Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 30, 2024, 00:36:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 9  (Прочетена 193464 пъти)
 
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #390 -: октомври 24, 2012, 08:10:41 »

Мдааааааа, наистина е малко непрофесионално. Все пак всеки си има идеи за това какво иска и трябва да получи максимално близкото до това, което иска. Максимално, защото признавам не всичките ни желания са реалистични, кое може да се направи и кое не знае най-добре професионалистът. Ако много съм си харесала даден ресторант и съм си го заплюла от години, мога да си преместя датата в гражданското или само да подпиша, а тържеството да е в друг ден, но ресторантът трябва да е ресторантът на мечтите ми и нищо по-малко.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #391 -: октомври 24, 2012, 12:26:05 »

Делийски, доколкото помня се беше заканил приключи ли сватбеният сезон да започнеш да казваш имена.  Wink
обещах , но размислих. Тука има супер готини потребители, но и много такива който не заслужават да им отваряме очите, защото нападат и се заяждат без повод. Който иска нещо да пише на ЛС,  аз ще си преценя какво да отговоря.
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: октомври 24, 2012, 20:46:24 »

Здравейте, днес ходих до интерпред, но уви - беше затворено. Ресторантът работи от 9 до 18ч., а събота и неделя почиват - нормално при положение, че основната им клиантела е работещите в сградата. Много жалко, ще трябва да пробвам друг път пак. И си викам така и така съм в квартала, я да видим Диана 3. Оказа се, че или bgmaps са ме излъгали или хората не си знаят адреса, но обиколих от интерпред до цариградко, обратно до Драган Цанкови почти до ловното в дианабат докато го намеря - затънтени улици,навън се стъмни, няма осветление - много страх браме с кумата smile Е, все пак го намерихме, ресторантът работеше и хапнахме. Не беше нищо особено храната, но поне се ядеше (или пък бях изгладняла от обиколките според кумата). Но с чаровния сервитьор свърши хубавото. Хотелът е на доста затънтено място, и някак остарял, едва ли не соц...Не ми хареса обстановката.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #393 -: октомври 24, 2012, 22:57:52 »

Ами то не е хотел, бивше спортно общежитие е. Относно Интерпред, мога да ви изпратя тел на управителя, ако имате нужда.
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: октомври 25, 2012, 20:08:40 »

А, благодаря, но се намерихме днес с него по e-mail- ите smile Разбрахме се кога да отида да огледам и така...А пък днес отидох до ресторант  България - разочарована останах. Доста ограничен беше изборът откъм храна (без десертите естествено), която можеха да ни предложат. Накрая си поръчахме два вида паста...Чакахме я 40 мин. при положение, че в ресторанта имаше само още 3-4 души. Когато сервитьорът дойде с напитките(поръчах си минерална вода - оказа се 330 мл не знам за какви пари...) ми разля водата,че и не дойде после да си я избърше. Бяхме две момичета на масата и си поръчахме само две неща - и той обърка кое на кой е. Накрая дойде да ми доизсипе водата от шишето в чашката и си взе шишето с 50 мл още в него - не че съм скръндза но при положение че водата беше 330 мл, той разля част от нея и после ми я взе другата...Накрая попитах за сватбите, той ни поведе към салона и повика управителя. Освен стълбите нищо друго не ми хареса - украсата на столовете на места беше скъсана и износена, по стените имаше паднала мазилка, на подиума облицовката му висеше - вярно че не беше подготвено за представяне, но все пак...
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #395 -: октомври 25, 2012, 20:14:04 »

Това е най-правилният начин да разберете става ли един ресторант или не. Отивате и хапвате, без да споменавате, че става въпрос за сватба. И ще видите мнооооого неща, който иначе ви убягват от погледа.
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #396 -: октомври 26, 2012, 09:34:23 »

Това е най-правилният начин да разберете става ли един ресторант или не. Отивате и хапвате, без да споменавате, че става въпрос за сватба. И ще видите мнооооого неща, който иначе ви убягват от погледа.
абсолютно! good
който и каквото да ви разправя - винаги е субективно мнение  Wink на вас може да ви хареса и обратното  good
Активен
lennysf
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #397 -: октомври 26, 2012, 10:14:12 »

Здравейте, досега почти само четях. Нашата сватба мина. Бяхме в хотел-ресторант Акорд. Нямам думи да опиша колко доволна останах. Бях чела някои негативни неща за тях-е нито едно не се оказа вярно. За последните години се нагледах на сватби и мога да кажа че обслужването и представянето на персонала надминаха всичките ми очаквания.
Да не говорим че вършеха неща,които не им влизат в задълженията. Горещо ги препоръчвам.
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #398 -: октомври 26, 2012, 16:57:15 »

      Здравейте, аз от скоро съм тук и получих много ценна информация, относно ресторантите за сватба в София! Моята сватба ще е юни месец догодина и от няколко седмици активно търся подходящ ресторант. Честно казано, не предполагах, че е толкова трудно да се намери подходящ ресторант за сватба в София. Няколкото, които ми харесаха са за по-малко хора, а на нашата сватба ще присъстват около 100 човека.  Искам да попитам дали някой наскоро си е правил сватбата в "Лебед" и какви са отзивите. Интериорът им е стилен, но черното, според мен, не е много подходящо за сватба. От ресторанта ни поискаха по 3,50 на стол за бели калъфи, което ми се вижда малко скъпичко, а не знам фирмите за украса дали предлагат по-добри алтернативни цени. Ако избера тях ще трябва да си сменим и датата за сватбата, защото нашата е заета и затова ми се иска да събера малко повече информация. Прочетох положителни отзиви и за "Акорд". Още не съм го посетила и преди да го направя, искам да попитам как стои въпросът с климатизацията там и по-конкретно, дали някой си е правил сватбата там в горещините и съответно дали е било комфортно? Предварително ви благодаря!
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #399 -: октомври 26, 2012, 17:31:34 »

За украса и фирмите ще ти искат горе долу толкова. Лебеда е много черен, и на мен това им прави впечатление, (за операторите и фотографите този ресторант е смърт, всичко ще стане черно, колкото и осветление да се донесе). В Лебеда цените са дебели, би било добре да вдигнат още малко качеството на обслужването, иначе храната е добра. В Акорд е по-евтино, цената напълно отговаря на това което предлагат ( обслужване и храна). Проблема с климатика беше отдавна, вече е решен ( купили са си нови климатици)
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #400 -: октомври 26, 2012, 18:05:29 »

    Благодаря за бързия отговор, бих била много благодарна ако някой ми препоръча хубав ресторант за 100 човека. Търся стандартните неща( една зала, където гостите да са заедно, достатъчно място за танцуване, повече прозорци и светлина,по възможност с по-висок таван и много важно- да не лъха на соц). Бюджета е до 60 лв. за куверт. Не ми трябва градина и няма да правя изнесен ритуал. smile
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: октомври 26, 2012, 19:38:16 »

    Благодаря за бързия отговор, бих била много благодарна ако някой ми препоръча хубав ресторант за 100 човека. Търся стандартните неща( една зала, където гостите да са заедно, достатъчно място за танцуване, повече прозорци и светлина,по възможност с по-висок таван и много важно- да не лъха на соц). Бюджета е до 60 лв. за куверт. Не ми трябва градина и няма да правя изнесен ритуал. smile
Аз ти препоръчвам да хвърлите един поглед на ресторант Враня, в хотел Рила; Континентал Плаза (нашата сватба беше там, има си плюсове и минуси); ресторант България (ако не са те отказали мненията тук smile ); ресторант Феста; Глория Палас... За всички има коментари в темите, но аз те съветвам да отидеш на място.
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #402 -: октомври 27, 2012, 07:55:10 »

 Благодаря за предложенията Flyin, но честно казано обиколих всички изброени от теб ресторанти(и много други), но всеки имаше нещо, което не ми хареса. Във Феста имаше големи колони, точно в средата на дансинга, "Глория палас" беше доста занамарен(имаше дупки от цигари по пердетата, изтъркан паркет, оръфан мокет, а и се оказа, че управителят на ресторанта е едновременно и готвач, което ми се стори малко странно). България за сега ми е резервен вариант, но и там има нужда от освежителен ремонт, а ние ще имаме гости от чужбина и за мен е важно ресторантът да е поне малко поосвежен. Ресторантът в малкото НДК ми хареса, защото беше един от малкото посетени, който беше ремонтиран наскоро. Това,което не ми допадна там беше управителят(не знам дали не беше собственикът). Държеше се доста нагло, задаваше ми много лични въпроси и правеше доста неуместни коментари. Изобщо, поведението му изглеждаше доста несериозно и не си представих как ще работя с такъв човек и още повече, че моят приятел живее в чужбина и ще ми се наложи аз изцяло да комуникирам с него. По този повод ме интересува при вас как са минали нещата там и дали сте работили със същия управител? Ще съм много благодарна ако ми кажеш и защо сте отхвърлили ресторант Акорд. Той е един от малкото, които още не съм посетила и ми се ще да получа малко повече инфо за него ако е възможно! Благодаря предварително! smile
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #403 -: октомври 27, 2012, 15:26:12 »

Аз, противно на останалите, давам глас за Лебеда. Столовете са достатъчно красиви без бели калъфи. Така или иначе са със сиви такива. Украса в бяло и бяла панделка на всеки стол, и става приказно! Била съм на сватба там, снимките се получиха доста добре заради огромните светещи стени. Естествено фотографите бяха донесли допълнително осветление, което беше поставено на 2 етаж, където нямаше гости. Все пак, професионалистите имат по-добър поглед за този детайл. Уелкъм дринк-а в градината беше доста ефектен заради езерото. Плюс е паркинга - ние оставихме колите си без допълнително заплащане и ги взехме на следващия ден. И до колкото имам информация, булката беше доволна от обслужването и отношението около организацията. Като гост мога да кажа, че обслужването беше на ниво, храната беше много вкусна и организацията безупречна (вероятно благодарение на булката). Успех с подготовката! give_rose
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: октомври 27, 2012, 18:58:32 »

Ходих днес и до интерпред...Просто съм очарована, мениджърът и професионалист от класа, нямам никакви забележки! Остава да навия и сватовете и си го запазвам! Три пъти Ура!!!
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines