Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 20:37:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Snow_White- 24.05.2012  (Прочетена 78334 пъти)
 
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 10, 2012, 12:04:26 »

И аз късно се включвам, но пък и навреме  ROFL
Пожелавам ти спокойно завършване на организацията и вълнуваща сватба!!!
Честито за бебенцето  Momy
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #76 -: май 10, 2012, 12:10:38 »

Еми, благодаря ти, страхотна си thank you! Аз мисля, че се спрях вече на тези http://www.bokacha.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/l/k/lkn18krgpe027_02_2.jpg
Само се чудя дали да си взимам и колието към тях
http://www.bokacha.com/bijuta-za-jeni-1/kolieta/zlatno-kolie-n160.html

Кристи, Булка, добре дошли в моята темичка  welcome-2
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 10, 2012, 12:12:33 »

толкова са красиви в съчетание че аз не бих пропуснала колието, допълват се взаимно.
Радвам се че съм помогнала smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #78 -: май 10, 2012, 12:50:44 »

Благодаря ти за съвета, миличка, май ще ги поръчам и двете...пък ако не сложа колието, ще си го нося по други поводи smile Толкова много ми помагаш, Еми.... thank you и гуш smile Аз се реших на тези обици, защото случайно пробвах същите, но сребърни вчера в едно магазинче и ми харесаха много, но там цената само на обиците е 73лв, а аз не държа да са сребърни....
Между другото, споменах ли, че постнах снимка на поканите за кума и кумата? Не са в кралско синьо, но пак ми харесват smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 10, 2012, 13:20:08 »

хубави са , ти поръча ли ги ?
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #80 -: май 10, 2012, 13:50:35 »

ми, да, нещо такова...отидох в Двете Елши с примерен изглед на поканата, казах какви цветове искам да бъде и как точно да изглежда и след 2 часа си ги взех готови...не че не можех и аз да ги направя, но разходите за материали щяха да надвишат стойността на поканките, тъй като са само 2 smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #81 -: май 10, 2012, 14:19:33 »

O, елшите са ми любими smile Сноу оказава се че имаме много общо, ще се радвам да се запознаем на някоя от софийските срещи.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #82 -: май 10, 2012, 14:55:10 »

ха така....да не се окаже, че се познаваме ?! crazy
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #83 -: май 10, 2012, 16:41:43 »

Здравей, Snow_White smile По принцип не пиша във форума, но редовно ви чета   give_rose Исках само да те поздравя за прекрасния вкус - всичко, което показваш много ми харесва! smile И естесвено ти желая приказна сватба!  Girl_hide
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: май 10, 2012, 19:27:24 »

Чак сега виждам толкова прекрасна тема smile Още неща подбрани с вкус... защото нашите халки са същите хахаха smile Ще препращам към твоята тема smile
Аз бих взела и колието, много ще са хубави заедно нещата.
Ще е чудесно подписване. Кога можем да видим и роклята?
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #85 -: май 10, 2012, 21:35:38 »

Мариелка, elizabet4eto, Hecate,  Welcome в моята темичка и ви благодаря за хубавите думи  give_rose
Hecate, какво готино съвпадение с халките  funnytooth Роклята ще я покажа след първа проба - добре, че момичетата ще ми я ушият толкова бързо smile
Днес купих чаши - Бохемия, кристални, изчистени - този уикенд ще вадим боите за стъкло и ще видим какво ще сътворим с малката художничка (систъра). Я да ви питам, някой има ли рисувана бутилка за ритуалната зала....че то ние хубаво ще я нарисуваме, но боята се фиксира с печене във фурната на ниска температура - 80 градуса, и се чудя дали може да гръмне това шампанско във фурната и да няправи куп поразии....
Говорих и с една флористка, май ще свършим работа и за не толкова космически суми smile
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: май 10, 2012, 21:43:21 »

smile Честито за чашките и браво за идеята да ги рисуваш със сестра ти smile искаме после да видим резултата smile И на бутилката де, а за роклята май няма нужда от коментар, чакаме с нетърпение smile
Активен
ПРИНЦЕСКА
Любопитен
*
Публикации: 41



« Отговор #87 -: май 11, 2012, 06:46:11 »

Колието и обиците ми напомнят онези от Титаник, да не би сватбата да е в синьо? : give_rose
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: май 11, 2012, 07:03:34 »

Snow_White  браво за избора ти на всичко -стилно и красиво.За роклята няма да коментираме всички очакваме да я видим и халките са ви страхотни.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 11, 2012, 10:17:29 »

Сноу, поканите са страхотни, честито Bravo Да те попитам - какъв текст избра за поканите? В смисъл нали тази година ще е по-малката сватба и се чудя дали нещо по-различно си избрала..? Аз още не съм си поръчала моите, защото нали и моя случай е по-различен, та се чудя какъв текст да избера на хора, които вече са били канени на основна сватба, а и са главните действащи след младоженците (кумове и родители)
Леле с тези обеци и колието започна да ме зарибяваш по това кралско синьо - невероятно красиви са! heart
А какво се случва с проблемния плат за роклята? Надявам се са го разрешили от ателието smile
Прическата, т.е. кокът + кралското синьо = страхотна комбинация good good good Ще се получи много красиво, вече започнах много да се вълнувам за теб!!! Eeager
За рисуването на чашите и шампанското - вие вече купили ли сте си боичките? Питам, защото една приятелка рисува нашите чаши за чупене в ресторанта, но не ги е пекла - мога да питам каква е боята Wink Иначе за шампанското - наскоро гледах мисля по дискавъри онези лудите, дето правят разни експерименти и разгадават митове (ама как само го обясних! funnytooth ) Та ... те загряваха бутилки шампанско и вино, за да видят на колко градуса ще почнат да се пръскат - да ти кажа на доста високи температури ги загряваха и чак тогава гърмяха focus Поразпитай преди да ги печеш blum
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines