Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 00:15:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Клуб на БЕБЕправещите - 22 "  (Прочетена 148609 пъти)
 
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #150 -: август 30, 2012, 14:29:00 »

Ами, Сноуи, освен да ти пожелая успех...
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: август 30, 2012, 14:53:40 »

Момичета, помагайте, че много съм се притеснила. 9 дни след О. съм, 4-5 дни преди датаат за М. От няколко часа с болки точно каквито преди да ми дойде. И сега отивам в тоалетната...и розово кървене. Ама розово, досега никога не съм имала такова. Не тече, просто цапа. какво може да е това чудо? Обикновено като ми идва, ми тръгва тъмно, кафеникаво, а сега е розово това...
Активен
nelipetkova
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #152 -: август 30, 2012, 14:55:05 »

Момичета, помагайте, че много съм се притеснила. 9 дни след О. съм, 4-5 дни преди датаат за М. От няколко часа с болки точно каквито преди да ми дойде. И сега отивам в тоалетната...и розово кървене. Ама розово, досега никога не съм имала такова. Не тече, просто цапа. какво може да е това чудо? Обикновено като ми идва, ми тръгва тъмно, кафеникаво, а сега е розово това...


Възможно е да има промени в цикъла от промяната на климата - сезоните...
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #153 -: август 30, 2012, 15:14:21 »

ДаБулка, благодаря ти... give_rose Надявам се този път с по-силните лекарства да се получи....
Весе, честно казано на мен не ми се е случвало нещо такова. Обаче ти правеше ремонт, да не си се преуморила и от това да се е получило......
« Последна редакция: август 30, 2012, 15:16:01 от snowy » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: август 30, 2012, 15:43:08 »

Веси, на мен ми се е случвало от претоварване и се оказа цикъл, който после си тръгна нормално.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: август 30, 2012, 16:11:40 »

Може да е много неща.Посети гинеколог.
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: август 30, 2012, 16:15:56 »

Весе ,при мен се е случвало и се оказа,че аз съм мислела ,че овулацията ми е минала,а тя е била точно тогава,най-добре иди на лекар с предполагане не можем да ти помогнем,знам,че всяко зацапване си има причина.Успех!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: август 30, 2012, 16:27:28 »

Явно си ми идва, просто този цикъл е по-кратък вероятно.
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #158 -: август 30, 2012, 16:44:41 »

Весе, не искам да те радвам предварително и без доказателства, но това се нарича имплантационно кървене. Когато оплодената яйцеклетка се загнездва в лигавицата на матката е възможно в редки случаи да се появи леко кървене, което никога не е ярко червено, ами кафеникаво, розовеникаво и винаги е само зацапване. Ако до утре ти спре, това е най-вероятната причина. Но трябва да сте правили секс без предпазни мерки около овулацията ти. Ако не сте, причината е друга. Всяка една от причините, които момичетата са ти дали, е възможна. Имплантацията се случва между 6 и 10 ден след оплождането (или след овулацията, макар че има половин-един ден между двете събития). Обикновено около 7-8 ден се случва. И ти пожелавам да е това, ако така ти се иска. Не би трябвало да има силни болки. Слаби са вероятни, но ако са силни, задължително иди на лекар. Този месец имах оплождане, но по времето, когато трябваше да стане имплантацията, получих силни менструални болки без никакво течение, отидох на лекар и се оказа, че се е спукал кръвоносен съд зад матката. Рядко било, но се случвало около овулация. Така че, наблюдавай се. smile Стискаме ти палци всичко да е наред!
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #159 -: август 30, 2012, 16:55:01 »

veseto_87 , искрено се надявам да е това , което на мен ми се случи. В месеца , в който забременях единственото нещо , което съвсем леко ме усъмни беше еднократно кафеникаво течение , което го имаше 1-2 пъти при ходене до тоалетна. Помислих , че ми идва по - рано и си купих превръзки. След това не ми дойде и се почна едно закъснение. Точно тогава бяхме на почивка с наши приятели и момичето преди 1 седмица беше разбрало , че е бременно. Взехме да се разправяме за мен какво що около бебеправенето и й споделих за зацапването. Тя вика - ама то и аз имах такова нещо преди датата на М , но тя не е знаела и се е зачудила какво има. После ми каза - ти си бременна да знаеш smile. Не ти давам надежда , просто и аз не вярвах преди на това въпросното зацапване , но на мен също ми се случи .
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: август 30, 2012, 20:28:57 »

Аз знам за имплантационното кървене, но не е това. Дойде си ми, просто странен и подранил цикъл. Ама е нормално за мен - жега, пътувания и лекуване на гъби = обърквация. А и бебеправим от съвсем скоро, та явно си трябва време да ми се нагоди организма към новите условия. Другия месец пак!  blum
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #161 -: август 30, 2012, 22:42:01 »

Успех!
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: август 31, 2012, 09:28:02 »

Здравейте и от мен след дълго отсъствие , рядко влизам , но наминавам да ви чета.Трудно се спазват заръки като не се притеснявай , имай търпение и т.н.Когато сърцето ти иска  толкова това дете , а сякаш всичко е против това да стане, но пък може би си чака своя точен момент.Кураж момичета , трябва да сме  силни и да преодолеем всичко , колкото и да ни е трудно.
Активен
Xana
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #163 -: септември 04, 2012, 13:45:47 »

Здравейте момичета....дойде ми най- накрая!на 4 ти ден след дуфастона! На 12.09 започвам фоликулуметрия.....да я видим тая овулация! А на 11.09 мъжа ми е на спермограма.....(за трети път)! ще я правим при др. Даскалова (Пловдив), четох че е добра......защото аз съм от Стара Загора и единственният вариант е др. Кънев ....а за него неискам и да сещам след цветната снимка която ми направи!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: септември 04, 2012, 13:47:05 »

Здравейте момичета....дойде ми най- накрая!на 4 ти ден след дуфастона! На 12.09 започвам фоликулуметрия.....да я видим тая овулация! А на 11.09 мъжа ми е на спермограма.....(за трети път)! ще я правим при др. Даскалова (Пловдив), четох че е добра......защото аз съм от Стара Загора и единственният вариант е др. Кънев ....а за него неискам и да сещам след цветната снимка която ми направи!
Успех! Дано скоро се похвалиш с резултат!
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines