Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 04:52:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Geri_stme - 07.07.2012 г.  (Прочетена 46482 пъти)
 
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 21, 2012, 22:08:55 »

Какъв меден месец ще бъде само  :girl_in_love:Поздравления и за изненадата за половинката ти  Bravo
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #61 -: юни 21, 2012, 23:01:47 »

Записвам се  give_rose
Честита темичка! Прическата ти е страхотна (а косата много повече от страхотна).
За медения месец е чудесна изненада  от  младоженеца -  БРАВО на него.
Я ни разкажи - имаш ли тема на сватбената украса. на мен това ми е много сложна тема  и постоянно се обърквам, всеки ден искам различни неща
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 22, 2012, 07:39:58 »

Аз ОБОЖАВАММММММ да правя изненади и да радвам близките си,даже съм разбрала за себе си,че повече обичам да правя отколкото да получавам(е не бих отказала,ако ми направят де:)

ЕМИ,дано да продължава винаги да ми прави изненади и след 10 години,а да не е само сега,заради хубавия повод.За него е характерно-прави неочаквани изненади,може за някои повод нищо да не направи,но след 1 седмица ще ме изненада  give_rose

Lady_sunflower-нямам тема за украсата.Но ако искаш накратко мога да ти кажа,какво е ще.Ще бъде в големият ресторант на хотел Родина,той е така да се каже кръгъл,няма колони и всичко се вижда от всички страни.Искам да сложа на няколко места цветя от балони,но не съм измислила,къде. Масите са дълги и по средата на всяка има по една висока ваза(цилиндрична) все още не знам дали цветята да са кали или гладиоли или пък орхидеи.От Джъмбо съм си купила едни топчета,които се разтварят във вода,ще сложа до половината във всяка ваза.По цялата дължина(по средата) ще има разпиляни декоративни камъчета и на две места малки свещичета. Столовете ще са облечени в бели калъфи и панделки цвят екрю(какъвто ще е стила на моята сватба).
Така без снимки,не знам дали съм ти била много полезна,но за сега нямам нищио снимано.Когато правихме примерна украса(понеже аз и приятелка си я правим или по скоро декорираме,няма какво толкова да се прави) не се сетих да си я снимам sad
ЛЛЕЛЕЛЕЛ надух Ви главата приказки,дано да съм била поне малко полезна smile
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 22, 2012, 07:45:07 »

От толкова приказки забравих да попитам най-важното,което ме вълнува в момента.
Някоя от вас момичета,знае ли от къде мога да си взема бял шал,тънък,като воал,ако сте срещали,обърнали ли сте внимание на цената? sad (искам го за църквата,че роклята ми е много разголена,а и после за фото сесията,да го използвам smile .
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 22, 2012, 08:00:53 »

Станах досадна вече с моите въпросчета,но........... sad
Искам да си взема за в къщи за украсата балони с хелии.Обаче тук около нас цената им е по 2-3 лева на балон,а на мен ми трябват повчеко,някои да е срещал по-нормални цени?
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #65 -: юни 22, 2012, 10:24:45 »

http://balonite.com - има и цени на сайта
http://www.ukrasi-baloni.com
http://www.baloncho.com
http://www.balloonfantasy-bg.com/bg-home.html
http://www.ukrasi.com/bg/page/2.html
http://www.party-jack.com/page.php?65
Обади се на всички места и наблегни, че ще ти трябват много балони.
Правят отстъпки за над 100бр.- сигурна съм. Задължително трябва и те да си ги докарат  до ресторанта ви.

А за тънък шал:
1ви вариант и по- евтин - потърси в индийските магазинчета по центъра - там има мнооого шалове
2ри вариант - около Александър невски има жени , които продават претени покривки, кърпи, носии, но пак там мин. неделя видях много леки и ефирни шаловеот естествени материи (мисля, че там ще емалко по- скъпичко, но  не се знае- може да намериш това което търсиш)

УСПЕХ
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 22, 2012, 15:04:14 »

Ех, че хубавооо - цял месец меден месец!!!  yahoo Толкова сте сладички и така като говориш намирам много прилики между теб и мен и между бъдещия ти съпруг и моя настоящ give_rose А за пътуването хич не му мисли - аз също не понасям пътувания под почти никаква форма, но като е за такъв хубав повод можеш да си мислиш колко ще е прекрасно като пристигнете girl_in_love И аз не обичам самолетите, но ако ми кажат, че ще летя до Малдивите, веднага тръгвам! Eeager sarcastic
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 22, 2012, 20:11:10 »

m0onlight-прилика относно изненадите,които си правим ли smile
Дано успея да подготвя всичко,и да се получи така както съм го замислила give_rose Bravo
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юни 23, 2012, 18:04:07 »

Ами не само - просто като чета постовете ти така го усещам smile
Успех с подготовката - стискам палци всичко да стане както трябва  give_rose
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юни 23, 2012, 20:09:30 »

Разгледах ти снимките и аз разбрах нещо,по което си приличаме.......роклите Bravo и моята е подобна(с ниска талия,изчистена на долу,бюстието ми е малко по изрязано отгоре,но в общи линии са почти еднакви).
Ето,че установихме,че имаме май един и същ вкус smile
Страхотни сте,много сладка двойка и си личи,че сте имали чудесна сватба smile
Благодаря за пожеланията  give_rose
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 24, 2012, 11:04:35 »

Момичета,да се похваля и аз,днес поръчахме тортата smile
Снощи до късно се занимавах с тейбъл картичките,но и те вече са готови.Доставиха ми и подаръчетата(малки шишенца с мед:) много съм доволна а сватбения магазин,няма да го споменавам,да не излезе,че е реклама,но разбрах за него именно от тук smile
При първа възможност ще кача снимки smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юни 25, 2012, 15:31:48 »

Разгледах ти снимките и аз разбрах нещо,по което си приличаме.......роклите Bravo и моята е подобна(с ниска талия,изчистена на долу,бюстието ми е малко по изрязано отгоре,но в общи линии са почти еднакви).
Ето,че установихме,че имаме май един и същ вкус smile
Страхотни сте,много сладка двойка и си личи,че сте имали чудесна сватба smile
Благодаря за пожеланията  give_rose

 give_rose give_rose give_rose Благодаря ти за милите думи!  give_rose give_rose give_rose

Чакам с нетърпение да покажеш тейбълките и подаръчетата, а и снимка на тортата Wink
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #72 -: юни 25, 2012, 16:10:53 »

Гери, а а какво стана с шала и балоните. Намери ли подходящи и на подходящи цени?
За украсата и аз съм се спряла на бели калии или гладиоли, или еустома (лизиантус), защото и при мен ще е в същата екрю (най- мнгоо до жълто) гама. Аз си мисля  да сложа под високите вази и  малки чашки с  гипсофил -  нежен е, допълва украсата, а и е евтина украса. Помисли за гипсофила дали ти допада като идея. Мога да ти пратя снимки на лични, но не искам да ги поствам тук, че са идеи на различни сватбени агенции
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юни 25, 2012, 21:10:31 »

Ти от къде ще взимаш цветята?
Аз още не съм решила,разпитвам насам,натам,сверявам цени...
В цветарниците са на двойна цена от тези по пазарите.Но има още 10-дни ще го измисля smile

Утре съм решена на всяка цена(дано всичко е ок)да приключа с всичко,което ми остана и вече да се отдам само на подготовка на булката  yahoo да се поглезя,да се подготвя за момнското,което междудругото ще е в yahoo петък smile
Днес се чух с дж,фотото,видеото и агенцията,която ще украсява и уточнихме последни детайли:)
Утре ще ходя до църквата,че не сме платили цялата сума,да я внеса,да си купя украса за шампанското,кошничка или нещо подобно за житото и да си намеря нещо подходящо,в което да сложа халките.....някакви предложения Wink
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #74 -: юни 25, 2012, 22:19:03 »

Да, я дайте предложения, че и на мен ми трябва такова нещо.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines