Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 23:55:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Geri_stme - 07.07.2012 г.  (Прочетена 46000 пъти)
 
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: юли 31, 2012, 09:31:09 »

Moon-че,пиша ти тук,защото като ти пращам лични ми пише,че не го изпраща
Ето ти линка:
http://www.facebook.com/puntoggt

Или търси Герито Гришата
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: юли 31, 2012, 09:51:42 »

Получих го, миличка, благодаря ти отново give_rose
Пак ще се повторя - страхотни сте! Ти си толкова нежна, на всички снимки чаровно усмихната give_rose give_rose give_rose Много ми харесаха снимките, където мъжа ти яде лимони и прави физиономии, настъпването също blum Кумовете ви са невероятни! heart Страхотно !!! yahoo
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юли 31, 2012, 10:08:03 »

 smile smile smile smile smile Благодаря,благодаря smile
Там с лимоните мисля.че съм качила 1-2 снимки,но то си е цяла фото сесия с милото и лимончетата  funnytooth
И аз днес ще си довърша разказчето smile
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: юли 31, 2012, 10:15:33 »

Чак сега видях, че има и разказ и снимкиии Bravo
Честито Geri_stme, страхотен ден сте имали, снимките които си качила....много сте красивии  Bravo
Чакаме да довършиш разказчето!
Линка към фейсбука ви показва отключени само няколко снимки...
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: юли 31, 2012, 10:19:36 »

Не показва ли целият албум OUR WEDDIN DAY?
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: юли 31, 2012, 10:21:01 »

Предполагам,че първо трябва да те приема като приятел и тогава,да ги видиш smile
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: юли 31, 2012, 12:00:25 »

явно да, изпращам ти покана за сприятеляване  good
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: юли 31, 2012, 14:28:47 »

Продължение..........
 Няма просто такава емоция.........момента,в който той влезе при мен краката ми се подкосиха.Застанах с гръб към вратата,когато тоя я отвори и влезе,изчаках няколко секунди и се обърнах, погледите ни се срещаха............... и все едно времето спря....................,в този момент не чувах нищо друго освен неговото сладко гласче и не виждах нищо освен прекрасните му очи,които за първи път видях леко насълзени.................Погледнахме се,прегърна ме много силно(той си отиде при неговите родители още във вторника и се бяхме вижда ли за малко в четвъртъка и вече много си липсвахме heart heart heart) каза ми: "ОБИЧАМ ТЕ ПОНИ"(така ми вика,нали съм си мъниче DANCE),пак ме прегърна,после ми каза: "Ослепитенла си". Целунахме се,пак се гушнахме(все едно не се бяхме виждали от месеци smile ) има чувството,че стояхме така цяла минута,по успокоих се и започнах да чувам гласовете на роднини и приятели,които ни се радваха и викаха,вижте ги,колко са сладки и хубави..............(еххххххх,много хубав момент,но мина и замина)
После се поздравих с роднините му,започна закичването,правихме наздравица с кумовете и кума ме изведе.Като излезнахме на двора и застанах на стълбите горе и видях толкова много хора(сватбата ни беше 102 души в нас се баяха събрали заедно с  нашите и техните роднини 78 души),които ни се усмихваха и ни се радваха ми стана едно мило и приятно.В къщи не са успяли да се вмъкнат всички,а и аз не обърнах толкова голямо внимание кой е там и кой не.После кума с танц и поведе към улицата където бяха на изленали всичките ни съседи(доста клюкарска улица сме и всичко се знаеше вече,даже се разпитваше ,кога ще дойде милото,че да са на линия вече funnytooth) Милото подрани с 20-ти минутки,така че решихме да по играем хорца пред нас........и като се започна та 1,та 2,та 3,като се разихграха,още там се очертаваше,че ще става як купон,какъвто и беше след това в ресторанта.Много се изненадах от няколко наши приятели,които не подозирах как страхотно играят.Не ни трябваше ансамбъл,те ни бяха достатъчни Bravo
И така,тръгнахме към гражданското всичко вървеше по план вече,пристигнахме 15 мин. по-рано и стана супер,защото се поснимахме малко,докато всички се придвижат и майките ни занеса необходимите неща в залата.Малко ми се губят моменти там с влизането,но нали за това е видеото,всичко ми припомни smile
Когато дойде момента да си кажем заветното "ДА",аз нарочно се замислих blum,ама после и милото ми го върна.Като го попитаха него и той се обърна към кума и вика:Какво ще кажеш кумеее  blum
Следващият момент,в които отново разсмяхме гостите си беше с настъпването.Бяхме се наговорили с кумата,която ми държеше букета,че след като милото се разпише и идва реда на кумата,тя да му подаде букета и в това време,докато е леко разсеян с букета ми аз да го настъпя Bravo Да,ама нееееееееее,той се усетил и като почна едно боричкане,да си умреш от смях,като го гледам на видеото.Сега всички ни шегуват Bravo  

Мислех си,че ще се притесним и двамата в деня на сватбата,а то какво стана,само разсмивахме гостите си funnytooth еее,бяхме си и нормални младоженци,да не си помислите нещо друго,за нас smile
После поздравленията,снимките с гостите и се отправихме към църквата-страхотен ритуаллллл  smile
Много се радвам,че така си бяхме подредили нещата(всичко беше близо едно до друго,вече съм го споменавала),че нямаше никакви дълги паузи smile
Попът,който ни венча е същият,който ме е кръщавал.Той го знаеше и може би заради това(а може би си е такъв smile се държеше много добре и от време на време ни разсмиваше Пример:Чете,че женаха трябва да е подчинена на мъжа и т.н. и когато другият поп започваше да чете нещо(на венчавката бяха двама,единият нещо като помощник) той се доближаваше до нас и ми каза:не се усмихвай,така пише.А и без това знаем,че само тук е така,а после цял живот вие командвате(но това го казва съвсем тихичко на видеото само се вида,че нещо ни говори и ние леко се усмихваме:)И така почти през целият ритуал.Много ми хареса,не съм и предполагала колко е хубава венчавката и как се чувстваш след нея smile

След това излезнахме и по едно време усетих как нещо малко ме удари силно по главата............а то кумата като мятала зад нас житото и стотинките на горе и една стотинка едва не ми остави белег на челото-и пак смяхххххххх,но ми казаха,че това било на пари,така че го приех с усмовка  Bravo

Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: юли 31, 2012, 14:29:27 »



После се отправихме към романтичната фото сесия,на която фотографката ни остави(по желание на мъжа ми) да си измислим няколко пози сами(той е любител фотограф и има поглед).И като по часовник се озовахме в 18.30 пред входа на ресторанта.Освежихме се и........ето ни вече вътре smile
След малко ще продължа с купона,които за формихме там до 2-3 часа smile Накрая се чувставах,все едно сме на дискотека  drum
Малко ми стана тъпо,защото не се бяхме разбрали май както трябва с видеото(за колко часа го наемаме,нещо сме се объркали,но както и да е) и в 23.00 часа,той си тръгна.Яд ме е защото после имаше какво още да заснеме.Особено моя младоженец,които никога преди това не бях виждала да танцува така.
А между другото,подаръка на милото за мен на сватбата ни беше,това че е станал страхотен танцьор.Той не можеше едно право хоро БАВНО,да изгиграе какво остава за "Бяла роза" или нещо друго.Но дните,които си беше при родителите му е посветил именно на това smile Брат му играе в ансамбъл и за 3-4 дни така добре беше научил милото да играе,че той шашна всички с уменията си.Много ме зарадва heart heart heart
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: юли 31, 2012, 15:22:56 »

Посрещнаха ни в ресторанта,свекървата ни захрани,после и аз и мушнах едно по-голямо парче питка Bravo,нали така се казва,да е пълна устата на свекървата,че да си мълчи smile
Седнахме,починахме няколко мунитки и ето го и първият ни танц................въпреки всички погледи,които бяха вперени в нас,това беше времето,което бяхме сами само двамата и се наслаждавахме един на друг heart heart heart heart heart heart heart
Всички ни гледаха,на видеото видях няколко приятелки и роднини,които подсмърчаха cray беше много специален момент smile
После танц на кумовете на родителите,кумовата реч,която беше невероятна,като се има в предвид,че не я беше репетирал и имнпровизираше на момента.На края завърши с думите:Любовта им е толкова заразна,че и ние с кумата я опитахме и продължаваме да и се наслаждаваме(кумовете ни не бяха гаджете,даже не се познаваха.Тя е моята най-добра,а кума на милото най-добрия приятел,имаха си половинки,но на нас не ни се искаше,да е някоя от другите половинки до нас на този специален ден и си казахме,да рискуваме и да им преложим,като не сме и си мислили,че сега 10 месеца след като им казахме,те вече са заедно Bravo Bravo Bravo)

После кумово хоро.............и като се почна........ние с милото не сме сядали и едно залче не сме слагали в устата си освен тортата smile
Чак ни е малко яд,понеже всички казаха,че храната е била много вкусна,а ние сме си доста лакомички с него.Така че си представете колко сме се веселили,щом не сме хапнали нищо при положение,че си обичаме да си похапваме.
И така хорца,диско,ретро и по едно време дж си носеше дискотечно осветление и като го пусна и пусна чалга(а ние му бяхме казали без долни песни и всички умерено,даже чалга почти не,въпреки,че слушаме,но те гостите си поръчали за поздрави) И дж,а и ние като видяхме,че почти всички се иззипаха на дансинга на тази музика и стана едно..........точно като на дискотека smile smile smile Имаше моменти като глдам на видеото,че дансинга е претъпкан,а на масите никои(залата е един вид овална без колони и масите са наредени като на кръг,всички с на еднакво място,нямае изолирани,само че от едната страна бяха малдите,а от друга родителите и по възрастните-и се вижда на видеото,че страната на младите по-едно време няма никои по масите,всички са на дансинга.А нашата маса беше като на подиум и ние с кума там  си танцувахме от време на време,нали сме малки и от високо да гледаме.И като погледнах как всички се забавляват ми стана много хубаво Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: юли 31, 2012, 15:29:53 »

Еййй, Гери, страхотно!!! Bravo Хайде, продължавай с разказа girl_wink
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: юли 31, 2012, 15:42:04 »

Може би голяма роля,за този чудесен купон имаше това,че от 100-ти гости 60 и нещо бяха все млади хора наши приятели smile
И така танци-манци,не усетих кога дойде време за тората,а преди това имахме игра с балоните,получи се добре,но нещо не се удоволетворих(все едно ми липсваше нещо,но другите казаха,че много им е харесала)
И така тората,преди няколко поста споменах,че извикахме 5 двойки и дж им устой състезание,коя двойка ще се захрани без ръце и първа ще изяде тортата.Падна голямо цапане laugh,но се получи много забавно.
После букета-и за него спомен,къдрто го вързах с ластик и при второто мянате той се върна обратно при мен,а момичетата вече се бореха.Но това тяхното не беше нищо особено-жартиера предизвика такава борба,на снимките се вижда,които ги е разгледал е видял smile
А това как милото свали жартиера от мен беше изненада за мен.Дж донесе един стол,милото седна и ми вика,айде сега да потанцуваш на мъжа си,да порепеирате за довечера  Bravo
Аз малко се притесних,понеже го очаквах и си викам,сега да се се изложа,но мина суперррррр,потанцувах му на песента на Мадона,после той ме гушна качи ме на стола и оп.......още една изненада и той взе да ми танцува,след това извади жартиера............и почна боричкането,за него от момчетата.То това боричкане се получи,заради един по стар ерген на 48 год,които вече искал да се ожени и се бореше с момчетата funnytooth funnytooth funnytooth

После момичето и момчето и техните половинки ,а и други приятели са записали послание на камера за нас,което беше изненада smile
И след това още танци-манци,стана ми криво,че видеото си отиде,а наистиа имаше какво още да заснеме,добре,че имаме любителски фотографии,понеже и фотото си тръгна,но за него знаеш,така се бяхме разбрали.Още не мога да си обясня,защо се получ така с видеото,ние ли объркахме часовете,но в край сметка много добър филм ни е направи,за което искрено му благодарим,а и фотографката се е раздала на макс smile

И така,като един миг,както казват вече минали по този път булки,сватбата отлетя.И сега ми е някак празно,все едно съм имала връзка с някои и тя се е разпаднала.9 месеца приготвяхме този така специален за нас ден,а не го усетихме,кога си е отишъл smile
Но остана прекрасният спомен от него и живота,които ни престой да изживеем заедно с моето мило heart heart heart heart heart heart heart
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: юли 31, 2012, 15:45:37 »

Имам още няколко интересни момента,които искам да споделя,но малко по-късно,че целият след обяд прекарах пред компютъра smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: август 02, 2012, 11:30:30 »

Гери, снимките от пътешествията са страхотни! Много се радвам, че сте посетили всички тези места - иглежда страхотно, представям си какво е да си там... girl_in_love
Между другото коментарите и лайкванията ги правя аз, не мъжа ми, нищо че пише неговото име blum
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: август 02, 2012, 14:21:13 »

 blum blum blum Знам,знам,сетих се smile
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines