Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 03:01:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 4 част  (Прочетена 167147 пъти)
 
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #120 -: декември 24, 2012, 15:53:19 »

Абсолютно!

Преди малко говорих с една консултантка по лайв чата и беше много услужлива и учтива. Само не знам как стои въпросът с мито/ддс тук... huhhuh.gif Някой, който е поръчвал от lightinthebox да сподели някакъв опит?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: декември 24, 2012, 15:56:50 »

Абсолютно!

Преди малко говорих с една консултантка по лайв чата и беше много услужлива и учтива. Само не знам как стои въпросът с мито/ддс тук... huhhuh.gif Някой, който е поръчвал от lightinthebox да сподели някакъв опит?
отдели малко време за предишната и попредишната част на тази тема, има хора които са описали подробно. Wink
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #122 -: декември 24, 2012, 16:57:29 »

Аз ги изчетох всички части преди 2 седмици, но толкова много информация и съвсем съм изключила. Сега ще ги прочета наново, за да си отбележа някъде това, което ме интересува. Благодаря ти, еmmmmmy!   Flower
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: декември 24, 2012, 20:56:39 »

И аз съм се спрял предимно на Trumpet/Mermeid,  а тази ми е фаворит за сега, но си я представям с пришити мъниста към колана
http://www.lightinthebox.com/Trumpet--Mermaid-Off-the-shoulder-Sweep--Brush-Train-Organza-Wedding-Dress_p189030.html
В предните теми беше казано за митото, че за да се избегне трябва да помолиш изпращача да напише, че е подарък или че цената е някаква малка сума /примерно 30$/. Едно от момичетата беше разказало как е пропуснала това и е била обявена реалната стойност на роклята и е платила доста голямо мито.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: декември 25, 2012, 21:08:14 »

Аз ги изчетох всички части преди 2 седмици, но толкова много информация и съвсем съм изключила. Сега ще ги прочета наново, за да си отбележа някъде това, което ме интересува. Благодаря ти, еmmmmmy!   Flower
обърни внимание на потребителката Vivid. Мисля че така и бе името, тя си купи от лайтиндъбокс.
Активен
vampire_lady
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: декември 26, 2012, 20:21:07 »

http://www.lightinthebox.com/a-line-strapless-court-train-organza-satin-wedding-dress_p276311.html    ето тази рокля съм си харесала, но ще почакам да видя дали ще има някакво намаление, защото сега цената е доста висока за рокля от интернет..
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: декември 26, 2012, 21:07:00 »

http://www.lightinthebox.com/a-line-strapless-court-train-organza-satin-wedding-dress_p276311.html    ето тази рокля съм си харесала, но ще почакам да видя дали ще има някакво намаление, защото сега цената е доста висока за рокля от интернет..
наистина е доооста скъпичка. Като се има предвид че все пак не е от коприна или от някакъв супер скъп плат, малко прекаляват с цените верно...
Активен
tupunci
Любопитен
*
Публикации: 31


« Отговор #127 -: декември 27, 2012, 17:45:05 »

Някой поръчвал ли е от този сайт: http://www.millybridal.com
Има много хубави отзиви. Малко са по-високи цените, но шият всяка рокля по мярка, пращат снимки в процеса на шиене и може да се поръча рокля по собствен модел. Още разглеждам моделите. Повечето ги има и в други китайски сайтове.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: декември 27, 2012, 20:06:40 »

Здравейте!
Роклята ми от Milanoo пристигна и бързам да ви споделя smile. Много ми харесва! добре е направена и е точно като на снимката.  danceg Е, дълга е и се налага да я скъсявам, но аз самата не им написах какша дължина искам, защото още незнам с какви обувки искам да съм. Комуникацията ми с продавача беше супер. Единствените проблеми дойдоха тук - на родната ни митница shok crazy
Та..накратко...беяе обявена стойност на роклята под 30 евра. аз всъщност не знаех, че са посочили по-малко. На митницата ми искаха разпечатка от плащането, както и от самия сайт, за да се уверят колко точно е сумата и шипинга. Това е ок - нямах нищо против да си платя ДДСто (от 30 до 150 евра се заплаща само ДДС, а ако е по-скъпо, се плаща и мито. при мен нямаше). НО, след чакане и чакане да се натуткат (след като бях там още в 8:45!), ме пратиха при някакша въняна фирма, която да ми подготвела документите за плащане на данъка. На 4 гишета ме баваха, на всяко от които пишеха едно и също нещо - имената, адреса, сумата и това е! Фирмата беяе до самата митница - една мадама пушеше навън. Като се приближих ми каза: "Физическо или юридическо лице?" После ми каза "15 без фактура, 18 със". Написа пак същата информация, изчисли ДДСто и ми даде дискета, ама от онези от едно време. после ме отпрати - нито касова бележка, нито нищо. Та, какво излиза?? Не само, че те рекетират да ползвая нечия услуга, външна за митницата, но и тези, които правят услугата, за да можеш да си платиш данъка, укриват данъци... Oh my ... NO. После, пак в Митницата, за това, че си плащам ме рекетираха такса още 2 лв. Та, накрая се оказа, че за 139 евро, които бях платила за роклята и изпращането и, платих още 52 ддс + 2 такса + 15 за фирмата с дискетата....Не съвалявам, защото роклята ми харесва, но го имайте в предвид. Ако сте от провинцията, по-добре упълномощете куриерската компания да ви представлява пред митницата, за да не си губите деня в чакане.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: декември 27, 2012, 22:18:25 »

пак си минала добре smile
някои с доста повечко пари минаха..
Може ли да видим модела на роклята или някоя снимчица smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: декември 27, 2012, 22:28:12 »

Ще направя снимки и ще кача. Първо трябва да я дам да се изглади малко.
Активен
vampire_lady
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: декември 28, 2012, 11:25:19 »

milenuity, прати и линк към роклята от сайта ако може  Ashamed
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: декември 28, 2012, 17:01:28 »

Ето линка: http://www.milanoo.com/A-line-Strapless-Beading-Satin-Taffeta-Wedding-Dress-p4881.html

Аз я взех на промоция и ми струваше 93 евро, но сега гледам, че си е пак пълната цена. На мен лично ми харесва как стои повече без кринолин (на някои от снимките мадамата е с кринолин, на други без), но все пак искам да си взема един по-малко обемист и да видя как ще е. Аз си я поръчах с връзки на гърба, но ако не се посочи точно как се иска, правят я със скрит цип. Според мен винаги е по-добре да е с връзки, отколкото с цип в случай, че булката отслабне/напълнее малко преди сватбата, а дори и само от гледна точка на това, че дори и да не си поръчала твоя размер погрешка, с връзки е по-есно коригируемо smile

Днес ми пристигнаха и обувките (са салса танците на сватбата, когато ще се преоблека за малко, не за самата церемония) и бижуто от Lightinthebox. И от тях съм много доволна. Само дето не ми бяха дали номер за проследяване и, тъй като пратката се забави един месец, бях под стрес дали въобще ще дойде smile.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: декември 28, 2012, 17:08:37 »

Забравих да напиша, че роклята си я поръчах в цвят ivory, защото за светла кожа като моята, снежно бялото на снимките те прави много блед и безличен, а и отразява светлината по-лошо (пак от гледна точка на фотосите имам предвид). Цвета е страхотен - не бих казала въобще, че не е бяло. По-скоро е меко бяло. Няма жълтеникави отенъци въобще. Просто не е ултра бяло.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: декември 28, 2012, 17:59:11 »

http://www.lightinthebox.com/a-line-strapless-court-train-organza-satin-wedding-dress_p276311.html    ето тази рокля съм си харесала, но ще почакам да видя дали ще има някакво намаление, защото сега цената е доста висока за рокля от интернет..

В колета ми от Lightinthebox са ми пратили купони за намаления. Аз няма да използвам повечето, така че мога да ти дам номера на този за покупка над 300$ и/или над $500. Трябва да се използва преди 28 февруари 2013. намалението не е много обаче - 30$ за над 300 и 50$ за над 500. Пиши ми ако ги искаш. Аз утре заминавам и до 1.1.13 няма да имам интернет, но ако не тази вечер, ще ти ги пратя като се върна.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines