Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:43:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Клуб на БЕБЕправещите - 22 "  (Прочетена 148641 пъти)
 
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #210 -: септември 17, 2012, 09:50:43 »

Съгласна съм. Може би сте прави. Помислих си така, защото това ми се е случвало само в двата месеца, когато сме правили опити на овулацията, иначе никога не съм я усещала. Възможно е да имам и здравословен проблем и вече се консултирах с ендокринолога ми и правя изследвания и взимам лекарства. В общи линии, всичко ми е шест!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: септември 17, 2012, 09:52:45 »

Ами скорошен резултат да ти пожелая тогава!
Активен
nelka_86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #212 -: септември 20, 2012, 17:58:46 »

Здравейте, момичета. Преди 3 години спря да ми идва (бях на 23г.) и в продължение на година обикаляне по лекари, причината не беше ясна. В крайна сметка открих своя лекар. Хормоните ми бяха разбутани, яйчниците огромни и кистозни, а матката едва забележима. За килограмите няма и да споменавам. Докторът ми изписа Ясмин и го пих в продължение на 2 години. Разбира се всичко се върна на мястото си, но миналият месец реших да спра таблетките за да направя малка почивка. Сега обаче ми закъснява с 5 дни. Купих си тест днес, но се чудя дали не е рано да го направя. Какво бихте ме посъветвали?
(Днес цял ден имам болки ниско в корема, но са различни от ПМС. А от седмица насам нямам никакъв апетит и почти не ям.)
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: септември 20, 2012, 18:29:06 »

За тест не би трябвало да е рано при 5 дена закъснение, но сигурно имаш предвид закъснение от завладяния с хапчета цикъл. След като спреш противозачатъчните сигурно ще има някакво разбъркване. Все пак един тест на никого не вреди  Wink. Въпросът е, че с лош опит с хормоните не чакай много преди да отидеш на лекар да те види как реагираш на спирането на хапчетата.
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: септември 20, 2012, 21:18:02 »

Момичета записвам се и аз в темичката:) Започваме с опитите и дано скоро се похваля с положителен резултат:) Пожелавам го на всички бебеправещи от все сърце smile
Активен
nelka_86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #215 -: септември 22, 2012, 10:57:48 »

pebbles, благодаря. Направих си теста - отрицателен е. Но наистина ще трябва да се ходи на лекар sad
Активен
Xana
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #216 -: септември 24, 2012, 14:03:02 »

cchernata_perlichka  пожелавам ти успех ! Дано скоро напуснеш темата и повлечеш крак  give_rose 
   Аз да се отчета:  smile
Ходих при доки и тч каза че фоликула ми се е спукал и е имало ову.  Е и ние с мъжо поработихме здравата  blush  ще видим каква сме я свършили! в началото на октомври трябва да си правя тест!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: септември 24, 2012, 14:04:15 »

Късмат Xana!
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #218 -: септември 25, 2012, 09:07:14 »

Здравейте момичета, аз малко така  скачам в темата директно с въпрос.
Тъй като бебепревим от един месец, цикъла ми е редовен, закъснява ми с 2 дни, вчера обаче, в пристъп на любопитство си купих тест, направих го и ми показа 2 черти, но втората беше супер бледа, в първият момент си помислих че си въобразявам, след 1 минута, стана малко по видима но пак по-бледа от първата. Отидох и си купих друг тест, направих и него, там пак имаше две черти, първата много бледа, а втората почти не забележима.
Та се чудя, какво да правя, знам че за гинеколог трябва още малко да изчакам. Толкова се вълнувам, но се притеснявам да не се радвам напразно, защото после ще се разочаровам.
Ако някой,има повече опит с тези тестове, ще се радвам да сподели. Аз до сега съм си правила само веднъж преди 6-7 години, и си беше ясна тъмна една черта.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: септември 25, 2012, 09:10:03 »

Честито! Щом имаш 2 черта, значи си бременна, пък била тя бледа или не.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: септември 25, 2012, 09:13:49 »

И аз съм на мнение, че това е положителен резултат, но те съветвам да си направиш кръвен тест! Аз си загубих вярата в тези уринарните!
Активен
Xana
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #221 -: септември 25, 2012, 15:48:52 »

desirer  тихичко честито.....!иди на кръвен тест - там грешка няма!но според мен ще ставаш мама  give_rose
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #222 -: септември 26, 2012, 07:58:32 »

Благодаря момичета, дано да сте прави. smile
Активен
Xana
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #223 -: септември 27, 2012, 15:05:54 »

Здравейте момичета! Четох из форумите за жени, които са правили тест за бременност преди датата на очакваната М и е отчел + резултат, та така реших да си купя тест , тъй като този месец правихме фоликулометрия при която се доказа ову на 14 ден и се потрудихме здравата  smile  и се надявам да се е получило нещо. Направих теста, но не изчаках 5 мин. защото видях само една черта!Отидох да си взема кафе и като се върнах го погледнах пак......беше се появила втора много бледа чертичка , в първият момент си помислих че фантазирам обаче дори като отдалеча теста на една ръка разстояние тя пак се вижда....едвам едвам ама е там.....!теста е шуърчек! Та искам да ви попитам това вазможно ли е да е бременност толкова рано да отчете теста(трябва да ми дойде на 01.10 )или е някаква изпарителна линия ...моля дайте ми мнение!Случвало ли се е и на някой? Утре мисля да пусна кръвен тест за по сигурно!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: септември 27, 2012, 15:29:46 »

Колко дни са минали до сега от този 14-ти ден в овулация?
По принцип не е хубаво да се правят тестове по-рано, защото понякога има биохимични бременности, за които ние не разбираме изобщо. Надавям се обаче при теб всичко да е наред.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines