Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 30, 2024, 00:56:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 9  (Прочетена 193479 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: октомври 21, 2012, 10:35:19 »

Ами вчера прочетох цялата част 9, но не видях да има ресторант от който да няма оплаквания...
хаха, говорех за всички части, с една няма да свършиш нищо smile
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #376 -: октомври 22, 2012, 13:53:15 »

Охх наистина ли? Той ми беше фаворит..."Ами сега?".

eleni4ka,
Не бързайте да се отказвате и отчайвате!!!
България си е един от най сватбарсикет ресторанти в Сф.
В България храната си е добра и обслужването също става. Не е като в скъп ресторант, но няма проблем по принцип с персонала и сервирането. Ресторанта е доста функционален и е за около 120-130 души на първия етаж и още толкова на втория.
Няма определен цвят по принцип, всеки си избира цветовата тема.

За принципи ди пиемонте мога да споделя че кухнята е добра, има постоянна украса в светлозелено - резеда, която от години си е една и съща. Персонала се справя също добре.
« Последна редакция: октомври 22, 2012, 13:54:59 от DjNick Mc » Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #377 -: октомври 22, 2012, 13:54:08 »

eleni4ka,
Пощата ви е пълна.
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: октомври 22, 2012, 16:22:15 »

eleni4ka,
Пощата ви е пълна.

Леле, извинявам се, не знаех че имам лимит само едно съобщение...
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #379 -: октомври 22, 2012, 17:01:40 »

Но може би колегите имат по пресни спомени от България, така че проверете лично !!!
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: октомври 22, 2012, 20:32:14 »

А актуална информация за Континентал в малкото НДК има ли някой?
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: октомври 22, 2012, 20:40:19 »

А актуална информация за Континентал в малкото НДК има ли някой?
Ели, много хубаво си прочела ТАЗИ тема, няма що smile Наистина ще бъде най-добре да седнеш и да почетеш малко, както Еми писа.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #382 -: октомври 23, 2012, 01:53:15 »

Относно България, аз имам по-пресни спомени и не съм съгласен с поста на Найден. Описал съм назад в темата няколко ресторантски случки (от мои клиенти), но не съм споменавал имената на ресторантите. Значи - четете внимателно, има описание в постовете и откривате кое е за ресторант България. Аз по технически причини не желая да споделя, защото има опасност следващия път като влезна да снимам на дадено място да ме посрещнат от вратата с пушка, вместо с "добър ден".
Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #383 -: октомври 23, 2012, 07:07:28 »

Делийски, доколкото помня се беше заканил приключи ли сватбеният сезон да започнеш да казваш имена.  Wink Не че няма да те разберем, ако не ги споменеш.
Между другото, elen4ka,  не е вярно, че няма ресторант без негативни мнения. Колкото и да се опитвах, не можах да намеря нито едно за Principi di Piemonte, което си е чак притеснително. blum
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #384 -: октомври 23, 2012, 10:06:19 »

estlar,
Няма заведение без забележки и негативни мнения..............!!!
Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #385 -: октомври 23, 2012, 10:26:35 »

Това е и моята идея, не би трябвало да има заведение/ресторант или каквото и да е всъщност без негативно мнение, но аз не намерих такова. Не го казвам като реклама, ами като... странен факт, изчела съм всички теми за ресторанти във форума. Не знам какво да мисля по този въпрос.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: октомври 23, 2012, 10:32:01 »

Това е и моята идея, не би трябвало да има заведение/ресторант или каквото и да е всъщност без негативно мнение, но аз не намерих такова. Не го казвам като реклама, ами като... странен факт, изчела съм всички теми за ресторанти във форума. Не знам какво да мисля по този въпрос.
На мен пък всъщност ти ме навя на мисълта, че минусът им е че може би  не приемат малки сватби, или поне се позапъват под определена бройка. Лъжа ли се?
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #387 -: октомври 23, 2012, 10:44:36 »

На мен пък всъщност ти ме навя на мисълта, че минусът им е че може би  не приемат малки сватби, или поне се позапъват под определена бройка. Лъжа ли се?

Това е нещо доста спецефечно. Ако заведението е с голям капацитет и се радва на доста ангажименти, би могло да има такъв момент на мръщене при по-малко запълване на капацитета.
Ако заведението е голямо но няма толкова мероприятия, би могло с удоволствие да приема и малко хора, дори да не запълват капацитета. Много са вариантите и за целта трябва да сте запознати с историята на съответното заведение. Разбира се това в повечето случаи няма как да го знаете, а и ако решите да се доверите на странично мнение, пак не е сигурно дали в това странично мнение няма да има и процент лично отношение. Проверявайте лично и не се притеснявайте да задавате и по неудобни въпроси така че да получите по-ясна картина.
Също така определящ фактор е дали сватбеното ви парти ще е в натоварен период или в не толкова натоварен период.
« Последна редакция: октомври 23, 2012, 10:46:34 от DjNick Mc » Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #388 -: октомври 23, 2012, 15:19:45 »

Делийски, доколкото помня се беше заканил приключи ли сватбеният сезон да започнеш да казваш имена.  Wink Не че няма да те разберем, ако не ги споменеш.
Между другото, elen4ka,  не е вярно, че няма ресторант без негативни мнения. Колкото и да се опитвах, не можах да намеря нито едно за Principi di Piemonte, което си е чак притеснително. blum


То сватбеният сезон сега може и да свърши...но следващият такъв много скоро пак ще дойде. good

Споменавайки Principi di Piemonte си спомням, че звънях на управителя за среща, но тъй като нашата дата вече беше ангажирана, същият се опита всячески да ме убеди, че мога да си сменя датата, как били практика и в гражданско, и църква, как няма да им бъде проблем, пък си заслужавало само и само, за да бъдем при тях...едвам се отървах да приключим разговора. Това разбира се не е нещо отрицателно, няма връзка с обслужването и качеството, просто запомних ситуацията и сега се присетих... Wink
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #389 -: октомври 23, 2012, 23:16:51 »

Всеки е отделен случай, но бягайте далече когато ресторантьорите почват да ви "навиват" да си смените датата. Казвам го от горчив опит, в момента има предостатъчно подходящи ресторанти в Сф за сватбени тържества
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines