Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 03:53:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Snow_White- 24.05.2012  (Прочетена 75133 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: май 09, 2012, 11:56:41 »

Snow_White, миличка, честито за роклята - много се зарадвах като прочетох yahoo Ако имаш някаква снимчица да постнеш да придобием представа blush
На роднините няма много да им обръщате внимание и не им давайте да ви се месят, защото става по-лошо - в стремежа си да ви помогнат, ще ви объркат нещата още повече Wink
Радвам се, че бремеността ти минава леко - дано така да е занапред!!! heart Пожелавам ви и успех в търсенето на нов дом give_rose
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 09, 2012, 13:12:57 »

Миличка,много се радвам за рокличката,още вчера прочетох,но чак сега имам време да пиша :)Нямам търпение да видя какъв избор си направила,сигурна съм ,че е нещо стилно и различно.И аз като m0olight искам снимка,ама ако мъжа ти не чете форума,де.....И за обувките няма търпение да ги видя,спряла ли си се на магазин?Ами прическа,грим,решила ли си какви да са?Някакви примерни снимчици?Много те тормозим,ама защото ти се радваме и сме любопитни,а пък ти ще си булка в пълния смисъл на думата и трябва да се чувстваш такава,малко ти остана до деня,подготовката е нещо толкова специално,а сватбата е като миг,минава бързо и затова се наслади на всеки момент!Не си разваляйте настроението с глупости и предразсъдъците на роднините. @}->--Най-важно от всичко е решението да сте заедно-с голяма сватба или с подпис и дори и без ,самото желание ,пък и бебчето е най-силната връзка ,която може да има помежду ви Wink
Надявам се да се включваш честичко да ни радваш с' детайлна иформация' .Замисляла ли се да се включиш в темичките за бебчовците?(ако не си суеверна де)
Успех с новото жилище,дано си намерете бързо вашето местенце good

Активен
Graceful
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #62 -: май 09, 2012, 14:55:28 »

Ами така е, мила, първо оправете нещата, които не търпят отлагане. Това, че си спокойна е хубаво, гледай да се запазиш така до последно. Нямам много време, но ще следя темичката ти, защото ми стана особено интересно всичко около теб. Стискам палчета всичко да е окей!  give_rose
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: май 09, 2012, 21:35:19 »

Честито за роклята, с натърпение чакаме снимки да й се порадваме и ние. Честито и за бебчо, това е най- прекрасното нещо, което може да ви случи и съответно да ви направи едно още по-щастливо семейтво smile
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 09, 2012, 21:40:02 »

Миличка ще се радвам много ако покажеш рокличкатааа сии, за да можем и ние да и се порадваме  give_rose
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #65 -: май 09, 2012, 21:44:30 »

Ето ме и мен smile Бях канена на интересно културно събитие - вечер на дервишите в зала 2 на НДК - беше много интересно и ме зареди душевно smile
Сега да ви разкажа какво свърших днес - направих две покани за двамата кумове, че вече трябва официално да ги уведомим...утре ще намеря подходящ текст и ще ги довърша. Преди да сме ги дали ще ги снимам, за да ви ги покажа....не са в кралско синьо, защото нямаше такъв цвят картон, но мисля че пак станаха много красиви smile
Разходих се по бутиците за цветя - е, намерих две места, на които ми обещаха сини хортензии (тъй като са внос са 14лв/рязан цвят), но на едното място ми обадиха цена от 100лв за букет с една хортензия и бял божур или друго бяло акцентче и ме втрещиха bqsnasym....та ще си ближа раните и ще мисля тия дни....
Качвам снимка на букет, подобен на това което искам, само че аз искам повече синьо в моя ...
Междувременно се оказа, че има проблем с един от платовете за роклята, та да видим утре какво ще стане....Засега ще запазя модела в тайна, че милото има подозрения за този форум.....а и в моя вариант ще изглежда различно и искам първо да я зърна на първа проба smile
Обувките, които харесах са от няколко магазина - все в желания нюанс, но за жалост нямам снимка, която да ви покажа....Като реша кои да са и ги купя, ще ви ги покажа smile
Прическата искам да е голяяям кок - слагам снимка в галерията на това как си го представям...мисля да го украся с една орхидея smile
Колкото до бебчо, мисля да се включа в бебешката тема, да...само да мине лудницата около това подписване smile
Това свърших днес - утре продължавам с тичането smile Добре, че утре и вдругиден нямам шеф, че да мога да се измъквам по-рано отработа  cap
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #66 -: май 09, 2012, 21:49:59 »

Snow_White изтърва ти мача, сега ще чакам с нетърпение smile като кнап фенка!
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #67 -: май 09, 2012, 21:53:30 »

ххаха, Киви, хвана ме smile
Активен
ПРИНЦЕСКА
Любопитен
*
Публикации: 41



« Отговор #68 -: май 09, 2012, 21:56:01 »

Страхотен форум! Леле колко се радвам че го открих. чеситот мила
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #69 -: май 09, 2012, 22:08:53 »

Благодаря ти, ПРИНЦЕСКА, добре дошла при нас и по-специално в моята тема welcome-2
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #70 -: май 10, 2012, 09:32:35 »

Snow_White  прическата е супер и букета е хубав дано успееш да намери на по нормални цени букет  good   Чак си се чудя що не искам и аз кок за прическа  huhhuh.gif
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #71 -: май 10, 2012, 09:57:26 »

Мерси, Ради, моята коса далеч не е толкова прекрасна и дълга като твоята...Тъкмо говорих с моята фризьорка....всъщност, аз не съм писала че имам фризьорка - от много години ходя при нея, много свежа мацка е и има много нестандартни идеи - http://www.facebook.com/HairportBeautyStudio - тук можете да поразгледате част от работата и (даже има и мои снимки,ихихихи). Та, часа при фризьорката го бях записала още преди да осъзнаем с какво сме се захванали smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 10, 2012, 10:32:15 »

Е как съм изпуснала тази тема... за домашно имам да я изчета цялата  blum
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 10, 2012, 10:53:43 »

Милааа съжалявам че чак сега се включвам...Желая ти прекрасна сватба с много положителни емоции... give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 10, 2012, 11:27:16 »

сетих се за теб :
http://www.kristina-art.com/prod.php?id=1252
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines