Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 02, 2024, 01:27:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 9  (Прочетена 193594 пъти)
 
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #360 -: октомври 10, 2012, 19:09:55 »

В Берлин нямаше ли наскоро недоволна булка (основно заради храната)? Май Kanna,
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: октомври 10, 2012, 22:58:50 »

За Берлин след месец ще има мнение и от мен smile На първо четене е разкошен и мацката е отзивчива.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #362 -: октомври 11, 2012, 00:24:17 »

Берлин има Управител и Управителка. Управителя е супер пич, но от управителката има известни оплаквания, малко била неразбрана и поставяла някакви странни условия.Та зависи кой ще бъде на вашата сватба.

Едит - това е инфото събрано вследствие на подробен разпит на 3ма мой клиенти , който са си правили сватбите тази година в Берлин. И аз малко се зачудих, защо във форума има противоречиви мнения за този ресторант и реших да проверя причината.
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: октомври 11, 2012, 07:10:12 »

Deliysky , аз пък знам за поне 2 момичета (не знам дали са точно управителки), които отговарят за сватбите - Кристияна (с която контактувахме ние и сме безкрайно доволни) и мисля че другата се казва Деси (моя позната контактува с нея и също е много доволна).
Активен
Venus
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #364 -: октомври 11, 2012, 08:21:20 »

emocia_wa много благодаря за систематизираната информация. give_rose Ще разгледам всичките ресторанти.

cv ще чакаме отзиви за Берлин. Надявам се сватбата да мине прекрасно.  smile
Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #365 -: октомври 11, 2012, 09:16:37 »

Да, аз съм недоволната от Берлин. Имаше и други недоволни, но в момента не се сещам за техните никове. Искам да уточня, че тук мненията си споделих по-скоро, за да предупредя бъдещите младоженци, защото смятам, че нещата от които аз останах недоволна могат да бъдат избегнати, например след като се опишат в банкетното споразумение, на което от ресторанта много държат.
В крайна сметка този договор съдържа задъженията само на младоженците, но никъде не пише за отговорността на ресторанта.
Общувала съм с Кристияна - за мен също е много мила и коректна и като единствена забележка към нея мога да кажа, че бяхме поръчали за дегустация едно, но ни беше сервирано друго. Всъщност и това, че за нея беше неуместно, че за различните маси ще има различен алкохол (бяхме питали гостите и се съобразихме с предпочитанията им), но явно беше нормално салатите да са различни, в основното ястие да има едно, на друг човек - друго и т.н.
Аз лично не бих повторила в Берлин, но не мога да си кривя душата, че обстановката и обслужването бяха на ниво. За съжаление храната също е съществена, няма как да се подмине този показател, тъй като стандартната българска сватба преминава през по-голямата си част именно в ресторанта.

Успех ви пожелавам!
Активен
Maria681
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



« Отговор #366 -: октомври 17, 2012, 21:55:33 »

Здравейте, след дълго обикаляне днес вече и ние имаме запазен ресторант yahoo

Но искам да споделя и разочарованието си от хотел Шато в Драгалевци, на който се бяхме спряли първоначално. Хотелчето много ни хареса, защото е малко, стилно, спретнато и наистина в полите на Витоша. Собственичката до колкото разбрах е интериорен дизайнер и ресторанта изглежда много добре. Даже се бяхме примирили с факта, че гостите ни ще са малко разделени, тъй като ресторанта е малък и част от масите щяха да се изнесат в другата зала, която е почти слята с ресторанта. Но след известно време комуникация с "управителката" установих, че що се отнася до организация на сватби, това момиче и представа си няма какво върши. На всички мои въпроси за договор, капаро, такса тирбушон, украса и т.н. отговора беше "както вие си прецените". Все едно се женим всеки ден и знаем всички детайли за организацията на една сватба, че да си преценяваме всичко сами. И черешката на тортата беше, че когато казах, че държа на договор, мацката ме изгледа странно, след което обеща да ми изпрати такъв по мейл и потъна вдън земя за цял месец. Подсетих я веднъж, след което се отказах изобщо да се занимавам с тях... Не знам дали това че искам договор ги стресна или по принцип са си толкова несерозни, но честно казано и двата варианта не ме устройват... NO

И така започнахме да търсим пак и стихгнахме до хотел "Атлантик" в Симеоново. Там ни посрещанаха като царе още при първото ходене, уравителя определено има опит в организирането на сватби и е изключително точен човек (поне засега), куверта е на много разумна цена, а и след като видяхме ресторанта и терасата, годеника ми ми прошепна на ухото, как това е първото място, на което наистина си представя НАШИЯ празник. Честно казано, това ми беше напълно достатъчно give_rose
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #367 -: октомври 18, 2012, 10:01:25 »

Maria681 Атлантик в Симеоново е с доста стилен и дори лека екстравагантен ресторант  smile ако харесвате червеното  good гледката отгоре много приятна а и може да се направи уелкъм дринк около басейна  smile управителя наистина много се старае  good ще останете доволни
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: октомври 20, 2012, 11:56:31 »

Здравейте!
Доста поразгледах и поизчетох и се опитвам да си съставя мнение за няколко ресторанта, защото едно е те какво ще ви кажат и съвсем друго накрая какво се получава. Става дума за Principi de piemonte (или по известен като ресторанта в интерпред) и ресторанта на хотел България.
За първия разбрах, че кувертите са между 45-55 лв., включват торта и бира на корем, внасянето на алкохол е без такса (май че и на ядки), става за около 100 човека, има безплатен паркинг, украсата била от тях(което какво значи - нали уж калъфите за столове са 4лв/бр.???). За втория почти няма инфо...странно защо.
Има ли някой впечатления от тях първа ръка? Интересува ме най-вече храната дали е вкусна, дали масите се разполагат добре при толкова гости - да се вижда всичко от навсякъде и да има достатъчно голям дансинг.
Притесняват ме малко цветовете на първия - розово и резеда - никак не си отиват с моята синя сватба. Но знам ли с правилната украса какво може да се постигне...
Много ще съм благодарна за всякакъв фийдбек smile

П.С. Сватбата е през септември 2013, дали е рано да се запазва ресторант?
« Последна редакция: октомври 20, 2012, 11:59:53 от eleni4ka » Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #369 -: октомври 20, 2012, 17:47:20 »

Ходила ли си на място до тези ресторанти? Аз бях в Principi, украсата е много красива, но е в зелено и бяло. Разбира се, че украсата не се включва в куверта, всичко се заплаща отделно, но не съм виждала снимки на сватби украсени по друг освен стандартния за тях начин. България мисля, че е червен ресторантът, там не съм ходила, но пак ще се бие със синята ти украса. Имаш време. Премисли нещата за цветовете, защото ако много ти хареса някой ресторант по-добре да промениш цветовете, отколкото да си в лош син ресторант, нали? Друг съвет е да изчакаш поне записването на датата преди да резервираш, за да знаеш за кой ден искаш точно, не си закъсняла по никакъв начин, ако сватбата е септември, но и аз като рано планираща бих резервирала до края на тази година.
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: октомври 20, 2012, 21:28:50 »

Благодаря, аз също си мислех че накрая ще се откажа от синьото...Тази седмица тръгвам по ресторантите, а за да запазиш дата трябва да платиш капаро нали?
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #371 -: октомври 21, 2012, 00:23:44 »

За България има много големи негативи, основно свързани със обслужването и храната, мисля , че е писано но останаха нещата много назад по темите.
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: октомври 21, 2012, 07:25:20 »

Охх наистина ли? Той ми беше фаворит..."Ами сега?".
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: октомври 21, 2012, 10:04:03 »

Охх наистина ли? Той ми беше фаворит..."Ами сега?".
ще си спестиш ужасно много мъки, ако отделиш няколко часа да прочетеш темите за ресторантите назад. Има много ценно инфо. Така ще видиш кои и защо не сме препоръчали.
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: октомври 21, 2012, 10:33:30 »

Ами вчера прочетох цялата част 9, но не видях да има ресторант от който да няма оплаквания...
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines