Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 02:41:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АСЕНОВГРАД!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 209799 пъти)
 
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #345 -: май 21, 2013, 23:24:16 »

Аз обикалях с една приятелка магазините и някои от тях няма да работят на 24,25,26. Като имена не помня кои точно, но повечето ще си работят нормално. И малко  Offtopic - само искам да споделя, обикаляхме за официална рокля за моята приятелка. Тя си беше сканирала снимка на една рокля, която си е харесала. И ние питахме един по един магазините за цена...Почна се от 180 лв. и стигна до 1300 лв.  crazy А материалите, които ни показваха не се различаваха кой знае колко... Наистина странно  pardon  Offtopic
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: май 22, 2013, 10:11:11 »

Моята кума и етърва също ще си шият роклите в Асеновград и то при позната, ами и двете ахнаха при обявените цени 240+ за кумска, 180 за другата. Май ги досрамя да откажат и ги поръчаха. Дано поне им ги направят перфектни.
hulcy, с моя приятелка обикаляхме за рокля по центъра на Пловдив, влезнахме в магазин с уникални ефирни рокли,започващи от 25лв. Понякога човек не знае къде ще намери това, което търси. В мола нищо не харесахме.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #347 -: май 22, 2013, 10:19:16 »

Момичета, имайте предвид, че ако булка и кума например направят поръчка от един и същ магазин в Асеновград, цените могат драстично да се свалят  good Но проблемът на повечето места е, че говориш с продавачки, а не със самите дизайнери и/ли собственици. Точно това е нещото, което ме очарова в Булвеси. Веси си говори с клиентите, дава си им съвет, определя цени и тн. Няма "Ама аз казах на колежката Ви...". Кой чул - кой разбрал - кой какво запомнил!
Активен
Poli_87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #348 -: май 22, 2013, 11:58:30 »

И аз успях да си избера рокля от Асеновград още от първото обикаляне въобще за рокли! Влизахме навсякъде, но пробвах общо 3 и 4тата беше the one and only  blush Бяхме тръгнали бая народ - майка ми, сестра ми, баща ми, свекървата и свекъра  pardon Всичките много ме харесаха, а аз бях толкова притеснена и отчаяна, че нищо няма да си харесам, т.к. вече бяхме обиколили всичките  магазини. Модела, който пробвах беше в екрю, а аз го исках в бяло, и колкото и да твърдях, че няма да поръчвам нищо и ще купя директно нещо готово, в крайна сметка се наложи да поръчам да ми го ушият същия модел, но в бяло. Магазина се казва "Финес" (има и един друг "Финес Мода"), продавачката беше мила и любезна. Аз исках и болеро от дантела, та и това поръчах, воала и чантичката ми бяха подарък. Роклята беше готова за 5 дена, т.к. им казах, че нямям възможност да дойда след това. Общо взето съм много доволна от свършената работа  danceg
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: май 22, 2013, 14:18:29 »

Poli_87 браво, че си успяла толкова бързо да намериш и получиш мечтаната рокля!
Активен
Poli_87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #350 -: май 22, 2013, 14:50:04 »

Не знам за вас, момичета, ама аз още не мога да повярвам, че ще се омъжвам и ще бъда булка  pardon въпреки, че съм си мечтала дълго за това  blush
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #351 -: май 22, 2013, 23:38:21 »

Мариелка, може ли да споделиш кой е този магазин, че аз ще ходя на 3-4 сватби това лято и ще имам нужда от роклички girl_wink
Poli_87, не си само ти smile Нито аз, нито майка, нито баща ми, нито брат ми..Никой не може да свикне с мисълта , че ще стана булка  blush pardon
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: май 26, 2013, 14:10:55 »

Такаа...направих си виртуална разходка по Асеновград преди реалната утре. От Google maps вадя заключение, че най-много магазини има по бул. България и ул. Марица. Сравнено със сайтовете на магазините почти нищо не съвпада. Има много, които имат сайтове, но не ги намирам на съответния адрес и много други които изкочиха ей така без сайтове. Най-странното е, че на адрес Цар Асен 46 са си дали 3 салона - Стоян Радичев, Версай и Веси - на снимката на картата се вижда само Веси, може би в него продават и на другите два рокли. Утре на живо ще си отбелязвам актуално как са нещата и ще ви направя ако искате списък и карта.
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: май 26, 2013, 14:24:35 »

сигурно аз не съм в час с цените,но си мисля,че цени от 250 до към 400 са приемливи, а вс над тези суми си е вече за друг бюджет,а рокли в евро-да не коментираме
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #354 -: май 27, 2013, 16:05:11 »

eleni4ka, малко късно виждам поста ти, но все пак може да помогна на други, които тепърва ще обикалят. Права си за повечето магазини - влизаш от Пловдив и захващаш отляво-отдясно...
Относно Версай, Стоян Радичев и Веси:
Това е колелото на т.нар. Първомайски път. Там има голям магазин на Стоян Радичев - черна табела с бели букви, ако не ме лъже паметта от миналата година. Версай е малко по-встрани и трябва да се загледаш, за да го откриеш. Помня, че се намираше на първия етаж и се качваш по стълбички. Много близо до тях е Катерина - в пресечката. А за Веси - пак някъде там ще е - по колелото. На самото колело има и търговски център с няколко сватбени магазина, включително и за мъжка мода.
Едни от малкото, които не са на България и на Марица, са Булвеси, Диди Дерменджиева и Нели Праматарова.
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: май 27, 2013, 18:33:17 »

Купих си рокля  danceg - Булвеси...ще разказвам повече утре, че сега съм изтощена...
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: май 27, 2013, 19:22:18 »

Честито Еленичка, като починеш може да разкажеш как е преминала обиколката и да качиш някоя снимка на роклята  Wink!
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: май 28, 2013, 07:54:54 »

eleni4ka Честито! Чакаме с нетърпение да я покажеш   Wink
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: май 28, 2013, 10:12:40 »

Честито и от мен smile Много се радвам, че си открила своята рокля.
Ти директно я купи или я поръча?
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: май 28, 2013, 18:26:07 »

Благодаря на всички! Нямам снимка на роклята, защото сега е у наш'те, да не я види годеника smile Но иначе е модел Жоржета на Булвеси, има я на сайта им. Само, че в цвят шампанско.

И сега за Асеновград....Като стигнахме на Хепи преди Пловдив тръгвам да плащам сметката за закуската и -опа- портмонето го нямааа...Забравила съм си го вкъщи с пари и сичко.  GROAN И от там ми тръгна малко накриво деня.
В самия Асеновград успяхме за 4 часа да разгледаме магазините само по ул. Марица, като не навсякъде съм пробвала. Продавачки имаше всякакви, и отзивчиви, и намусени и незаинтересовани и хипер ентусиазирани. Роклите в повечето магазини се повтаряха като качество и естетика, имаше само няколко по-хубави.
Харесаха ми роклите в магазин Ванеса, но на цени над 700 лв. В Александра също харесах едничка, но не чак толкова. В Стоян Радичев имаше интересни модели, но за по-високи и по-слаби девойки от мен. Бях разочарована от Арт-Стил - на сайта им има много рокли, които ми харесаха, а на живо дори една не ми хвана окото.
До магазините на бул. България така и не стигнахме а там са поне 15...Към обяд хапнахме и бях съвсем омърлушена - нищо не си харесвах. А тате каза Без рокля не си тръгваме. И така, казах, тогава отиваме при Булвеси. Аз исках още от там да почнем, но кой ме пита.
Срванително лесно го намерихме, но салона беше затворен Hmmm." Работилничката", обаче работеше и Веси слезе да ни отвори. Още с влизането видях Моята рокля централно изложена и всички в хор казахме ето я!  judges
Даже без да я пробвам знаех, че ще си я взема. Една от продавачките ми каза "Евентулано ако си я вземете, ще ви я подкъсим" и аз "Как евентуално?! Направо я взимам!"  DANCE
Та за 20 мин. ми взеха мерки, подкъсиха я и си я взехме. 470 лв. с воала и 6 фибички за коса направени на място от дантелата на роклята. Супер съм доволна от отношението, качеството и скоростта. А и воала е супер готин  chee
Пожелавам късмет на висчки решили да си търсят рокля в Асеновград - ако имате достатъчно търпение и време все някъде ще се намери и вашата рокля.  Good luck
Според мен няма смисъл от списъци с магазини и т.н. като отидеш на място всичко ти се размива. Най- добре да си набележиш 2-3, в които със сигурност искаш да отидеш и другите за пълнеж. Сори за дългия пост  blush
П.С. бях твърдо решена, че няма да поръчвам и че искам готова рокля, както и че втори път няма да се разходя до там.
« Последна редакция: май 28, 2013, 18:29:31 от eleni4ka » Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines