Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 28, 2024, 03:15:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Geri_stme - 07.07.2012 г.  (Прочетена 47943 пъти)
 
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 20, 2012, 18:19:59 »

Има и още една закачка, която съм виждала по сватби. Булката беше приготвила 3-4 снимки на бебета(на сестра и, на братовчедки и една нейна) Трябваше младоженеца да отгатне, на коя снимка е булката. В случая с "нашия" младоженец, се получи много весело, защото не успя да познае от първия път и плащаше за всеки грешен отговор sarcastic
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 21, 2012, 09:43:07 »

 Bravo Това е много забавно и както казваш,ако не познае от първият път  Bravo
Аз вчера взех една изненада за милото.Понеже той обожава масажите му взех ваучер за 60 мин. лечебен масаж + сауна.Две неща,които обича и много ще се зарадва  give_rose
Той нищо не знае,вечерта след ергенското ще спи при техните,а брат му ще му остави на нощното шкафче само едно листче с кординати,къде да отиде, ще го събуди,да не вземе да се успи за часа и така без дори да подозира къде,с кого,какво ще прави..........
Като отиде и вии,веднага ще се сети,че съм аз Bravo
После ще го чакам отпред да свърши и има още една изненада,но ще споделя като стане,че тя не е сигурна все още smile
Стискайте палци всичко да мине,че аз как пазя тайни pleasantry,да не взема да се издам smile
Много обичам да правя изненади ида радвам и особено милото Girl_hide heart
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 21, 2012, 10:16:22 »

Geri_stme, супер си го измислила и щом харесва такива неща мисля, че няма по-подходящ момент от това след тежката вечер след партито да разпусне smoke Заинтригува ме и с другата изненада - ще стискам палци да успееш да я осъществиш Good luck че да разказваш после blum
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 21, 2012, 10:20:21 »

хехе супер изненада...сигурна съм че ще му хареса smile
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #49 -: юни 21, 2012, 10:40:41 »

Изненадата е страходна, сигурна съм, че младоженеца много ще се зарадва. Дано ти се получи и това което си замислила за след това, ще чакаме да споделиш smile Ахх.. и аз как бих се зарадвала на едно масажче   chee
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 21, 2012, 10:51:43 »

Пуснах една публикация,но нещо не е излязла sad
Да,дано ми се получи изненадата.
Разгледжайки темата си,осъзнах,че съм единствената булка,която не е казала нищо по конкретно за сватбата си както сте направили всички вие.........ама в главата ми е такава лудница,разни мисли хвърчат  huhhuh.gif
Започвам:
Ритуалната зала е в Красно село от 15.40 часа
Църковният брак в 17.00 часа(може и по-рано попът каза,че преди и след нас няма сватба,така че когато стигнем започваме) в Св.Николай Софийски(на ъгъла на Пиротска и Опълченска)
после фото сесия и купона започва в 18.00 часа-18.30 часа в хотел Родина.
Искахме всичко да ни е на едно място,понеже милото живее на бул.Васил Леквски,кумовете ни са от кв.Левски,а аз съм от Божурище,на другия край на София,ще падне едно обикаляне,така че поне полсе всичко да е концентрирано на едно място.
С почти всичко съм готово,остава последни уточнения за часа с видеото и фотото и да си украся шампанското и чашите. И да измисля украса за в къщи.
И това е от мен за сега smile
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 21, 2012, 10:57:24 »

А и да се похваля,за меденият ни месец,който наистина ще е месец yahoo
Първо отиваме на гости на сестрата на милото в Швейцария за 10 дни(всъщност от тук ще тръгнем с нея и мъжа и,че и те ще на сватбата) и после 2 седмици ще сме някъде другаде,но това е изненада от бъдещият ми съпруг,така че само гадая,че ще е някъде по съседните държави smile
Ще тръгнем на 9-ти сутринта,така че освен сватба ме чака и подготовка за пътуване smile
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #52 -: юни 21, 2012, 11:27:23 »

Ехааа, цял меден месец!  Bravo Поздравления! Браво на мъжа ти, никак не е лесно да се организира (при това сам) 20-дневна екскурзия...  yahoo
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 21, 2012, 12:14:07 »

Така е,много съм му благодарна,че се е постарал за мен,макар че знам,че и сестра му е помогнала smile
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #54 -: юни 21, 2012, 13:50:54 »

Гери, ще прекарате незабравим меден месец! Цял месец е истинско блаженство! После трябва снимки да гледаме от красотите, където сте били.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 21, 2012, 13:58:37 »

Ехааа цял месец....на това му се вика сватбено пътешествие и съм сигурна, че ще посетите много красиви места smile
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 21, 2012, 15:20:50 »

Аз много се вълнувам,тъй като никъде не съм ходила до сега,не съм излизала от БГ sad
И той винаги ми е казвал,че един ден ще ме заведе на едно огромно пътешествие,какво предполагам,че ще е това smile
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 21, 2012, 15:24:20 »

Ще ми се смеете,но и на самолет не съм се качвала и съм се притеснила,да си го кажа с две думи страх ме е sad А до колкото разбирам и на ферибот,ще се качваме,другото нещо,от което ме е страх sad
Но за всяко нещо си има първи път,така че трябва да го преживея  Bravo
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 21, 2012, 20:55:28 »

Еееех блазе ти Girl_hide.Прекрасно е, че двамата си правите взаимно изненади girl_wink
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 21, 2012, 21:17:19 »

Страхотна изненада си измислила за мъжа ти smile, а за пътешествието няма от какво да те е страх, важното е , че милото ти започва да осъществява мечти и спава дадените обещание, това може само да те радва smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines