Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:36:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И хората, които НЕ поканихме  (Прочетена 89461 пъти)
 
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: май 19, 2015, 09:08:21 »

е, щом са само 5, спокойно можеш да ги заведеш на някой обяд, ако това е вариант за теб. Сватбата е личен празник, не е място да се събират сульо и пульо..

По-скоро ще ги почерпя в офиса.  good
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: май 19, 2015, 09:11:32 »

Гледам говорили сте си за колегите. Аз ще покан само една колежка, защото станахеме мн близки и излизаме поне веднъж седмично smile Другите ще ги почерпя и така smile
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: май 19, 2015, 09:14:34 »

Наистина хората трябва да разберат, че сватбата е личен празник и младоженците определят кой да поканят. Тук не става дума само за финанси, а и за желание да споделиш празника с важните за теб.
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: май 19, 2015, 09:16:31 »

Митева, напълно съм съгласна. Например имаме един прител, който попринцип е много готин и весел, но понякога когато почне да пие и прави глупости и решихме че няма да го каним, защото все пак е сватба.
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: май 19, 2015, 09:22:53 »

Митева, напълно съм съгласна. Например имаме един прител, който попринцип е много готин и весел, но понякога когато почне да пие и прави глупости и решихме че няма да го каним, защото все пак е сватба.

О, напълното те разбирам. И ние имаме един такъв приятел, но той ще е с жена си и ще има контрол. pardon
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: май 19, 2015, 09:24:30 »

Аз много се притеснявам точно от това. Силно се надявам да няма пиянски изцепки, защото това е от малкото неща неща на света,които ме карат едновременно да изпитвам ужас и ярост beating
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: май 19, 2015, 09:28:47 »

Аз много се притеснявам точно от това. Силно се надявам да няма пиянски изцепки, защото това е от малкото неща неща на света,които ме карат едновременно да изпитвам ужас и ярост beating

Лорка и аз се притеснявам от това, но до сега не съм срещала много пияни хора на сватба. С нашия DJ си говорехме за това и той каза, че неговите наблюдения са същите.
Може би е така, защото хората са мислили преди да поканят някого  Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: май 19, 2015, 09:30:32 »

Лорка, и аз много се надявам да няма такива изцепки нито на вашата, нито на нашата и на която и да е сватба. Откровено ненавиждам пиянски глупости и с риск да звуча като строга пуританка, не ги толерирам и много се сърдя после.
За съжаление, няма как да се предотврати. Има хора, които нямат мярка с пиенето..
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: май 19, 2015, 09:37:30 »

Miteva то хубаво да мислиш, но аз лично не консумирам алкохол и не съм се събирала да пиянствам с никой от гостите,които ще поканя. Следователно нямам никаква идея какво ще направят. А пък за гостите на ММ нямам съвсем никаква представа. Остава да се надяваме, че всички ще си дадът сметка на какво събитие присъстват и ще се държат прилично. На сватбата на моята съседка един от гостите така се е напил,че паднал и си счупил главата. Не е разиграване на пиянска сцена,но е достатъчни кофти момент на сватбено тържество. Аз не мога да си представя да се случи нещо такова и аз да продължа да се забавлявам все едно нищо не се е случило.
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 19, 2015, 09:43:30 »

Miteva то хубаво да мислиш, но аз лично не консумирам алкохол и не съм се събирала да пиянствам с никой от гостите,които ще поканя. Следователно нямам никаква идея какво ще направят. А пък за гостите на ММ нямам съвсем никаква представа. Остава да се надяваме, че всички ще си дадът сметка на какво събитие присъстват и ще се държат прилично. На сватбата на моята съседка един от гостите така се е напил,че паднал и си счупил главата. Не е разиграване на пиянска сцена,но е достатъчни кофти момент на сватбено тържество. Аз не мога да си представя да се случи нещо такова и аз да продължа да се забавлявам все едно нищо не се е случило.

Лорка, определено е много кофти ситуация. Няма как да се предвидят такива неща - не си в главата на хората. Случвало се е хора покрай мен, които не пият, да се подведат.
Наистина се надявам нито на твоята, нито на моята, нито на друга сватба да няма такива случки.
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #115 -: май 19, 2015, 10:32:30 »

Наистина хората трябва да разберат, че сватбата е личен празник и младоженците определят кой да поканят. Тук не става дума само за финанси, а и за желание да споделиш празника с важните за теб.
Именно!
Активен
blizna4kata87
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: януари 25, 2016, 12:14:10 »

Аз не смятам да каня колеги, имайки предвид, че работя от скоро с тях. Мисля да им направя хубава почерпка след сватбата. blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: януари 25, 2016, 12:37:45 »

Напълно достатъчно е щом си отскоро там.  good
Активен
rostislava221
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #118 -: януари 25, 2016, 13:00:07 »

Вие колко гости поканихте, защото аз все се опитвам да скъся списъка, но е малко трудно.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #119 -: януари 25, 2016, 15:57:46 »

Много зависи от хората, но по принцип присъствието на колеги и служебни лица на една сватба, в повечето случай са причина за създаването на една комплицирана ситуация, която от своя страна вреди на доброто настроение и респективно на купона. Хората които са си близки се притесняват от присъствието на официалните гости и не смеят да се отпуснат така както умеят. Много често за това допринасят и самите младоженци, като предварително предупреждават част от гостите (обикновено най-големите купонджии) - да внимават с веселбата за да няма издънки - Случва се да предупредят и дж-я.  Съветвам младоженците, които имат намерение да канят своите колеги и шефове да помислят по този въпрос.
 blush blush blush
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines