Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 08:05:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Hecate - 10.06.2012г.  (Прочетена 85380 пъти)
 
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: юни 15, 2012, 20:29:29 »

Хекате, пожелавам ти страхотен уикенд!  smile
Относно неприятните коментари, напълно те разбирам и си права за решението ти за снимките.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: юни 16, 2012, 11:01:41 »

Много интересен разказ и въпреки някои гафове останах с впечатлението, че е било незабравимо и забавно, а това е най-важното!!!
Приятна и спокойна почивка!!!
Ще се радвам да видя поне една снимка (но както ти прецениш blum)
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: юни 16, 2012, 19:39:30 »

Последваха много, много танци, докато към 1:30-2 сутринта повечето гости тръгнаха да си ходят, а ние младежта останахме в ресторанта да допиваме и си изнесохме един хубав хелиев концерт с останалите балони. Така че моят съвет е да не се лишавате от тях. Огън от любов звучи екстра на тънко гласче. blum
Хаха, това звучи много забавно smile Браво, че сте си изкарали толкова готино, а и че сте имали вариант да останете в градината на ресторанта за допиване. За това в някои ресторанти карат да се плаща овъртайм, дори да остане само един човек, който да затвори ресторанта.
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: юни 16, 2012, 23:57:55 »

Искам и аз да видя още снимки  give_rose
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #304 -: юни 17, 2012, 08:30:53 »

Много интересен разказ, с удоволствие изчетох всички части наведнъж! Жалко, че не мога да те видя булчица, но се опитвам да си те представя. smile Бъдете много щастливи с младоженеца ти, много се обичайте и приемайте перипетиите в живота, както тези на сватбата - с чувство за хумор. smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: юни 18, 2012, 15:33:06 »

Хаха, това с балоните чак си го представих! Бъдете много щастливи и се обичайте винаги, защото както каза и водещата в гражданското: "Когато сте двама, радостта е двойно по - голяма, а мъката наполовин горчи"!
Бих се радвала да видя снимки!
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: юни 19, 2012, 14:21:53 »

Благодаря на всички за пожеланията! Уикендът беше страхотен, въпреки че колата ни се счупи предната вечер и се наложи да заемем тази на кума - вече му се отдаде случай да помогне на младото семейство. Изгорях на Царевец на презрамки и сега се чудя как да си изравня тена за следсватбената фотосесия,  но не се отказвам от нея tease
С някой от вас ще се видим в петък. Нямам търпение...
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: юни 27, 2012, 20:34:46 »

Голям съм заплес и ако не се лъжа съм пропуснала темата  :'( за което се извинявам ...
1.
ЧЕСТИТО ! Желая ви звънът на чашите с вино и блясъкът в очите ви да ви съпътства през целият живот. Вярвайте в чудеса, но не разчитайте на тях! Бъдете заедно и се обичайте! По вода да ви върви, а корабът на живота ви да се товари с любов, пари и късмет! Бъдете най-веселите, най-щастливите, добри и нежни, най-красивите! Бъдете най-внимателните, най-любимите, реални,обаятелни, най-неповторимите! Бъдете и добри и строги и слаби и силни! Да сте живи и здрави, много щастливи и да плавате славно по бурното море на живота, въоръжени с любов и разбирателство, в което да се разбива всяко цунами. Нека се сбъдне всичко, за което мечтаете сега!
Запазете завинаги вярата, надеждата и нейно величество мъдростта!!! На добър път отсега нататък, заедно!!!


2. Разказа е  judges
3. Нареждам се за  photograph , може дори само на украсата и дребните детайли  blush И още веднъж се извинявам за късния "запис" в темата ти smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #308 -: юни 27, 2012, 21:58:03 »

Мила, Hecate, макар и късно успях да изчета разказа ти най-накрая и виждам, че си имала прекрасна сватба въпреки малките перипетии.....хайде на фона на разпадналата се рокля да имате една безразривно силна и истинска връзка като семейство...много ти се радвам и от сърце тижелая много щастие...пък ако имаме късмет и ще се запознаем на следващата среща на софианките, живот и здраве smile
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: юни 27, 2012, 22:46:14 »

Благодаря Ви, момичета. Аз нямам много време да пиша сега, а и се съмнявам, че ще се видим на следващата среща, въпреки че много бих искала. Иска ми се и да мина по темите, за да благодаря на услугите, от които останах много доволна - а те бяха доста!
Но в момента съм по-скоро за темата "отдушник", тъй като преживявам много тежък момент покрай последната диагноза на моята мама.
Все пак утре ще отида да си взема всички снимки, че не сме й доплатили на жената даже, иначе не ми е и до тях. Ако ми остане някоя минутка ще пусна снимки на дребните неща.
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: юни 27, 2012, 22:53:14 »

Мила, не се притеснявай.Стискаме палци всичко с майкати да се нареди  Good luck
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: юни 28, 2012, 09:12:51 »

Късмет, Hecate!  Good luck Good luck Good luck
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #312 -: юни 28, 2012, 09:15:46 »

Ние сме с теб, мила.....вярвай много силно в положителната развръзка на нещата. Прегръщам те и ти пращам цялата си положителна енергия smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #313 -: юни 28, 2012, 10:58:09 »

И от мен много сила, търпение и вяра! Прегръдка и късмет!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: юни 28, 2012, 12:12:55 »

Мила не се притеснявай...сигурна съм че всичко ще бъде наред  give_rose една голяма прегръдка ти пращам...та било то и виртуално.
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines