти Wink Иска ми се името да зжучи добре и в чужбина, но да не е съвсем чуждестранно (от този тип се сещам за Нолита). Сега измислих и Нелия. Изобщо не съм сигърна, че искам да я кръщавам на някой, но ако все пак я кръстя то би било на майка ми , ама с Н не ми хрумват много чудесни...
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: март 18, 2014, 13:30:52 »

Светле, бих предложила Надежда. Има хубаво послание, имен ден и кратко обръщение.
Харесвам също Димана. Пак има и имен ден, и кратко обръщение.
Диана е красиво име, със заряд. Още по-хубаво е че вече не се среща често smile

С "Н" се сещам и за Нели smile

Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: март 18, 2014, 14:35:25 »

Д- Деа, Дарина, Дария, Дамяна, Дара
Н-Никол

svetla_ety
, може и второто да со дойде с името и да ви улесни в избора  blum
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: март 18, 2014, 14:55:41 »

Няма големи именни дни през юни, но ако закъснее малко (както предрекоха на 4Д-то) и улучи Еньов ден освен Яна гледах, че празнуват и Деница, което май отговаря на изискванията, но не ми е фаворит, така че ще е то само ако е на деня Wink Ммм и Ивета  е тогава - много хубаво, макар да няма нищо общо с роднините. А 2 приятелки са Яна и ми казаха - само да не е това име - много кратко, който и да кажат в училище все накря звучало като тяхното име и се стряскали Wink Ще видим като наближи - за сега съм спокойна, дано пак ен почна да сънувам кошмари, че не мога да избера име...
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: март 18, 2014, 15:08:29 »

Това пък за "Яна"-та ми идва малко в повече blum
Ако се случи на Еньовден, може и Ения. Много е мелодично smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #186 -: март 22, 2014, 12:28:54 »

Момичета, имам нужда от мнения. За момче сме избрали име, но за момиче си мислех, че е по-лесно, а тя каква стана ... След няколко разговора, стигнахме до следните имена:

Михаела, Калина, Елена, Юлия и Валерия - доста случайно звучат, те са си и злучайни, просто имена, които звучат добре и на английски и български и които ни допадат. Онзи ден случайно обаче споменах, че тъй като вероятно ще е зодия лъв, може да е Леона ... и на моя мъж това като му влезе в главата и сега иска това име, че и за Леон лобира. Wink А на мен ми звучи прекалено чуждо и рядко срещано ... вие какво мислите за тези имена?

Междудругото 2 от имената горе са на свекървата и свекъра, но той е малко против. Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #187 -: март 22, 2014, 16:58:49 »

Интересно, че Калина звучи добре на англичаните...Всичките имена са много красиви, направо е късмет, че са свързани и със семейството. Хехе, ако бебето е лъв, няма ли да е много, ако и името му е лъвско Wink? Все пак тези царе на природата имат и стряскащи нежната душа качества, защо да ги повтаряш и засилваш, знам ли crazy Говоря от позиция на сестра и майка на лъв  LOVING
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #188 -: март 22, 2014, 17:26:19 »

Свекърва, мисля че си права за лъвското, някак си сякаш слагаш печат на детето и това не ми харесва. Калина е името на кумата ми и въпреки, че много ми харесва това ме спира малко. Имаме късмет с имената на свекърите, но моя мъж категорично отказва да кръщава на майка си детето, сигурно съм първата съпруга дето настоява на нещо такова повече от мъжа си. Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: март 22, 2014, 22:47:20 »

Аз съм за Михаела и Елена. Смятам, че са много хубави имена. Имат и имен ден  girl_wink
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #190 -: март 22, 2014, 23:30:27 »

Vivi20, Валерия на мен ми е едно от любимите имена, много ми харесва.
svetla_ety, не искам да изглежда самохвално, ама смятам, че моето име е много красиво - с Н.
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: март 23, 2014, 11:42:58 »

svetla_ety с "Д" на мен ми харесва Деана или само Деа.С "Н" - Никол.

Vivi20 от имената,които си изброила най-ми харесва Калина (красиво българско име) и Валерия.
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: април 25, 2014, 17:13:20 »

Привет, момичета!

Можете ли да ударите едно рамо? Търсим си име за момченце, което да звучи универсално в смесен брак. По традиция детето се записва с две малки имена, а фамилията ни е доста късичка - Хес, така че приемам благозвучни идеи... 
Досега съм филтрирала имената Филип, Александър, Виктор, Мартин, обаче нито едно с друго не си пасва заедно. Като че ли...  Hmmm  ohah
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: април 25, 2014, 17:23:04 »

На мен Филип Александър Хес ми харесва мнооооого
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #194 -: април 25, 2014, 17:23:47 »

Всички изброени от теб имена ми харесват много. Според мен Филип Александър си отива едно с друго, а и те са ми любими от изброените.  Wink

Други имена международни Адриан, Даниел, Габриел, Иван ... за тези се сещам от имената, които ние бяхме обсъждали и ни харесвала. Wink На мен и Константин ми харесва, но съм малко пристрастна за това име. smile
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines