Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 08:01:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Sunset - 30.06.2012 г.  (Прочетена 57969 пъти)
 
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #75 -: юни 20, 2012, 07:42:01 »

Сън, тези дни си сложих Shellac - с две ръце препоръчвам! Можеш да направиш френски с леки декорации, ако искаш. Няма мърдане заради изпичането, няма да му трепериш да не го развалиш... блясъкът е перфектен. В момента съм с корал, но за моя ден определено ще заложа на къс френски - изобщо няма да го мисля!  tease
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 20, 2012, 08:47:02 »

Аз бях с Гелиш /още съм с него/ - френски с декорация на безименния пръст. Направих го 2 дни предварително и не го мислих. Много съм доволна от Angel Face в Лозенец. Чувала съм добри отзиви от приятелка за маникюристката в хотел Вега също.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 20, 2012, 17:12:57 »

Благодаря ви, момичета. Аз днес бях на пробни грим и прическа. Не мога да кача снимки, понеже не се снимах, а и в момента нямам фотоапарат в мен. Прическата горе- долу я уточнихме, макар че аз все още не знам по какъв начин да се вдигне, но това си е мой проблем.

Повече ме тревожи гримът. Между лицето и раменете ми имаше разлика, която доста се забелязва. От салона ми казаха, че лицето трябва да бъде с един- два тона по- тъмно. Да, но аз не мога да се възприема. Майка ми и мъжът ми също не ме харесаха точно заради тази разлика. При вас имаше ли такава разлика. Аз се гримирам доста често и не претендирам, че разбирам особено много, но винаги съм се старала да ползвам светъл фон дьо тен, за да не ми става твърде тъмно лицето и да не се получава голяма разлика. Освен това миглите, които ще ми слагат ще са цели, а не на снопчета. От мигли изобщо не разбирам и не знам дали няма опасност да се отлепят.
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юни 20, 2012, 17:47:10 »

Аз си бях с еднакъв тон на лице и деколте, не съм имала разлика, камо ли в 2 тона  huhhuh.gif Миглите ми бяха цели, обаче Слав ги залепи много добре, не си личеше къде е лепено, много бях доволна и не се отлепиха изобщо  good
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 20, 2012, 19:49:13 »

Цопкам смело в твоята тема, пък ти ще ме извиниш give_rose
Роклята ти е прекрасна Bravo, друг фаворит от галерията ти са ми чашите girl_wink
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #80 -: юни 20, 2012, 19:53:54 »

sunset, и на мен ми е странно да ти е различен тенът на лицето и раменете...  nea Според мен трябва да кажеш на хората ти как би се чувствала най-добре и ако са професионалисти, би трябвало да те направят както ти искаш, дори и те да виждат нещата по друг начин...  pardon
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 20, 2012, 20:21:38 »

Миличка направи грима както ти искаш да бъде...ако нещо те притеснява или не ти харесва не си длъжна да се съобразяваш с тях а те с теб....така че ако ти самата не се харесваш просто ги помоли да не ти правят толкова тъмно лицето  give_rose
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #82 -: юни 20, 2012, 22:08:00 »

Sunset, кой те гримира? Не е нормално разликата да е толкова голяма... А за миглите не се тревожи, аз използвам на M.A.C цели, когато са залепени добре изобщо не си личи, дори си мисля, че са по-добре отколкото снопчетата...  good
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 20, 2012, 22:25:19 »

Съни и аз не съм експерт  pleasantry ,даже не ме е срам да си кажа,че изобщо не разбирам от грим,но такава разлика ми се вижда  Oh my ... .Поговори с гримьорката си да те направи така както на теб ти харесва,а ако на нея и се вижда тази разлика нормална или не успее да изпълни желания ти.... бягай..Още имаш време да си потърсиш друг гримьор.Успех!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 21, 2012, 07:09:01 »

Аз нямах разлика между лице и деколте поне в тена! Естествено на лицето му личи, че има грим, но в  никакъв случай заради разлика в цвета на тена. А относно миглите, ако гримьора ти е добър и използва качествена козметика няма и да разбереш, че ги носиш. Даже е по-добрия вариант цели, понеже са по лекички и може да си отвориш окото, а не да изглеждаш като заспала на снимките. Снопчетата тежат усезаемо повече.

  Offtopic ако решиш, че искаш друг гримьор и искаш да те направят така, че да се харесаш мога да ги препоръчам моя. Три пъти ме гримира и трите пъти грима не се различаваше от другите два /защото аз така пожелах де, не защото не може друг/ и гаранция, че и на другия ден ще ти седи много добре!
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 21, 2012, 07:52:47 »

Сънсет и аз подкрепям  момичетата good
Нямах разлика между лицето и деколтето, а за миглите, за пръв път на сватбата сложих мигли, бяха цели и наистина, ако ти ги залепят качествено няма да ги усетиш smile очите се отварят и ефекта е много добър  good. photograph
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 21, 2012, 08:12:13 »

Благодаря ви, момичета! Гримира ме Коцето от Добо и Капели. Нямам забележки към самия грим, но искам лицето ми да е по- бяло. Освен пак да отида на пробен грим.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юни 21, 2012, 08:20:40 »

За него съм чувала хубави неща! Дано стане както го искаш. Но не рискувай в самия ден, по добре направи още един пробен. Аз не си харесах прическата, обаче говорих с фризьорката и каза че в самия ден ще я направи по-добре. Е да ама си беше същото!
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юни 21, 2012, 08:25:23 »

Аз също съм чувала хубави неща и затова се спрях на него. И на мен не ми се рискува в самия ден. Няма да имам време за реакция.

Пънк, ти къде си прави маникюра?
« Последна редакция: юни 21, 2012, 08:27:07 от sunset » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юни 21, 2012, 08:33:48 »

На мен не ми се даваха много пари за това и отидох в едно квартално салонче. На скимките не си личи, но аз лично не съм доволна и малко съжалих, че точно там отидох!
Ако те интересува мога да ти дам кординати, но не препоръчвам маникюристката там. Иначе падикюра също ми го правиха там, но съм много доволна, още си седи и не е мръднал!
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines