Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 11:26:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Geri_stme - 07.07.2012 г.  (Прочетена 46042 пъти)
 
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 11, 2012, 08:37:55 »

Честита темичка!!! Прекрасна коса имаш give_rose Между другото на мен фризьорки са ми казвали, че е много трудно да се прави прическа на дълга тежка коса, защото всички къдрици падат бързо. Така че това е един много добър вариант за прическа. Само да не ти е топло Girl_hide
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 11, 2012, 13:16:28 »

Честита темичка,мила @}->--Прекрасни и спокойни оставащи дни като госпожица и вълшебна сватба ти пожелавам!
Много нежни и стилни покани ,късметчета и чаши,всичко е прекрасно,ама прическата е тотален 'трепач',толкова  е красива  @}->--Ще бъдеш прелестна булка girl_wink
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 11, 2012, 15:28:52 »

Благодаря,момичета smile
Мариелка,да определено ще ми е топло,то от сега ми е топло,а какво остава другия месец(ако са по-големи жегите) ще е......Но все пак това е веднъж в живота,така че ще изтърпя,както са казали старите хора:"Трай бабо за хубост" smile
Радвам се,че Ви харесва прическата,защото имах леки колебания за нея,но след като получих толкова положителни мнения за,вече съм по-спокойна smile Въпреки,че ще има леки изменения.
Да ви попитам нещо-фризьорката ми каза,че едно цвете(орхидеята) ми бледнее на косата и трябвало още две да сложа т.е. три орхидеи,но аз някак си не се виждам с толкова цветя по косата,като кошница ще съм. Вие какво мислите,дали е нужно,да слагам още цветя?
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 11, 2012, 15:32:36 »

Аз мисля, че с едно е по-добре, три са много smile
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 11, 2012, 15:40:27 »

Нали,и аз така си мисля,че три ще са прекалено,ще заприличам на кошница smile
Но понеже и кумата беше с мен,и тя е на мнението на фризьора,и реших да потърся и вашето мнение.Да сондирам малко мнения smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 11, 2012, 16:30:01 »

И аз мисля, че с повече цветя, ще стои малко претруфено. Ти имаш и без това разкошна коса, така че използвайте орхидеята само като акцент, останалото е напълно достатъчно Wink
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #36 -: юни 11, 2012, 21:11:03 »

Честита темичка и от мен, Гери! Имаш невероятна коса и прическата се е получила прекрасно....ако намериш по-малки орхидеи, би могло да се получи добре и с повече от една.....Виждала съм подобна прическа на една булка с голяма коса и вместо орхидея - голям лилиум...изглеждаше много красиво...ако не държиш на орхидеята, можеш да пробваш с един голям лилум smile
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 11, 2012, 21:28:27 »

Всъщност идеята ми беше за лилиум,много ми харесваааа,но sad... сестрата на бъдещият ми съпруг на нейната сватба имаше голям лилиум и за за 5 часа смени 7  Oh my ... (сватбата пак беше началото на юли),много нетраен се оказа.И за украсата беше използвала такива цветя и те започнаха да повяхват още в самото начало sad Много е хубаво цветето и ми е едно от любимите,но за съжаление,няма да издържи sad и за това избрах лилиума,а и е късно вече да сменям,защото бутониерите,булчинският ми букет и част от украсата са с такива цветя.
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 13, 2012, 15:07:20 »

Момичета и аз като Цвети,искам съвет какъв грим ще отива на моите тъмно кафяви очи smile Някакви идейки?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 13, 2012, 15:23:07 »



Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #40 -: юни 13, 2012, 16:03:17 »

Ето и от мен няколко smile



Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 13, 2012, 17:55:38 »

Благодаря smile
Аз съм с тъмен тен(по рождение,а и солариума ми помага) и роклята ми е бяла,може би ще ми подхождат по-светли тонове.Искам да акцентирам върху очите и устните и мисля...неее ще си сложа мигли със сигурност smile
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 14, 2012, 21:41:14 »

Момичета,ще изненадате ли с нещо мъжете,когато дойдат да ви вземат,някоя закачка smile ?
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 20, 2012, 11:01:03 »

Аз да тии кажа много искам да направя нещо...но за сега нищо не съм наумила smile
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 20, 2012, 14:10:57 »

и аз мисля,мисля,но.......само за това с лимоните разбрах,но много,много,не ми стана ясно,какво точно се прави? pardon
Нещо може с някое и друго въпросче,да го затрудня преди да стигне до мен.Ако отговори правилно минава напред,ако ли пък не-плаща blum Това може би е достатъчно,да не прекалявам,все пак няма да го превръщам в мъчение за него,той и без това го няма много с помненето на някои важни за нас дати smile
Не си спомням,дали тук във форума или някъде из статиите,четох,че някои момичета правили изненада на бъдещите си мъже и за ерегенската вечер huhhuh.gif Вие правихте ли нещо или мислите ли да правите?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines