Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:57:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Клуб на БЕБЕправещите - 22 "  (Прочетена 148592 пъти)
 
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #165 -: септември 04, 2012, 17:02:14 »

Успех Xana!
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #166 -: септември 04, 2012, 17:08:45 »

Успех, Xana ! Дано бързо напуснеш темата !  good
Активен
Xana
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #167 -: септември 05, 2012, 09:07:03 »

Благодаря момичета дано всички я напуснем.... give_rose
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: септември 09, 2012, 07:45:14 »

Здравейте на всички, не съм писала в този сайт от 3-4 години но съм стар познайник.Имам син на 4 години и сега правим отново опити за второ бебче.Не знам защо се получава така но с първата бременност резултата беше на лице още от първия месец.Сега станаха 3 месеца и никакъв резултат.Дори този месец си взех от аптеката тестове за овулация, уцелихме момента и сега чакам цикъла към 15 септември.Силно се надявам да не идва, но като минала веднъж вече по този път изобщо нямам признаци та си мисля че отново ще се правят опити.
Това е от мен, пожелавам на всички положителни емоции и тестчета.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: септември 10, 2012, 15:56:26 »

sabeva_07 дано все пак не се налага да правите повече опити.
Аз също не съм писала скоро нищо за себе си , та да ви дам отчет и за мен си. smile Направихме скоро първото инсе , сега ни чака едно дълго чакане  и въпреки че всеки казва че е малък шанса да  стане от първия път имаме си мъничко надежда че може и да имаме късмет.Ако ли не ,то поне вторият опит да е успешен.
Успех на всички , време е скоро да изчезваме от тази тема.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: септември 11, 2012, 10:24:05 »

Това е табло, направено от двама от членовете на Сдружение "Зачатие", напълно доброволно.То показва накъде да се насочим ако дългожеланата бременост се бави.Дано ви е полезно.

Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: септември 11, 2012, 17:41:50 »

sabeva_07 дано все пак не се налага да правите повече опити.
Аз също не съм писала скоро нищо за себе си , та да ви дам отчет и за мен си. smile Направихме скоро първото инсе , сега ни чака едно дълго чакане  и въпреки че всеки казва че е малък шанса да  стане от първия път имаме си мъничко надежда че може и да имаме късмет.Ако ли не ,то поне вторият опит да е успешен.
Успех на всички , време е скоро да изчезваме от тази тема.

Плами, кога ти е теста?!! Аз пък трябва да се отчета с неуспешно ИКСИ от миналия месец. Върнаха ми 3 бавноделящи се ембриона, но нито един не се захвана...sad
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: септември 11, 2012, 19:18:29 »

vanessssa силно гуш от мен.
Плами силно стиснати палци от мен.
Маги страхотна графика са направили момичетата.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: септември 11, 2012, 20:04:35 »

Ванеса, много съжалявам мила.Много те мисля и теб. give_rose
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: септември 12, 2012, 06:42:29 »

Ванеса много съжалявам мила , дано повече нямаш такива негативни емоции.
Моето тестче трябва да се прави на 22.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: септември 12, 2012, 08:44:35 »

Здравейте дами!
Искам да пожелая успех на всички опитващи!
Не желая да предизвиквам спорове, но по мой наблюдения броя на двойките, които не могат да създадат поколение по нормален начин все повече нараства.
Та ако някой има желание и не му е прекалено болезнена темата, може ли да сподели личните си наблюдения. Каква е според вас причината, всичко ли е стрес? Може ли да се говори за някаква превенция? Възрастта оказва ли влияние и колко?
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: септември 12, 2012, 08:47:27 »

И на мен ми се струва, че този проблем се задълбочава. Казват, че това ще бичът на 21 век...
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: септември 12, 2012, 08:53:02 »

punk_girl123 да попринцип превенцията оказва влияние.Редовните прегледи,сексуалния живот през пубертета,минали аборти/говоря планирани/.Но начина ни на живот също е показателен.Стреса играе роля в опитите за дете и то доста.Ние сме от хората с проблемно забременяване.В началото е трудно емоционално да приемеш факта.Минаваш през различни етапи-на отричане,на самосъжаление,сълзи,въпроси от типа- Защо аз.После осъзнаваш че си загубил едно извество време в отричане и в надежди все пак да стане.После почва ходенето по лекари-това натоварва както емоционално така и финансово нещата.Почват се процедури,понякога неуспехи и така.Падаш ставаш и продължаваш докато успееш да стигнеш до заветната цел.
Да за съжаление броя на двойките с репродуктивни проблеми расте.А има и хиляди такива които се крият и не правят нищо по въпроса защото смятат ,че е срамно или защото нямат финансова възможност.За съжаление малко са насоките в тази област.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: септември 12, 2012, 08:56:43 »

Според мен възрастта е основен проблем, все повече двойки решават да имат деца на по-голяма възраст, а за съжаление, по-трудно при някои стават нещата, защото се забавя жизнения цикъл, по-бавно започва да функционира женския организъм, има повече ановулаторни цикли, да не говорим, че има и много жени с изчерпан яйчников резерв и преди 30.Друг е момента и че с увеличаване на възрастта и стресът от това, че "нямаш време" и че часовникът цъка също играе голяма роля, Най-добрата възраст е 20-25години.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: септември 12, 2012, 08:58:32 »

Мерси Гучи.
Мерси и на теб Руми
Моят въпрос беше с малко по-конкретно питане. Може би даже ще е добре ако има такава тема, в която двойки които ти първа осъзнават, че имат проблем да пишат и да се информират.
 Но мен лично ме вълнува, на каква възраст сте диагностицирали проблема, какъв е точно, през какво сте минали. Ако има такава тема би ми било любопитно да я прочета! Въпреки, че е стресиращо всеки може да открие и нещо полезно за себе си!
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines