Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 04:58:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АСЕНОВГРАД!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 208905 пъти)
 
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: април 14, 2013, 08:55:19 »

какви 200 лева за воал, в магазините на парушев воалите са пшо 40 лева,соня стил със златни нишки ли го шият този тюл??? аман от печалбари
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #316 -: април 15, 2013, 07:29:38 »

 Момичета, благородно завиждам на онези от вас, които вече са открили РОКЛЯТА   blush
 Искам да ви помоля за съвет, към кои ателиета мога да се насоча за шиене и шанса крайния резултат да се доближава до оригинала най-голям? За момента съм се ориентирала към "Булвеси".
ПП: Харесала съм два модела тип русалка с дантела - единия на Elie Saab, а другия на Mori Lee

Здравей!

Булвеси са определено добър избор, те ми обясниха, че шият буквално каквото искаш от тях  good

За други ателиета конкретно не мога да кажа, но пак казвам- повечето (90%) от по-големите магазини си шият съвсем спокойно по снимка/твой модел или идея. Ти ще видиш, те сами веднага с готовност ти предлагат да направят всякакви промени по даден модел, докато тези, които не шият си казват. Успех и бъди сигурна, че Асеновград е мястото  give_rose
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: април 15, 2013, 08:10:40 »

Albbena и baba_tina благодаря, тази седмица ще отида да проверя  smile

Албена, ако не възразяваш на лични ще те поразпитам малко, защото имам куп въпроси  blush

Колкото до воала, навсякаде, в София, където питах за дълги воали ми обявяваха цифри около 200лв. .. и даже бях останала с впечатлението, че колкото и невероятно да ми се вижда, нормално си вървят така.
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #318 -: април 15, 2013, 10:50:45 »

Все пак става дума за копие на Ели Сааб, едва ли всеки в Асеновград ще успее да го ушие по снимка. Не знам за кой модел става дума, но който и да е, не очаквай чудеса good
Активен
van4essska
Регистриран

Публикации: 1



« Отговор #319 -: април 17, 2013, 23:28:56 »

Zdraveite  girl_wink    Obrashtam se kam tezi koito ve4e sa minali po patq na shieneto na Roklqta...
Moqta svatba shte e prez avgust i ne6toto koeto nai- mnogo me pritesnqva e Roklqta... Slojnoto pri men e 4e ne jiveq v BG i shte razpolagam s 19 dni predi denqt..  girl_impossible  Nai veroqtno 6te se naloji da se shie za6toto znam kakvo iskam i ako ne uspeq da go namerq,( v koeto sam po4ti ubedena) prosto shte se naloji.. Vaprosat mi e kolko vreme otnema  tova ako modelat e po snimka a ne ot modeli na dadeniq salon.. Strahuvam se che vremeto nqma da mi stigne (nqkoi kazvat 3 dni, drugi 7dni, drugi mesec) a ne iskam da ostavam i razocharovana ako ne popadna na dobar salon ili - shiva4i.. Molq i za savet za Dobar salon na koito moga da razchtam i 4e shte napravqt tova koeto iskam....   smile
Blagodarq mnogo za vnimanieto! smile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #320 -: април 18, 2013, 00:19:16 »

van4essska, не се притеснявай, времето ще ти стигне според мен. В Асеновград роклите ги шият за 1-2 седмици максимум. Поне на мен така ми бяха казали при "голямото" обикаляне там smile За добри салони, ако искаш попрочети назад коментарите. Но мое лично впечатление е ,че момичетата тук са си доста доволни от Булвеси, за Стоян Радичев също бях чела хубави неща, за Александра също. А в интерес на истината доста мои познати се спират на Орхидея, но тук във форума въобще не се споменава  pardon Можеш да провериш и Кристон, и Моника (поне там на мен ми бяха направили впечатление интересни рокли) . Лично не мога да кажа конкретно нещо за Асеновград, тъй като моята рокля няма да е от там. Ех, бях се спряла на Соня стил в началото, но в последствие се отказах... и така ,това ми е целият "опит" за Асеновград smile Успех  give_rose
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #321 -: април 18, 2013, 08:00:09 »

van4essska, аз на твое място не бих рискувала. За 19 дни готово модел- да, но да ти си шие не е сигурно, знам че някъде шият и за една нощ, но аз не бих се съгласила. По-добре се огледай за рокля на мястото, където си. Ще си спестиш много нерви.
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: април 18, 2013, 08:34:57 »

van4essska, аз също не бих рискувала за толкова малко време.
Плюс това сватбата ти е август, а края на юли и август хората излизат отпуска.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: април 18, 2013, 09:06:50 »

van4essska, аз също шия рокля в Асеновград, но по модел на салона, в който я харесах. До момента не мога да изкажа мнение, защото не е готова роклята.
До тук всички момичета шили в Булвеси са доволни, аз отново не мога да кажа нищо, не съм шила при тях. Бяха много любезни, като ходих.
Според мен е най-добре да се насочиш към някой салон и да се свържеш предварително с тях и да обясниш каква е ситуацията ти, да изпратиш обяснение на роклята, за да са подготвени хората. И като отидеш да те чакам, за да може да ти я ушият за 2 седмици.
По принцип не е невъзможно да се ушие за 2 седмици, но трябва да се уговориш предварително с тях  pardon
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #324 -: април 18, 2013, 10:02:05 »

van4essska и моята рокля си я щия в Асеновград в Булвеси, но по техен модел, който преди това премерих и само сменям цвета. По принцип за 2 седмици ще ти я ушият, но при положение, че е по снимка и ти не си я мерила ако после нещо не ти хареса може да няма време за корекции. Все пак ти си решаваш, аз гледам всичко да е готово от рано, моята сватба е юли, а за рокля отидох края на февруари biggrin
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: април 22, 2013, 08:42:29 »

Добро утро  smile
  Искам да споделя с вас колко съм щастлива! В събота моята одисея с търсенето на рокляТА приключи в Асеновград при Булвеси danceg 
  Още от самото начало бях решила да отидем направо при нея и да говоря за модела който си бях харесала. Но после си казах, че така и така сме стигнали до там, първо мога да поразгледам и накрая да отида при нея. Последва обиколка по магазините и ателиетата, която почти ме отчая.. Гледах само големи рокли и мноого камъни и сатен, а аз търсех друг силует - нещо с изчистена линия и дантела, но не русалка.
    Накрая след N питания за посоката, открихме ателието на Веси. Тя бе така любезна, въпреки парата под която беше, да ни обърне внимание, разпита ме, показа ми една рокля на манекен, но тя не беше това, което си представях. Показах й снимката и тя каза, че има една, която е със същата линия и ако искам може да я пробвам.. След всичко видяно бях загубила надежда, че ще стане с готов модел, НО когато се видях във въпросната рокля останах без думи, това беше МОЯТА рокля  yahoo
Стана ясно, че е реплека на Pronovias и естествено, че ще ме очарова, така с леки корекции на модела и панделката я поръчах и на 14.Юни живот и здраве ще я взема  Girl_hide

 
   Момичета, благодарение на помощтта, която ми оказаха вашите мнения днес и аз мога да се, че отметнах най-трудната за мен задача. Пожелавам на всички, които все още търсят СВОЯТА рокля успех  give_rose
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #326 -: април 22, 2013, 09:29:04 »

Страхотно, Euphoria, честито  Bravo Така е, Булвеси наистина имат някакво по-специално и човешко отношение към клиентите си и не ги гледат просто като една 'торба' с парички Wink Да са живи и здрави и да продължават да радват бъдещите булки  give_rose (това не е реклама, моята рокля не е от там Wink , но просто хубавите неща трябва да се хвалят.
« Последна редакция: април 22, 2013, 09:30:44 от baba_tina » Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: април 22, 2013, 12:16:34 »

Благодаря Ви  give_rose Наистина камък ми падна от сърцето. По едно време си мислех, че явно съм голяма претенция щом не мога да намеря и харесам модел на поносима цена, ноо то имало защо  Wink

Към роклята си поръчах и едно дантелено болеро с 3/4 ръкав и естествено- дълъг воал и щастието е пълно.

ПП: И едната шаферка ще е готова  smile
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #328 -: април 22, 2013, 13:07:14 »

Честито Еуфория, много се радвам за теб! Bravo Аз също бях в събота при Булвеси, за първата си проба и тя ме помоли да изчакам да облече няколко булки, за да ми обърне внимание на спокойствие и е много вероятно да сме се засякли там!?
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: април 22, 2013, 13:37:55 »

Albbena нищо чудно. Когато отидох първия път беше към 11ч. и имаше една момиче, което чакаше с майка си за проба и даже ми отстъпи Веси за 10 мин за да пробвам и аз. А втория път се върнахме вече към 14ч. за да говорим по-спокойно и да ми вземе мерки.
 
Но то цял ден влизаха, излизаха хора, тя самата Веси каза, че деня й е лудница. А аз толкова бях вече не на себе си, че след като се видях в модела тотално изключих да я питам за мостри на дантели и т.н. Тя ми каза цените на 3 вида дантела, като завърши с най-хубавата е еди си колко и свекърва ми каза, тя ще е, а аз все едно не става дума за моята рокля, никаква реакция.. Сетих се за това после в колата.. Много съм заспала, но дано стане хубава crazy


ПП: Ти взе ли си роклята след пробата? Защото на мен ми каза, да отида на 14.06  за първа проба и после след няколко часа мога да си я взема готова.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines