Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 07, 2024, 21:20:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Клуб на БЕБЕправещите - 22 "  (Прочетена 143235 пъти)
 
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: август 02, 2012, 13:30:58 »

punk ако не правиш опити за бебе, най вероятно няма и да се усетиш, освен ако нямаш ранни симптоми, които да те усъмнят.
При мен специално: направих си няколко теста и всички бяха положителни...отидох на кръвни и също бяха положителни...доки ми каза че всичко изглежда супер спрямо нивото на хормона. Даде ми направление за ехографии , кръвни и прочия. Трябваше да ида да видим как расте хормона и два дена по късно след първите кръвни нивото вместо да се беше покачило, беше взело да спада...тогава разбираш че всичко свършва.
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #106 -: август 02, 2012, 13:37:18 »

Вале ,Бера съжалявам момичета за случилото се ,но не се отказвайте и не се отчайвайте- един ден всички ще гушкате/ме здрави и щастливи бебчета !Стискам палци за всяка бъдеща мама в тази тема - да я напуснете час по скоро !!!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: август 02, 2012, 13:39:57 »

УАУ и всичко това в 5 -та седмица! Аз още не съм отишла на обикновен преглед. Явно времето и чакането много изнервя. Все пак ти пожелавам скорошен положителен резултат и то дълготраен!
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: август 02, 2012, 16:23:16 »

Благодаря за подкрепата, момичета. За мен тези дни тя се оказа най-необходима. Имаше малко сълзи, но истината е, че нито за миг не се отчаях, защото така по-лесно се приема всичко. Вярвам, че мъката сега ни спестява по-голяма мъка след време. Дори се чувствам още по-положително настроена към всичко около мен.
Bera - съжалявам за поредната ви загуба, направо не знам с какви сили "преглъщаш- както сама казваш ти" това. Но надеждата е тази, която не ни дава да се отказваме и да продължим с нови сили.

Ама хич, да ви кажа, не ми се чака 6 месеца за да почнем отново.

Стискам палци на всички в тази темичка. give_rose give_rose give_rose 
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: август 02, 2012, 23:42:11 »

Вале,не знам защо казват в Бг да с чака,миналата година по това време превживях подобно на твоето,спря развитието ,докато видят какво става и т.н на 10ти ми направиха аборт,всичко мина ,не е приятно знаем,но ми казаха ,след като ми дойде ,никакво чакане ,започваме с опитите , при нас не намериха причина ,просто се случва и това е а и аз не исках да знам повече ,след точно 40 дни ми дойде,т.еоколо  20 сптмври губа сметка,цикъл в кая на октомври ,началото на ноември и за последно ми дойде на 3ти дкември,при условие ,че не знаех кога ми е овулацията и т.н ,така че извинявяам се ако съм станала досадна ,просто споделям какава е практиката тука и не се губи време! Желая ви успех! give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: август 03, 2012, 07:23:50 »

Вале, и на мен ми се струва много 6 месеца, максимум 3, на мен ми каза лекаря 2-3 месеца, то е важно първия нормален цикъл да ти дойде и всичко да е Ок, после още 1-2 месеца. Но все пак, ако лекарят ти е казал така, може да е имал основателна причина.
 При всички случаи ти стискаме палци и знам, че нещата ще бъдат наред girl_wink
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: август 03, 2012, 07:52:51 »

Валенце, Бера, много съжалявам за станалото. Гушкам ви силно и ви стискам палци и на краката даже следващия път всичко да се развие добре. Само ще ви кажа - бъдете силни, горе главата и много спокойствие.  give_rose give_rose give_rose
Дано нямате против,че се намесвам,но и на нас ни казаха да изчакаме да минат 3 нормални цикъла след аборта, при мен нямаше кюртиране - при мен се случи, докато бяхме в Москва, там,когато е в ранен етап на бременността, изчакват организма сам да се изчисти. После се наложи да предизвикат цикъл с лекарства, но следващия си дойде нормално, почти на дата, без предизвикване, така че вече ни дадохда зелена светлина. Даже не чакаме 3,а след 2рия цикъл ни позволиха да спрем да се пазим.
Успех на всички в темичката - хайде, напускайте я  blum give_rose
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #112 -: август 03, 2012, 16:46:35 »

Ох,Бера,мила,много ми е мъчно за теб,защо има толкова несправедливост в тоя живот,по-хубавото е ,че незнаем кога какво ти е писано,само неискам да се отчайваш,ти си силна,с горе вдигната глава продължи напред и вярвай,че ще се случи,защото ще е така,и ние ще се радваме на бебчета,сигурна съм,знам колко те боли и как се чувстваш,но това което не ни убива ни прави по-силни Много,много,много СИЛНИ ГУШКИ и съм с теб,да знаеш give_rose give_rose give_rose good

Вале,жалко,че и ти се налага да изпитваш това ужасно преживяване,но знай,че Господ ще ни възнагради рано или късно,не губи кураж,гуш!Относно тези 6 месеца,това са по учебник,вярно,че за всеки си е индивидуално,но на мен след 1 преглед ми казаха 60 дена/2 месеца/ и след това се заехме да работим,според мен е безмисленно толкова губене на време,защо Wink Няма смисъл
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: август 03, 2012, 17:05:48 »

Не ви познавам лично, но искрено се надявам скоро да имате и двете здрави бебчета  Clover Clover Clover и повече да не се случва това, много съжалявам за загубата ви - прегръдки!  give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: август 03, 2012, 22:15:17 »

Момичета, силно гуш и от мен и много много кураж. Немога да кажа, че знам какво ви е, защото реално не знам. Но знам какво е да чакаш нещо и то да го няма все още. Така че силно ви прегръщам. Скоро чудесата ще започнат да се случват едно по едно. Само спокойствие и много оптимизъм smile
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #115 -: август 03, 2012, 22:39:27 »

Момичета, прегръдки и от мен, дано следващия път всичко да е наред ( и да е възможно най-скоро).
Знайте, че най-голямата ви сила е надеждата, защото когато и нея ни вземат е вече наистина тъжно.  cray
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: август 04, 2012, 19:38:23 »

Миличките ми  LOVING благодаря ви за подкрепата  give_rose

Вале, преглъща се мила, времето лекува. Ще видиш че скоро ще мислиш ведро и ще си настроена положително. Трябва да се гледа на пред, няма начин. Аз си мислех, че не бих преглътнала поредно разочарование, но ето че вече правя планове да се радвам скоро на здрава и хубава бременност и все пак знам, че ако пак претърпя разочарование, пак ще преглътна и пак ще гледам на пред. Ще си имаме бебенца рано или късно. Просто не е бил момента.
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #117 -: август 05, 2012, 14:08:26 »

Възхищавам се на оптимизма ти! Ти си пример за положително мислене!
Активен
dimi_rosi
Любопитен
*
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: август 05, 2012, 15:07:16 »

Здравейте момичета smile реших и аз да се включа в темата. С моето момче сме на стимулиращи таблетки Прегникеър вече трети месец. Правиха ми хормонални изследвания миналия месец на 19-ия ден от цикъла и се оказа, че прогестерона ми е висок почти двойно, тестостеронът е в норма, естрогена също. Мисля че нямам овулация, защото си правих тестове два поредни месеца, миналата година ме гледаха  на ехограф и на 15 ден най-голямата яйцеклетка беше 17 мм- недостатъчно голяма. Вече започвам да се отчайвам. Иначе цикълът ми е като часовник на 28-29 дни, но не много обилен и на моменти гъст, незнам защо така, но и д-ра не можа да ми даде смеслен отговор. Ох спирам до тук, че стана много дълго. Успех на всички в опитите и дано скоро всяка от нас се похвали че чака бебе!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: август 05, 2012, 16:09:15 »

Изследвания на хормони се правят между 2-4 ден от МЦ, не на 19-ти ден, прогестерона се изследва на 7-ме ден след доказана овулация(най-добре след преглед на Узи).
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines