Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 07:44:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Hecate - 10.06.2012г.  (Прочетена 90631 пъти)
 
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #270 -: юни 14, 2012, 07:33:15 »

Много сте хубави, а ти направо сияеш на тази първата снимка в гражданското! Роклята ти е прекрасна! Още снимки, ощееее! good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: юни 14, 2012, 07:34:35 »

Hecate била си прекрасна булка.С нетърпение чакам още да разказваш и снимки да показваш.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #272 -: юни 14, 2012, 07:35:19 »

Прекрасна булка smile
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: юни 14, 2012, 07:53:29 »

Благодаря Ви, момичета отново и отново! Алексиа, аз сияех през цялото време бях наистина щастлива булка, но с роклята имахме още драма, за която ще чуете по-късно, така че в последствие аз си казах, че не си струва да си развалям настроението и се преоблякох с къса бяла рокля от молУ.
Г-н Митев, благодаря за милите думи, ще предам непременно поздрави на кумата, надявам се, че моята сватба беше почти толкова забавна колкото беше нейната Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: юни 14, 2012, 09:15:50 »

За съжаление не съм обърнала внимание къде ще се венчаваш, иначе щях да ти кажа че съм чувала и други негативни отзиви- включително алкохолни изцепки !
Много ти е хубаво така с тази прическа и с булото, изглежда адски свежо !
Браво че си си взела в крайна сметка  втора рокля, задължително е според мен човек да си има резерва- всичко се случва. Bravo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: юни 14, 2012, 09:23:03 »

Hecate жалко за опороченият църковен ритуал.За сметка на това ти си много красива и елегантна булка.Също така оставихте у мен впечатлението за много хармонична двойка ,а това е най-важното нали?smile
Ето ,че си взела и супер решение като се сменила и така досадната и дразнеща рокля ,която така и не можа да обикнеш.Ще се радвам да видя снимки с молската рокличка ,с коята вярвам ,че си била нежна и стилна булка:)
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #276 -: юни 14, 2012, 09:32:22 »

Много неприятно се е получило, имам спомен, (от предната среща) че църквата ще е Св. Параскева (ако така се казваше)  на Раковска, но явно се лъжа huhhuh.gif  pardon

На снимките сте големи сладури
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: юни 14, 2012, 10:15:50 »

Да си продължа разказа:
Снимахме се с всички гости пред църкваата и после по отделно зад нея в парка. Имахме кратка сесия с кумовете и шаферките в парка. Много се бяхме разлигавили и бъбрехме непрекъснато, така че на фотографката не й е било лесно. След това само двамата продължихме снимките на ж.п. гара Подуяне. Беше истински купон, забавихме бързия влак за Пловдив, за което се извиняваме... Всички питаха какъв филм се снима, а аз вече бях истински развеселена.
Не се забавихме много и пристигнахме навреме в ресторанта, където всички бяха още на групички навън и се втурнаха да се настаняват.
Влезнахме под звуците на Менделсон, аз вече никой не виждах... Свекървата ме захрани, беше мило, после ми казаха да отчупя парче, колкото е голямо сърцето ми и аз - половината пита. А свекървата само повтаряше "По-малко, по-малко", аз се чудя защо, а то се оказа, че трябвало и аз да я захраня с него. Е, справих се, фино и абсолютно елегантно.
След това обаче с менчето - проблем... четири пъти ритах и нищо не излиза. Оказа се, че бяха сложили много големи цветя в малко менче и те се бяха заклещили. Измайтапих се, че явно здравата ще се потрудим... Накрая младоженецът "помогна" като ги отклещи и вече излезна напред бялото цвете за момче.
Последва кумово хоро, беше ми трудно с роклята и молех хората да ми я държат, които играха с мен, но беше наистина хубаво  Bravo
За първия танц имахме наш микс от музика - Фил Колинс, Криминале, Ози Озбърн, Танго, Do you love me от Dirty Dancing и накрая пак Фил Колинс. Танцът не беше много репетиран и импровизирахме, но всички много се забавляваха и казаха, че искат клипче.  Bravo А едната шаферка даже се просълзи... Имахме и игра с пукане на балони и обещания, която също добре се получи за мен- падна ми се правото да ходя по кафета с приятели, а на него - памперсите... Аз имам и да поднасям закуски в легото де heart
След това вече усетих, че роклята наистина започна да се разпада - увиснаха елементи, разши и се панделката, а малко по-късно вече и един банел изскочи в гърба ми. Потанцувах още малко, но банела ме драска, аз се правя, че не ми пука. Отидох при Ди Джея и го помолих да събере останалите ритуали по набързо, за да се преоблека...
*следва продължение*
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #278 -: юни 14, 2012, 10:22:21 »

Привет, Hecate!

Макар и с леко закъснение, официални поздравления за сватбата ви! Желая ти щастлив и хармоничен семеен живот.

Снощи с нетърпение зачаках разказа ти и снимките, днес пак ще съм така. Изглеждаш страхотно! Много ми хареса и цвета на букета, и как сте направили официалната рокля (докато все още е била цяла, разбира се), и снимката в стил Бийтълс, и емоцията, с която разказваш. Нямам търпение да прочета и останалото, а и да видя късата рокля от мола.  smile Дано имаме късмет да видим и повече от сватбата ви, заюото доколкото познавам вкусовете ти от мненията тук, сватбата ви е била красива. Усмивки и доскоро!  girl_wink

П.П. Сега дочитам за роклята... е няма що, явно просто като някой си остави ръцете, няма как от това да излезе нещо добро. Разказвай като имаш време, моля те.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: юни 14, 2012, 10:25:01 »

Е миличка това с роклята е било много неприятно...но това вече е минало и не е от значение...най-важното е че си имала една незабрави и както чета до тук забавна сватба  give_rose
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: юни 14, 2012, 10:29:25 »

 Bravo ,че не си се оставила да ти се развали насттроението заради роклята.Много вълнуващо е било.Чакаме продължението
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #281 -: юни 14, 2012, 10:44:03 »

Няма неразрешими проблеми за предвидливите хора smile Браво за резервната рокля - сигурна съм и с нея си била неотразима!
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: юни 14, 2012, 11:02:57 »

Страхотни сте да знаеш! И разказът е ммммм  Wink

За църквата не се ядосвай и нашата нещо ми беше крива, не е имало чак такива изцепки но ме накараха да почувствам, че си имам работа с търгаши, а не с духовни лица, но аз вече го разказвах това.

heart
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: юни 14, 2012, 11:11:28 »

Разчупихме питката по равно, само че от единият край като че ли имаше едно ъгълче повече и кумът отсъди в моя полза. В същото време и забравихме да се настъпим, така че явно, че няма да имаме изразен глава на семейство - равнопоставеност от всякъде.
Танцувахме много след това, но аз упорито хапнах половината от месото от основното, много набързо, на една от бавните песни.
След това хвърляхме жартиер - взе го много блиък мой приятел с дългогодишна връзка, на който мисля, че си му е време... Не сме го сваляли публично, а набързо под масата, но не лишихме ергените от това удоволствие.
За букета имаше много, много кандидатки. Обаче нашата булка като се изсили и право- в чинията на видеооператора на другия край на залата. Откъдето набързо го извади едната от шаферките, която подозирам, че има ново гадже smile  
След още едно хоро и няколко песни изнесоха и тортата и тук вече останахме очаровани! Задължително мислим да се обадим на торти "Вега", за да ги поздравим и да си поръчаме още някоя вкуотия. Хубав равен фондан, захарни оранжеви панделки, малко оранжеви гербери за украса и на върха нашите мечтани мечоци- младоженци - бяха много симпатични, захарни, щури, булката имаше даже букет от гербери и воал.
Докато я режат аз вече наистина се преоблякох с помощта на кумата, а младоженецът сложи суха риза /той не седна цяла вечер и Ди Джеят каза, че е най-танцуващия младоженец за годината/. Смених и обувките със същите, но бели, както и бижутата с по-едри ретро перли, за да отиват на роклята.
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: юни 14, 2012, 11:20:33 »

Последваха много, много танци, докато към 1:30-2 сутринта повечето гости тръгнаха да си ходят, а ние младежта останахме в ресторанта да допиваме и си изнесохме един хубав хелиев концерт с останалите балони. Така че моят съвет е да не се лишавате от тях. Огън от любов звучи екстра на тънко гласче. blum
След това продължихме в градината на ресторанта, където към 3 аз пушех първата си цигара за деня... сладки приказки, хлад и блаженство, както и много останали приятели.
Всичко продължи в хотелската ни стая, но там добрият тон изисква да замълчим. Естествено ваденето на фиби беше неминуемо начало за всички, които искат да имат първа брачна нощ.

Искам да благодаря на всички гости, да кажа, че нямам търпение да видя снимките и видеото и да осъзная колко много съм изпуснала от празника. Децата на сватбата бяха много възпитани и ни донесоха само радост - истински ангелчета, а ревливата ни, но доста красива 9 месечна племенница беше само за снимките в парка.

На другия ден също имахме много задачки - връщахме си пиенето; ходихме с родителите ми при свекърите, после и при тях, за да си вземем картичките и цяла вечер четохме пожелания и си отваряхме подаръците с бутилка вино.
Сега вече сме в очакване майка ми пак да поправи прословутата рокля и да ходим да се снимаме пак.
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines