Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 15:07:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Клуб на БЕБЕправещите - 22 "  (Прочетена 143770 пъти)
 
Xana
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #225 -: септември 27, 2012, 15:40:59 »

Овуто ми беше на 16.09......уффф....незнам какво да мисля.....надявам се да сме успели след 3 години опити!Ще пак утре след теста!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: септември 27, 2012, 15:42:20 »

Xana при мен първия път беше много ама много бледа чертата/пак на шуърчек/. Бях 100% сигурна, че съм бременна, но не отидох на лекар. Реших, че нещата са сигурни и да не бързам. Да ама на 15тия ден от закъснението прокървих. Към спешна помощ - и се оказа, че няма бременност! Дали е имало - така и не се разбра, защото реших да не задълбавам, че ще се вкарам в някой филм. Но това само ме убеди, че и тези тестове може да грешат и затова най-сигурно е кръвен! Ако има бременност той ще я хване със сигурност!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: септември 27, 2012, 15:44:20 »

Именно. Затова казвам, че е хубаво тестът да се прави при закъснение. Понякога може да покаже по-рано, че има оплождане, но да няма имплантация или развитие на плода.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: септември 27, 2012, 15:46:59 »

Весе той хормона, който засича теста се появява след имплантацията. То за това е тест за бременност, а не за оплождане. Но съм съгласна с теб, че е хубаво поне да закъснее с един два дни. Аз поне толкова чаках!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: септември 27, 2012, 15:53:02 »

Може би не се изказах правилно. Тестът показва +, но бременността спира да се развива още преди да се види плодното сакче. Ако се прави кръвен, стойността на ЧХГ намалява с времето, а на уринарните чертата избледнява.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: септември 27, 2012, 15:53:55 »

Момичета ,когато имате съмнения правете кръвен тест.Той не греши и няма бледи черти или сте или не сте бременни.
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: септември 27, 2012, 15:57:06 »

Аз съм чувала, че ако един тест не се погледне в определеното време е възможно да се появи лъжлива втора черта след това време. На мен шуърчек ми беше отрицателен в деня, в който трябваше да ми дойде и положителен два дни след това  при наличие на бременност. Xana искрено ти пожелавам положително развитие на нещата!  give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: септември 27, 2012, 16:00:43 »

Аз съм чувала, че ако един тест не се погледне в определеното време е възможно да се появи лъжлива втора черта след това време. На мен шуърчек ми беше отрицателен в деня, в който трябваше да ми дойде и положителен два дни след това  при наличие на бременност. Xana искрено ти пожелавам положително развитие на нещата!  give_rose
Напълно възможно. Зависи кога ти е била овулацията. Ако не са минали 14 дни от нея е много трудно уринарен тест да покаже +.
Гери, и кръвните могат да лъжат. Може в начална бременност резултатът да е граничен или +, но ако ембрионът не се развива, плодът се изхвърля с М. и ние дори не разбираме какво е станало. Ако се направи пак кръвен, стойността пада.  А това пак си е разочарование.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: септември 27, 2012, 16:06:40 »

Има си време през което е валиден един тест след напишкването пише си го на опаковката.След това е възможно да се появи втора изпарителна черта.Кръвни тестове се препоръчват предимно при жени правещи ин витро или друг вид АРТ, цели се, да се разбере дали е имало имплантация, дали се е задържало, ако не е да се търсят евентуални проблеми и да се отрстранят при следващ опит.Та тъй.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: септември 27, 2012, 16:25:15 »

Има си тема за тестовете, но да си кажа и аз опита. След три години борба и поредица от тестове. Бременността си я открих с най-обикновена лента два дни преди деня, в който трябваше да ми дойде. Шуърчекът беше отрицателен. Изчаках двата дни, който оставаха до датата и като не се появи МЦ се обадих на лекарката си, да знам какво да правя предвид абортите, които имах преди това.
Така, че според мен си зависи от организма на жената.

Да си кажа, че и ние решихме да се завърнем в темата. За разлика от предишния път съм много по-спокойна. Тръгвам с нагласата, че дори и да не стане си имам Джонджито и съм щастлива мама.
« Последна редакция: септември 27, 2012, 16:30:36 от Рени » Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: септември 27, 2012, 19:03:44 »

Рени,много се радвам да те видя в тази тема! Пожелавам ви и на двамата с татито успех, стискам палци нещата да се случат по-най-добрия за вас начин, когато е най-добре да станат.  give_rose Успех!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: септември 28, 2012, 07:17:42 »

Леле Рени изненадаме много приятно.Ми да ти пожелая да не чакате три години, а аз вярвам, че ще стане бързо.  give_rose
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: септември 28, 2012, 08:57:27 »

Гери, Маги, благодаря за подкрепата. Успех и на вас и скоро да ви видя в Бъдещи мами! Good luck kiss2
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: октомври 02, 2012, 01:34:36 »

Здравейте момичета кокичета  Girl_hide
аз да се появя като буря след затишие  blum

При нас най накрая има развитие и светлина в тунела  danceg Другата седмица на 9ти октомври наааай накрая имаме час за специалист. Ще летим до съседния остров рано сутринта и ни казаха да сме подготвени за изследвания и да си носим тези, които са ни направени. Супер хепи сме и леко притеснена аз от тази цветна снимка, която няма да ми се размине, а и от самите резултати. Но пък се надявам крайния резултат да оправдае всичко. danceg

Що се отнася до тестовете...да мина и аз малко извън темата, но аз като видех бледа чертичка и веднага тичах на кръвен, в предвид абортите и това че ако не мога да докажа че съм ги имала три то няма да видя специалист...та винаги са ми отчитали около датата на МЦ, а последния път си бях купила силно чувствителни, които 8 дни преди датата ми отчете мнооооого бледа втора чертичка, която с дните се насищаше, на кръвните ми показваше + реезултат, но след като всичко се разминаваше ми казваха че не е имало инплантация. Как тогава ми идва на мен един може би прост въпрос  huhhuh.gif тестовете отчитат след инплантация, ако съм нямала такава.

Според мен е хубаво при + тест за бременност да се пусне и кръвен, за да се знае какво се случва и ако в един момент нещо стане да се знае дали е просто закъснение и невалиден резултат на тест за бременност или е имало нещо, което си е отишло...Лично мнение спрямо моя случай  girl_wink

Успех на всички!!!

Ренка много се радвам да те видя отново в темичката мила...пожелавам ти този път вместо 3 години да се случи преди 3тия месец опити  heart
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: октомври 02, 2012, 07:04:36 »

Здравей BeRa
аз съм си правила цветна снимка и не е страшно.Има някаква болка но тя е кратковременна и не много силна.Така че нещата ще са добре.А и наличието на бременности според мен изключва варианта проблем с тръбите.Така че ще бъде бързо лесно и безболезнено.Стискам ти силно палци.
Рени радвам се да те видя тука и дано скоро се махаш от темата.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines