Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 00:47:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 4 част  (Прочетена 161123 пъти)
 
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #105 -: декември 12, 2012, 14:03:50 »

Да... и аз клоня към lightinthebox заради многото коментари на рокли и реални снимки. Ще погледна в темата с булата, за да видя твоето, emmmmmy smile Casky, завиждам ти за смелостта, аз също съм на ръба да се престраша, но все още не съм на 100% сигурна. Може би по-скоро ще заложа на lightinthebox...  girl_impossible
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #106 -: декември 12, 2012, 14:45:40 »

Ами и аз много умувах, даже бях намерила шивачка да ми я ушие за 350лв., а от нета беше 250лв. Ама после като мислих те толкова рокли са ушили все пак, а и имат доста доволни клиенти. Даже при моите бях намерила едни, които постоянно поръчват...явно имат магазин или нещо такова в US. Накрая реших, че даже и да не е това, което искам и да дам още 200лв. най-много за шивач пак няма да съм назад, колкото ако директно я взема от тук blum Но пък я поръчах отрано, за да имам време да реагирам smile А тя беше до милиметър точна, наистина не очаквах чак толкова smile Даже ми бяха пратили подарък було и чанта, ама аз вече си бях купила и повече си ги харесвах smile

Каквото и да говорим просто на тях даже самия плат там им е много по-евтин т.е. самата суровина, няма как тук да излезе същата цена. То всичко тук е от там, да не говорим че и качеството не е същото. Моята беше органза...ами аз тук не съм виждала такава органза, въпреки че доста прегледах салоните преди да поръчам smile
« Последна редакция: декември 12, 2012, 14:48:13 от casky » Активен
tupunci
Любопитен
*
Публикации: 31


« Отговор #107 -: декември 12, 2012, 15:01:58 »

Ами и аз много умувах, даже бях намерила шивачка да ми я ушие за 350лв., а от нета беше 250лв. Ама после като мислих те толкова рокли са ушили все пак, а и имат доста доволни клиенти. Даже при моите бях намерила едни, които постоянно поръчват...явно имат магазин или нещо такова в US. Накрая реших, че даже и да не е това, което искам и да дам още 200лв. най-много за шивач пак няма да съм назад, колкото ако директно я взема от тук blum Но пък я поръчах отрано, за да имам време да реагирам smile А тя беше до милиметър точна, наистина не очаквах чак толкова smile Даже ми бяха пратили подарък було и чанта, ама аз вече си бях купила и повече си ги харесвах smile

Каквото и да говорим просто на тях даже самия плат там им е много по-евтин т.е. самата суровина, няма как тук да излезе същата цена. То всичко тук е от там, да не говорим че и качеството не е същото. Моята беше органза...ами аз тук не съм виждала такава органза, въпреки че доста прегледах салоните преди да поръчам smile
Можеш ли да дадеш линк към продавача?  give_rose
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #108 -: декември 12, 2012, 15:19:51 »

Можеш ли да дадеш линк към продавача?  give_rose
Ето го:
http://www.ebay.com/sch/Wedding-Formal-Occasion-/3259/i.html?_ipg=&_from=&_nkw=&_armrs=1&_ssn=uandm
uandm smile Ама сега го загледах, той нещо е замрял напоследък. Не знам на какво се дължи това, дали защото сватбите са главно лятото crazy
« Последна редакция: декември 12, 2012, 15:28:41 от casky » Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: декември 12, 2012, 16:56:34 »

От скоро и аз съм в този форум smile
Нашата сватба е чак юни месец, но вече се замислям за роклята. Изчетох предните теми за рокли от интернет и все повече се замислям и аз да поръчам. До сега най-много ми вдъхват доверие от lightinbox. Ще продължавам да следя отзивите там.
Активен
vampire_lady
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: декември 21, 2012, 22:17:49 »

Момичета, имам въпрос. Имате ли някаква идея защо роклите в lightinthebox са станали толкова скъпи?
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #111 -: декември 22, 2012, 13:41:08 »

Мда, забелязва се такова покачване на цените, явно имат доста поръчки и търсенето покачва цената...

Casky, да те питам, ти като поръча от ибей роклята си - плаща ли мито и изобщо какви такси заплати? Благодаря предварително  give_rose
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: декември 22, 2012, 13:58:44 »

То по принцип икономическата логика е обратна - при по-голямо търсене цената се намалява и се печели от количество, не толкова от марж  Wink
Според мен сега са по-скъпи, защото интересът е малък през зимните месеци. Поне така се надявам  smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #113 -: декември 22, 2012, 15:34:23 »

Мда, всъщност най-вероятно си права, ma6ka_  Wink

Мен това не ме успокоява обаче, аз трябва да си поръчам следващия месец, ама каквото такова smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: декември 22, 2012, 16:40:48 »

Мда, всъщност най-вероятно си права, ma6ka_  Wink

Мен това не ме успокоява обаче, аз трябва да си поръчам следващия месец, ама каквото такова smile
ако не се лъжа, нямаха ли промоции на определени модели от време на време? Поне това да хванеш.
Цените им винаги са били по-високи, за сега не знам.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: декември 22, 2012, 22:36:09 »

И аз мисля, че им намаление на определени модели, въпросът е дали някой от тях ти допада smile Дано след Нова година да са по-ниски цените. Кои рокли сте си харесали  smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #116 -: декември 24, 2012, 10:31:15 »

Аз лично разглеждам предимно тип руслка/тромпет с връзки отзад  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: декември 24, 2012, 10:40:32 »

Аз лично разглеждам предимно тип руслка/тромпет с връзки отзад  smile
аз е този weekly sales следях:
http://www.lightinthebox.com/c/weekly-deal_4595
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #118 -: декември 24, 2012, 11:22:32 »

Страхотно! Благодаря ти, emmmmmy!

Твоята рокля беше от ибей и не беше доволна от нея? Аз съм си харесала една там, обаче не пращат реални снимки и ми изглежда малко сложна за копиране, писах на други клиенти, които са си поръчвали от този селър и всички казват, че е ок и все пак - не е много сигурно...  nea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: декември 24, 2012, 15:40:25 »

Страхотно! Благодаря ти, emmmmmy!

Твоята рокля беше от ибей и не беше доволна от нея? Аз съм си харесала една там, обаче не пращат реални снимки и ми изглежда малко сложна за копиране, писах на други клиенти, които са си поръчвали от този селър и всички казват, че е ок и все пак - не е много сигурно...  nea
не е сигурно, по -добре лайтиндъбокс good
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines