Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:53:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Клуб на БЕБЕправещите - 22 "  (Прочетена 148651 пъти)
 
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: септември 14, 2012, 11:34:03 »

Аз някъде четох една статистика, че 1 от 5 оплодени яйцеклетки се имплантирала! Стана ми странно как са го изчислили, но може и да има нещо вярно  angry
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: септември 14, 2012, 11:45:02 »

Има разбира се, то ако не беше така всяко ин витро щеше да е успешно.Де факто никой не ти гарантира успех, защото никой не може да ти закачи яйцеклетката за матката.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: септември 14, 2012, 16:44:39 »

Здравейте момичета. Аз в тия теми не съм се разписвала отдавна...Съжалявам за всички неуспели...

Ние пробваме от години. Не сме се "престаравали", но и нищо не стана. Мерих температура - уж всичко ОК. Оказа се, че имам ендокринологичен проблем. ОК - пия хапчета, казаха - като влезе хормона в норма - ще стане веднага...Е - да, ама не. Сега се оказа, че съм с друг "бактериен" проблем, който сме хванали по незнайно какви пътища...както и да е.

И аз ползвам д-р Начев за ендокринолог, ама май с това име са повече от един. Защото моят работи зад седма поликлиника (Централна гара) и е в личен кабинет...както и да е де. И понеже последния месец и половин а - само проблеми - хормончето пак литна до небесата...Но ми каза, че следващия месец ще ме насочи към гинеколог и се надявам да станат нещата. Стискам палци на всички и много ви прегръщам, защото знам какво е give_rose И ние уж нямаме проблеми, ама май всичко е на нервна почва...

Мда- малко несвързано се разприказвах, но - гуш на всички heart
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: септември 14, 2012, 16:59:42 »

Скайче само спокойно, при нас нямаше уж проблем и не ставаше с години , когато спрях да го мисля и се съсредоточих върху спорта стана 2 пъти за 5 мес без никакви Т нито тестове.Аз имах нисък прогестерон но знаеш това се коригира имах предвид че имаше хубава спермограма и проходими тръби и т
н..   даже от нерви и при 2 симулации не се получи...стискам палци
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: септември 14, 2012, 17:06:20 »

Здравейте момичета,
Аз влизам да разкажа накратко как стоят при мен нещата и да пожелая успех на всички тук.
След още една неуспешна бременност ме насочиха към консултация с ендокринолог - имам час за понеделник. Вчера бях на преглед при АГ-то и поне хубавото е,че всичко се е изчистило, няма да се налагат интервенции.
Усмивки и положителни емоции от мен! give_rose
Активен
Xana
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #200 -: септември 15, 2012, 09:32:59 »

магито  спермограмата я правихме в Селена Пловдив! там правихме и първата, а преди две години и в КИРМ Плевен правихме !
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: септември 15, 2012, 10:00:38 »

Xana, вярно, че беше казала аз изключих извинявай smile Спермограмата ви е супер даже, бих казала, действайте и помислете за инсе, ако не става по нормален начин.

Скай дано попаднеш на свестен гинеколог.
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: септември 15, 2012, 22:37:43 »

Момичета ,записвам се в темата и ще я следя с интерес....
Пожелавам както на себе си,така и на всички вас УСПЕХ!!!
« Последна редакция: септември 15, 2012, 23:11:33 от JANET_1 » Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #203 -: септември 16, 2012, 11:15:06 »

Пънк, мисля, че в статистиката ти има резон. Втори месец имах оплождане, но не и имплантация. Ендокриноложката ми изписа един куп лекарства за щитовидната, с която си имам грижи отдавна и ме прати на всякакви изследвания. Хубавото е, че тя като ендокринолог цял живот се занимава само с патологични бременности и и имам пълно доверие. Сега, не ме питай, как разбирам, че има оплождане, че е дълго за обяснение. Разбирам 48 часа след това с промени във всички аспекти - сън, апетит, кожа, болчици... абе всичко. И като минат десетина дни и изчезнат симптомите. Даже се замислих, дали не става дума за заболяване, но не ми е много логично, защото почва два дни след полов акт точно на овулацията и само в месеци, в които сме правили опити. Та така. Обаче да ви кажа, не го изживявам психически въобще. Някак съм напълно уверена, че ще имам здраво розовичко бебе по някое време догодина - по догодина. smile Пожелавам ви и на вас, които искате!
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #204 -: септември 16, 2012, 19:31:44 »

Пънк, не знам дали е удобно да попитам, но какво стана с твоите високи нива на чхг? Ако е неуместно, не ми отговаряй.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: септември 17, 2012, 07:19:36 »

О, не е неуместно. Просто е доста раничко още и не смея да се похваля. Но бяхме на доктор и е налице една нормална ватрешноматочна бременност. Изследвания ще правим другата седмица, за да може вече и да чуем сърчицето, ако всичко е наред.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: септември 17, 2012, 08:20:15 »

Пънк, браво , стискам ти палци, всичко да е наред.
Дабулка не мисля, че може да се чувства оплождането, според мен по-скоро чувстваш самата овулация, но това няма значение, не го казвам, за да се заяждам.
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #207 -: септември 17, 2012, 08:28:05 »

Знам, Руми, разбирам. Но всички дини имат вкус на мухъл, доматите да не казвам на какво и т.н. Не че го чувствам, а се случват особени неща. Wink

Пънк, няма да се радвам предврително! Стискам палци!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: септември 17, 2012, 08:32:38 »

Мерси! Дано всичко е наред! good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: септември 17, 2012, 08:52:03 »

ДаБулка, аз след овулация съм точно така, гади ми се от най-малкото, изостря ми се обонянието.Забелязах го след като започнахме с яденето и много пъти се лъгах, че съм забременяла по тези причини.Самите промени като изостряне обоняние и т.н. могат да настъпят едва няколко дни след имплантация, която настъпва след пети-шестия ден на оплождането.Как да ти кажа, много обичаме да си внушаваме.Дори по-обилен цикъл или такъв с повече бролки, не означава, че е имало имплантация или пък оплождане.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines