Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 15:14:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 11 част  (Прочетена 197260 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юни 24, 2012, 09:01:24 »

Стискайте палци да го уредя за по- рано  Wink. С едни гумени слънчогледи на можах нищо да направя - били само случайна партида. Поръчала съм голям лавандулов букет за Еми, моят отиде при дрехите против молци  Wink.
Свекърва, ти си моята лавандулова фея ! yahoo
Благодаря  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: юни 28, 2012, 10:27:02 »

Изискана аранжировка :
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #167 -: юни 28, 2012, 11:09:39 »

Нашата украса на ресторанта беше направена от ф-ма FAN-ART, много сме им благодарни за всеки един детайл по украсата. Bravo Беше направена с мярка и с вкус и най важното така както искахме без да водим дълги разговори и безкрайно мн срещи. good Нямаше никакви проблеми и след сватбения ни ден (пр. да ни се обадят, защото една от панделките на столовете липсва, панделките на столовете бяха 2 в двата цвята на сватбата ни). Горещо ги препоръчвам на всеки, независимо дали ще е за сватбено или друго тържество.  yahoo
Активен
anjeli4ka
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #168 -: юни 29, 2012, 12:03:49 »

Здравейте момичета,

от Пловдив съм иии издирвам цветни салфетки - по-специално кафяво е единия цвят и другия може да бъде нещо от сорта на бежаво, златисто, шампанско .... нещо от сорта. Girl_hide

Пък и дори и да не е в Пловдив, ако някой може да ми помогне ще съм ви благодарна smile  blush

Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #169 -: юни 29, 2012, 12:29:40 »

Здравейте момичета,

от Пловдив съм иии издирвам цветни салфетки - по-специално кафяво е единия цвят и другия може да бъде нещо от сорта на бежаво, златисто, шампанско .... нещо от сорта. Girl_hide

Пък и дори и да не е в Пловдив, ако някой може да ми помогне ще съм ви благодарна smile  blush


Точно  комбинацията кафяво и бежово си взех преди около 2 месеца от МОЛ Галерия в Пловдив, от магазина на партера, в ляво от асансьора.
Активен
krisunny
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #170 -: юни 29, 2012, 12:58:13 »

Здравейте момичета,

от Пловдив съм иии издирвам цветни салфетки - по-специално кафяво е единия цвят и другия може да бъде нещо от сорта на бежаво, златисто, шампанско .... нещо от сорта. Girl_hide

Пък и дори и да не е в Пловдив, ако някой може да ми помогне ще съм ви благодарна smile  blush



И аз също като теб доста време се лутах докато намеря кафеви салфетки. От Duni са ми.(http://www.duni.com/de/fur-ihr-zuhause/trends/farbenrad/). Имат страхотен избор - много са красиви всички видове, в официалния сайт на фирмата имат цялата гама. За БГ вносители са:https://www.facebook.com/pages/Duni/131377470261811?sk=info. Много коректни хора - за 2 седмици бяха пристигнали салфетките. 2 пакета по 125 бр, 3 пластови, 33 на 33 см ми струваха около 25 лв + отделно цената за доставка (писала съм подробно за тях по-нагоре в темата за украсата на ресторанта).
А екрюто ми е от Джъмбо - същия размер са и мн добре се съчетаха като материя. danceg
Активен
anjeli4ka
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #171 -: юни 29, 2012, 13:53:01 »

Благодаря ви и на двете, супер сте lol)

Започвам да действам и аз по въпроса  heart
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юни 29, 2012, 14:26:24 »

Здравейте! Какво свърших и аз да докладвам: поръчах от Грънчаров и син декорацията в ресторанта, тъй като сега предлагат много добра оферта! От тях ще поръчам и украсата на колата, булчинския букет, вторият букет за хвърлянето и бутониерките!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юли 03, 2012, 10:37:36 »

ето една идея за сравнително евтина украса.Трябва ви подходящ съд,екопочва и цветен пясък,и цветове орхидеи.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: юли 03, 2012, 10:46:02 »

Гери, не се вижда снимката.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юли 03, 2012, 10:48:21 »

пускам ви линка http://floris.bg/bg/product-view/366.html
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #176 -: юли 09, 2012, 13:09:40 »

Момичета, любимата ми тема малко "замръзнала" в тези жеги! Споделям с вас, украса, осъществена у нас, която носи много идеи... Предполагам бюджета не е малък, но вдъхновението е for freee  Wink




Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юли 09, 2012, 13:18:59 »

 и аз да възродя вдъхновението на булките с няколко по-семпли нещица- ябълки, клонки, тенекийки и... филтри за кафе  smile




Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юли 09, 2012, 23:56:18 »

Колкото и да ми е неприятно искам да изкажа малко негативно мнение за ГиС колкото ида бяха прехвалени от доста хора тук във форума, при нас нещата се  объркаха и изобщо не сме доволни от услугите, които предлагат. Всичко започна с няколко провалени срещи, за които дори и не ни се обадиха да предупредят, че няма да се състоят. СЛед това, смениха агента , с който работихме  и се срещнахме с някаква жена , с която трябваше да уточняваме всичко наново за не знам си кой ли път, а тя честно казано, не разбрах дали е наясно с това, което върши. В крайна сметка резултата в ресторанта визуално беше добър, но  бяхме се уговорили да им оставим тейбъл картички и камъни да ги подредят те, познайте дали имаше такива неща по масите -НЕ, съответно етърва ми се зае час преди тържеството да реди по масите, бях бясна. Бяхме се разбрали панделките по столовете да бъдат вързани в горната част на столовете, е за съжаление и това не беше изпълнено, бяха вързани в долната им част. Бяхме поръчали балони- обикновени, които така и не видях. Трябваше да има и свещници по масите, за съжаление такива видях на две три маси.
Активен
villey
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #179 -: юли 10, 2012, 14:58:21 »

Колкото и да ми е неприятно искам да изкажа малко негативно мнение за ГиС колкото ида бяха прехвалени от доста хора тук във форума, при нас нещата се  объркаха и изобщо не сме доволни от услугите, които предлагат. Всичко започна с няколко провалени срещи, за които дори и не ни се обадиха да предупредят, че няма да се състоят. СЛед това, смениха агента , с който работихме  и се срещнахме с някаква жена , с която трябваше да уточняваме всичко наново за не знам си кой ли път, а тя честно казано, не разбрах дали е наясно с това, което върши. В крайна сметка резултата в ресторанта визуално беше добър, но  бяхме се уговорили да им оставим тейбъл картички и камъни да ги подредят те, познайте дали имаше такива неща по масите -НЕ, съответно етърва ми се зае час преди тържеството да реди по масите, бях бясна. Бяхме се разбрали панделките по столовете да бъдат вързани в горната част на столовете, е за съжаление и това не беше изпълнено, бяха вързани в долната им част. Бяхме поръчали балони- обикновени, които така и не видях. Трябваше да има и свещници по масите, за съжаление такива видях на две три маси.
Здравей emetoem да ти кажа и аз четах хвалбите във форума за ГиС но като се разровиж и видях една украса и се отказах да им търся услугите  smile ето виж сама
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=441242172565364&set=a.441230649233183.95797.139730536049864&type=1&theater   
това може ли да е украса на най-щастливия ти ден  NO
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines