Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 29, 2024, 14:58:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Sunset - 30.06.2012 г.  (Прочетена 57691 пъти)
 
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юни 21, 2012, 08:50:54 »

Благодаря ти, но щом не си доволна, няма смисъл да ходя там. Аз съм попадала доста често на маникюристки, които работят некачествено, затова ми се иска да съм сигурна в избора си.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юни 21, 2012, 08:53:23 »

Сестра ми ходи при една в Тракия и е доволна, ако искаш ще я питам къде точно се намира.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юни 21, 2012, 09:49:19 »

Сестра ми ходи при една в Тракия и е доволна, ако искаш ще я питам къде точно се намира.

Ще съм ти благодарна, ако я попиташ. give_rose
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юни 22, 2012, 12:22:11 »

Каза, че ходи в салон Фукла, които се намира в Търговски център Европа в Тракия, до Dark side bar.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юни 22, 2012, 15:14:26 »

Каза, че ходи в салон Фукла, които се намира в Търговски център Европа в Тракия, до Dark side bar.

Благодаря ти много. give_rose Ще го имам този салон като опция.

Аз днес бях на втори пробен грим и съм много доволна. Доста силен се получи, но аз такъв поисках. Решихме да използваме цветовете от първия грим (който не беше така силен) и оформянето на очите от втория. Сложиха ми мигли. Бързо свикнах, само че аз си поисках от тези, които в края на окото стават по- дълги. Като че ли стоят малко изкуствено. Може би за сватбения грим ще се спра на тези, които са с равна дължина.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юни 22, 2012, 15:16:13 »

 Bravo В какви тонове е гримът ти?
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юни 22, 2012, 15:19:13 »

Аз съм твърдо за по силния грим! Така че давай смело, на снимките няма да изглежда тежък!
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юни 23, 2012, 13:22:09 »

Sunset, сега ти видях темичката smile Аз ти писах и на лични, но ако знаех щях по-рано да ти отговоря за Добо и Капели smile
Виждам, че сте постигнали консенсус и си се харесала, нали?
Няма да съжаляваш, както ти казах и мен там ме гримираха, не мръдна цяла вечер грима! Работят с най-качествената козметика за грим- Kryolan, а миглите и моите бяха цели, но са страхотни... изглеждат много естествени и веднага се свиква с тях. Кумата ми беше с мигли на снопчета и едвам ги издържа lol Така, че ще си доволна и от тази гледна точка!
Искрено ти пожелавам приятна подготовка и весела сватба smile Екипът ти е страхотен!
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юни 23, 2012, 15:23:04 »

Благодаря ви, момичета! give_rose

m0onlight, тоновете ще са сиво и розово (розовото е много приятно). Искам да е силен гримът, но не прекалено. Сега само се чудя за миглите. Мъжът ми казва, че изглеждали много изкуствено с тези издължения. Може би е по- добре да си сложа от другите, които не са по- дълги в края.

lawyer, благодаря ти! Аз видях, че си ми писала на лични. Харесах се, да. Ти имаш ли спомен с какви мигли беше? На мен ми показаха три вида: тези, които стоят най- естествено, едни други, които пак стоят добре, но са по- наситени и едни, които издължават окото (крайните косъмчета са по- дълги). Аз си избрах последните, но в самия ден може би няма да се спра на тях.
« Последна редакция: юни 23, 2012, 17:36:05 от sunset » Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юни 24, 2012, 20:50:55 »

Да ти кажа, нямам много спомен за марка и вид на миглите, но със сигурност не са тези, които са по-дълги в края. Един от другите два вида е, може би по-скоро тези, които стоят най-естествено  crazy
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юни 25, 2012, 08:09:49 »

лелее миличка как е настроението...малко остана иии  Сватбаааа
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юни 25, 2012, 09:25:00 »

Здравейте, момичета. Добре сме, малко ни е напрегнато. Когато имам време, ще пусна снимки на нещата, които сме направили. Тези дни ще отидем до сватбената агенция. Чакам колието всеки момент да стане, а подаръците за гости ще са готови най- късно в четвъртък.
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #102 -: юни 25, 2012, 14:58:10 »

В последната седмица преди сватбата е време да почнеш да се отпускаш. Аз поне така смятам да направя, че да не ходя преуморена на собствената си сватба. Всичко ще е наред, ще видиш. Чакам снимка на колието, да го видя какво се е получило.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #103 -: юни 25, 2012, 15:11:17 »

Седмица преди сватбата и мен треска ме тресеше, но ти гледай да релаксираш колкото можеш, не се шашкай излишно и гледай да се забавляваш. Сватбата е страхотна емоция за това се наслади максимално на всичко  give_rose
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юни 25, 2012, 16:09:26 »

Лошото е, че точно сега ми е най- натоварено и на моменти едва издържам. Колието го взех, но не ми хареса. Човекът си беше свършил работата много добре, но моделът, който аз бях поискала никак не ми стоеше хубаво. Бях го поръчала като обръч, но не цял, а на чупки, уж за да лежи по врата. Да, но на места направо изглеждаше така все едно виси във въздуха. Преди си бях харесала едно друго колие, отидох, купих си него. То имаше висулка, която махнахме и сложихме моята. Изключително нежно е, даже аз повече го харесвах с другата висулка, но тя не отива на обеците. Така ликвидирах проблема. Просто ми писна с тия колиета. Ще гледам до четвъртък да приключа с всичко, включително и с чистенето, за да мога два дни напълно да си почина, защото се чувствам много изморена, особено психически, понеже ни се струпаха и други неща. Днес в гражданското ме върнаха, защото едната лична лекарка е допуснала пропуск.
Ще снимам всичко и ще кача снимки.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines