Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 22:34:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Snow_White- 24.05.2012  (Прочетена 78356 пъти)
 
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #90 -: май 11, 2012, 10:58:54 »

Eee, благодаря ви момичета за ласкателствата smile
Принцеска, да....реших да сложа акцент на събитието в синьо - аз съм луд синьолюбец - във всичките му нюанси blum Но защо ми прищрака, че искам да е точно кралско синьо - не знам  pardon
mimi1809, благодаря ти и на теб и  welcome-2 в моята темичка  give_rose
m0onlight, радвам се, че ти харесват поканите. Всъщност, аз реших да дам официални покани само на кума и кумата....ние ще сме общо 10 човека...и ако дам покани на родителите те ще се развълнуват съвсем и ще помислят, че ще се случва баш сватба, а ми се иска по-слините емоции да ги оставим за догодина, живот и здраве smile Инъче като текст за поканите, направих някакви компилации от готови текстове, които намерих - за кума е по-закачлив, защото той няма да ни повярва, че ще се женим...а за кумата сложих част от текст за покана за шаферки - тя ми е много близка приятелка и реших, че е подходящо...лошото е, че погрешка изтрих файла с крайния вариант на тестовете, ако ги искаш, довечера като се прибера ще погледна принтираната чернова smile
Инъче, много се радвам, че ви харесват бижутата - ОГРОМНО благодаря на Еми thank you, която ми прати линка на сайта....аз нещо такова исках и бях намерила в ибей, но като решихме датата да е толкова скоро, вече нямаше достатъчно време за поръчка smile
Днес ще стане ясно положението с плата за роклята, стискайте палци smile
Много ме израдва с това обяснение за MythBusters  laugh - любимците на мъжлето smilesmilesmile
Ние боите ги имаме от миналата година, когато бяхме решили да се захванем с разни крафт неща, но ангажираността ни не го позволи в крайна сметка...та, тия дни като отворим торбата с боите ще видим кое, какво и как...важното е, че детето(така наричам сестра ми, защото е по-малка) има желанието и малко опит в това и мисля, че тези чаши ще ни останат чудесен спомен от този ден smile
А, и да знаете, че покрай вашите коментари и аз взех да се вълнувам...уж едно подписване, пък то голяма организация, голяма еуфория  yahoo Благодаря ви, че ме заразихте с ентусиазма си smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #91 -: май 11, 2012, 21:04:09 »

Момичета, помощ  Плачещо момиче Днес тръгвам да поръчвам обиците и колието и щрак - няма наличност.....направо ще откача.....разменихме мейли със сайта, говорихме по телефона - нътц -няма и няма да дойдат преди 24 май Плачещо момиче Така се разстроих...търсихме с милото - има ги в Китай, в комплект от 12бр... hysteric
Активен
ПРИНЦЕСКА
Любопитен
*
Публикации: 41



« Отговор #92 -: май 13, 2012, 16:34:14 »

Мила потърси подобни някъде по магазините . може би е трябвало да ги поръчаш по раничко. Стискам палци да се оправи всичко и да ис намериш хубави бижута!
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #93 -: май 13, 2012, 17:15:41 »

Ми трябваше е, ама пустата ми глава.....Все пак има надежда, дамата от интернет магазина ги  поръча веднага, щом разбра каква е историята yahoo...сега стискаме палци да пристигнат навреме smile
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: май 13, 2012, 18:36:12 »

Стискаме много палци и ние smile good
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #95 -: май 13, 2012, 18:39:24 »

Благодаря ти, Еми smile
Днес най-накрая дадохме поканата на кума.....той, както очаквахме, беше втрещен....после му казахме и за бебето и съвсем се развълува....започна да ми отваря врати, да ми прави масаж на врата...падна голям смях  funnytooth
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: май 13, 2012, 18:50:54 »

Ей значи доста емоционално е било, така става най-хубаво когато го има елемента на изненадата smile И ние така направихме с нашите кумове и сега ни остана много красив спомен от каненето smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #97 -: май 13, 2012, 19:39:34 »

Мда, беше емоционално....даже се размечта как ще кръстим бебето на него, как ще помага smile
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: май 14, 2012, 11:20:59 »

Миличка,ех,че хубаво,сега кумът на ръце ще те носи- и буквално и преносно :bravo:А на кумата дадохте ли покана,тя как реагира,ти спомена ,че се досещала,ама все пак smile
Присъединявам се към стискащите палчета всичко с бижутата да е ок Wink
Какво се случи с плата на роклята,направихте ли украсата на чашите и шампанското?
Ей,само 9 дена и си госпожа,как е настроението danceg
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: май 14, 2012, 17:20:09 »

Ее мила аз съм изпуснала много неща...радвам се за кума, че така се е развълнувал...а за бижутата стискам палци, но съм сигурна, че ще дойдат навреме  blum
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: май 14, 2012, 17:28:51 »

Snow_White аз докато се разпиша в темата, но ще дойде време да честитим  blush Това че не съм писала не означава, че не следя цялата подготовка и съм затаила дъх преди голямото събитие. Всичко, което си подбрала е много стилно, нямам търпение да видя и роклята. Дано успеят да ти доставят колието и обеците, защото са много красиви /приличат на един уникален пръстен на Лейди Даяна/ . Честито за кума, хубаво е че е приел всичко присърце  give_rose give_rose give_rose Ще следя с огромен интерес!  smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #101 -: май 14, 2012, 19:00:35 »

Хей, благодаря ви за интереса момичета smile Ето ме и мен след един дъъъълъг ужасно busy ден  bad
InLove_Girl, добре дошла официално в моята темичка  Welcome и ти благодаря за ласкателствата smile Наистина, бижутата са нещо като реплика на пръстена на Даяна, понастоящем на ръката на Кейт Мидълтън....но и да не беше така, аз съм луда на тема синьо и пак бих се спряла на тях smile
cveta_d86 и аз съм оптимист и вярвам, че ще дойдат smile
gothic_queen, не се бях замисляла, че са останали само 9 дни shok...то не останало crazy
Роклята се шие, уредихме проблема с плата, сега чакам да се обадят за първа проба тия дни....
И кумата е с покана yahoo...много се разнежи и развълнува, въпреки, че тя знаеше, просто не беше поканена официално....един час ме прегръща и целува  gu6 infatuated kiss
Имаме още доста неща за уреждане, та ще е тежка седмица, че имам и много работа......но пък когато съм много заета съм много по-ефективна, овен, к'во да се направя  diablo
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #102 -: май 16, 2012, 14:38:58 »

Сноу възхищавам се на спокойствието ти - пожелавам ти всичко да е върви по вода. Очаквам разказ на една чудесна сватба  Bravo
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #103 -: май 16, 2012, 14:55:44 »

Честито за кумовете, плата и стискам палци бижутата да пристигнат навреме!  yahoo
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: май 16, 2012, 15:11:53 »

овен, к'во да се направя  diablo
Хайде станахме два blum
Ейййй чак мен ме доядя за тези бижута да му се невиди! Толкова много ги харесах... може все пак да ти се обадят и кажат "Имаме един комплект-точно вас чака!" girl_wink
Заобувките нищо не каза - да не си си купила вече?
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines