Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 04:57:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АСЕНОВГРАД!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 208904 пъти)
 
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #330 -: април 22, 2013, 14:50:44 »

И аз бях в събота при Булвеси, като съвсем случайно минах покрай салона и реших да вляза. Жената има наистина много добро отношение.
Активен
Hope4Everton
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: април 22, 2013, 17:19:49 »

Благодаря Ви  give_rose Наистина камък ми падна от сърцето. По едно време си мислех, че явно съм голяма претенция щом не мога да намеря и харесам модел на поносима цена, ноо то имало защо  Wink

Към роклята си поръчах и едно дантелено болеро с 3/4 ръкав и естествено- дълъг воал и щастието е пълно.

ПП: И едната шаферка ще е готова  smile

Шаферката и тя ли се облече от Булвеси,  Euphoria ?
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #332 -: април 22, 2013, 21:59:54 »

Еуфория, аз бях с майка ми, а ти беше момичето с къдравата коса предполагам! smile Роклята ти стоеше много добре ако си ти! Но ако измислиш нещо друго не се колебай да пишеш на Веси, тя ще изпълни всичките ти капризи!
Аз не си взех роклята, защото бях на първа проба, а се разбрахме за след няколко седмици да отида на втората проба и направо да си я взема. Моята е станала много добре, макар, че дантелата още не е сложена. Веси ще ми направи колан, а булото ще ми е подарък! Останах много доволна, Веси е страхотна. Аз постоянно й пращам някакви имейли с претенции към роклята, а тя е изключително отзивчива- веднага ми отговаря и се съгласява с всичко, което искам!  Bravo
« Последна редакция: април 22, 2013, 22:01:30 от Albbena » Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: април 23, 2013, 08:11:15 »

Hope4Everton да Веси ще прави рокля и на едната шаферка, едновременно трябва да са готови роклите ни.

Albbena майкати е руса нали? Аз съм къдрава да  smile явно сме се засекли! Интересно, значи твоята рокля е сложничка щом имаш толкова проби. Тя ти шие нещо по твой модел ли?
Честно да ти кажа аз бях решила да е точно определена рокля. Но щом се видях в тази, която тя е правила много се харесах и ще променим сямо някои детайли от нея, които не й представляват трудност.
Но аз бях толкова зашеметена, че пропуснах много подробности и сега малко си се ядосвам, но както и да е.. crazy Надявам се, че щом тогава се харесах, крайния резултат ще е същия.  pardon

 
« Последна редакция: април 23, 2013, 08:16:08 от Euphoria » Активен
Poli_87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #334 -: април 25, 2013, 22:11:17 »

Честито на всички с новите рокли !  Bravo На мен ми предстои скоро и аз да ида до Асеновград, обаче май единствената ми възможност ще е съботата 4ти май преди Великден. Мислите ли, че тогава ще работят магазините там ?  ohah
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: април 25, 2013, 22:13:57 »

Дори и да работят със сигурност ще е с намалено работно време, но ако си си набелязала някой по-конкретни, защо не се обадиш да попиташ?
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: април 27, 2013, 07:47:50 »

Аз мисля да отида до Асеновград на 27-ми май - понеделник след почивките и баловете - дали ще работят тогава магазините? Или ще се отдадат на повечко почивка?
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #337 -: април 27, 2013, 13:01:42 »

Според мен трябва да работят Wink И те са наясно, че след еуфорията около баловете идва редът на булките  good До тогава аз със сигурност ще имам път натам и ще ги питам все пак.  Offtopic Тази година сме доста булки в моята компания и все придружавам някоя от тях  girl_wink
Активен
Shtesejenim
Любопитен
*
Публикации: 21


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: април 28, 2013, 08:05:24 »

Момичета, нека и аз да се похваля. Поръчах си рокля от магазин Милениум, на смолянската фирма Аз и ти. Роклята е модел Кристина в цвят шампанско. След три дни ще съм на проба и ако са я ушили правилно си я взимам, ако ли не, имат седмица за поправка, че на 12.05 е сватбата. И те бяха много любезни, ходих два пъти на оглед, но все в нея ми бяха очите. Приеха да направят всички корекции, които изисках. Цената и е 530, а воал, както те го водят стандартна дължина с бродерии по края ми излезе 90лв. Надявам се като я видя в мой размер, ушита по моите мерки да остана още по-доволна. Снимки след сватбата ще кача и отзиви след няколко дни.
А и едно допълненине. Преди две години кумата също с купи сватбената рокля от тях, направо се влюби като я видя, затова сега си взе и кумската рокля от там, но също чакаме да я скъсят.
 Иначе покрай баловете цените са адски надути. На нейната рокля и направиха 200лв отсъпка, от 440 на 240, първо защото им беше последна от този модел, второ защото и булчинската ми е от тач.
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: май 06, 2013, 18:48:24 »

Момичета, аз да ви се похваля – поръчах си рокля от Булвеси от Асеновград  yahoo yahoo yahoo
Премерих модел подобен на този, който харесах в Миланото и страшно много се харесах. Цената е 470лв.. Направих си сметката, че ако си поръчам от китайчовците и мине през митница ще ми излезне приблизително същите пари.
А и честно казано, аз толкова се харесах с тази, че първо казах, че я искам и чак след това попитах за цената  tease
Активен
Favorite
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #340 -: май 10, 2013, 13:48:31 »

Утре сме решили да отскочим до Асеновград и ние  blum чудя се дали в магазините имат пост терминали за плащане с карта или трябва да си нося хилядарките в джоба  pleasantry
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #341 -: май 10, 2013, 13:51:00 »

Утре сме решили да отскочим до Асеновград и ние  blum чудя се дали в магазините имат пост терминали за плащане с карта или трябва да си нося хилядарките в джоба  pleasantry


Ооо, съмнявам се да ти кажа, да имат, поне аз не видях да имат повечето, в които влязохме  smile Така че за всеки случай да си имаш в кеш.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: май 10, 2013, 14:12:48 »

За съжалени нямат постерминали  pardon
Аз също си мислех, че не е разумно да се носят големи суми в брой, но юви няма как по друг начин да платиш в Асеновград.
Ако решиш да поръчаш да ти ушият роклята, тогава ще са ти  нужни по-малко парички, искат само капаро - 200 - 300 лв /зависи от роклята  pardon/
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #343 -: май 10, 2013, 16:27:22 »

Постерминали няма, но банкомати има. Избери рокля и си изтегли парички.
Успех в намирането на роклята good
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: май 20, 2013, 21:50:27 »

Никой ли не е ходил тези дни по магазините? Дано да не са почивка след 24-ти...
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines