Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 04:49:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Snow_White- 24.05.2012  (Прочетена 73031 пъти)
 
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 07, 2012, 17:40:32 »

Ако не държиш много на професионалния грим, направи си го сама. Купи си 1-2 хубави продукта и действай! Щом се справяш добре, няма от какво да се притесняваш - а и ако нещо не ти хареса - винаги можеш да изтриеш и да опиташ пак. А и наистина не всички проф. гримьори струват толкова скъпо.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #46 -: май 07, 2012, 18:53:35 »

 Vivid, cveta_d86, благодаря ви...аз имам пълно бойно снаряжение за гримиране, дори няма нужда да купувам допълнителни неща...
А можете ли да ми кажете някой  *db*по-евтин pleasantry гримьор, за да му разгледам работата и да преценя?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 07, 2012, 19:33:27 »

какъв ти е лимитът като цена, аз съм събрала няколко телефона?
гледай и сайтовете за групово пазаруване, там има оферти , и тъй като датата ти е близо, може отсега да си купиш ваучер за отстъпка , при това голяма:
http://grupo.bg/sofia-oferta-praznichen-grim-profesionalen-grimyor-desislava-bojkova-cena-vmesto-1945

примерно smile
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 07, 2012, 19:49:00 »

Вярно, че може и с ваучър. Това е много добра идея. Ето един и от мен:
http://grabo.bg/sofia/kato-ot-prikazkite-profesionalen-grim-s-mac-kryolan-max-factor-0zgnhf
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #49 -: май 07, 2012, 20:40:19 »

това с ваучерите е идея - благодаря ви, мацки give_rose...утре ще звънна да видя дали ходят до адрес (срещу доплащане, разбира се), че са ми много далеч...
Инъче, да речем 40лв мога да отделя за грим.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 07, 2012, 20:52:28 »

ако следиш офертите редовно , със сигурност са разнообразни и за различни салони и райони на софия smile, така че имаш  време да изкочи нещо  girl_wink
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 07, 2012, 22:05:12 »

Щом си отделила 40лв, профи грим май почти всички взимат по 50-60лв с посещение в дома smile Офффф....търся ти една визитка да ти дам един номер, ама.....пусто, когато ти трябва я няма, казаха ми, че цената е 50лв smile Ако те интересува ще се ровя да я намеря и да ти дам координати smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #52 -: май 08, 2012, 09:04:13 »

Благодаря emmmmmy, записвам се да ги следя всеки ден smile
emetoem, ще съм ти страшно благодарна, а ко можеш да изровиш този контакт give_rose
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 08, 2012, 14:27:09 »

Телефонче давам, намерих го 0894884430 Олга се казва smile Успех
Активен
Graceful
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #54 -: май 08, 2012, 16:54:13 »

Мила, халките ви са много хубави и семпли. Честито! Ама вие и бебчо чакате, каква приятна изненада. Честито и за това, пожелавам ти лека бременност. Успех с подготовката и да ти кажа... след като сватбата ви ще е другата година ще имаш достатъчно време да и се радваш. Прекрасни са тези емоции...  give_rose
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #55 -: май 08, 2012, 20:59:32 »

emetoem, безкрайно ти благодаря give_rose...ще и се обадя утре
Graceful, благодаря ти за хубавите думи....да, бебчо наистина ни е приятна изненада  Girl
Инъче аз и сега съм се развълнувала, но когато решим да е  *db*по-публично pleasantry сигурно емоциите ще са още по-силни и готини smile
Инъче, аз да се похваля, благодарение на прочетеното от форума и вашите насоки и съвети не му мислих много и си поръчах рокля днес yahoo - КНАПП ще ми я шият, не е точно тази към която се бях насочила, но пък и тази която си избрах мисля, че ще стане много готина, а и ми се вписва в бюджета ...ще стане готова в рамките на 10 дни, което мен напълно ме устройва smile В момента, в който реших и я поръчах заваля големия дъжд и аз го приех, че ще ми върви по вода...по-добър знак, здраве му кажи pardon
Инъче ходих и до магазина на Принцес, за да пробвам и техните къси рокли - еми имаше една която ми допадна но беше пак 650лв.....налагаше се сериозна корекция, при все че нямаше как да ми коригират чашките на бюста, които определено ми бяха малки....да, има хубави рокли, но за истински булки,пък аз нали съм  *db*не точно булка pleasantry
Поразгледах и за обувки - харесах няколко модела, все в моя цвят и в моя стил (много високи)...
Имах идея да отметна още задачи, но силния дъжд, последван от градушка ми провали плановете....нищо, утре живот и здраве ще се пробвам да отметна още някоя задачка smile
Активен
Graceful
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #56 -: май 09, 2012, 07:33:26 »

Честито за роклята, мила! smile Точно ще ти я ушият за подписването, добре си вървиш с графика. Стискам палченца за бързо отмятане на другите задачки от списъка.  give_rose И нямам търпение да чета разказче от позицията ти на вече госпожа  yahoo
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #57 -: май 09, 2012, 09:03:58 »

Благодаря ти, Graceful ! Аз да ти кажа се надявам да няма разлика от това да съм госпожица, хихихи....само дето онзи ден една лелка ми каза "господжата", та се позамислих, че ми звучи като "лелята" хахахаха.....Инъче, аз работя в университет и тук студентите ми най-редовно спорят дали съм госпожа или госпожица   sarcastic
Активен
Graceful
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #58 -: май 09, 2012, 09:10:28 »

Единствената разлика е, че ще си скрепена по още един допълнителен начин с мъжа на живота ти!  twohearts Може да те наричат госпожа по default, нали всеки така е свикнал да казва на учителите, ако работиш като преподавател или каквото е, а какво е всъщност, сподели ако желаеш, ще ми е интересно, понеже може да се окажем колежки по някакъв странен начин.
Как е годеника, или той е непоклатим като скала?
В кой месец си? Как върви бременността? Мислила ли си за колички, такива неща.. предполагам ти е много радостно, толкова хубави неща ти се случват. smile
Извини ме, ако задавам прекалено много въпроси...  blush
« Последна редакция: май 09, 2012, 09:12:09 от Graceful » Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #59 -: май 09, 2012, 10:11:12 »

Мда, само дето ще имаме по един пръстен и родата ще се успокои blum
Инъче, аз съм асистент в ТУ-София, но това не значи, че се занимавам само с преподавателска дейност (обикновено хората така си мислят)smile
Годеника снощи се изнерви тотално, милия....той хич не е по подобен род организации, особено за толкова кратко време - съвсем други са му интересите.....ние и поради тази причина решихме да е само подписване....но родителите ни потормозиха малко с въпроси от рода на: "Ама, как така?", "Без сватба?", "Какво ще кажем на роднините?"...Както и да е - преборихме се, но обажданията с въпроси и "предложения" не спират и на него му дойде в повече, та трябваше да се успокояваме  pardon
Относно бременността ми, аз тъкмо влизам в 4-тия месец....не ми личи много, все още си нося моите дрехи, не ми става лошо...Може да се каже, че съм много добре, да чукна на дърво...нямам проблеми до момента, дано така да си изкарам цялата бременност. Радваме се и двамата много за бебчето, само му говорим, вероятно е доста смешно отстрани. За колички и кошчета още не сме мислили, смятам, че е рано....ние сега сме в процес на търсене на жилище, живот и здраве като намерим и се пренесем ще мислим и за бебешките "аксесоари" smile
Всъщност, аз продължавам да съм спокойна и уверена че ще се справим с всичко навреме smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines